Коледно настроение! - 3

  • 109 553
  • 856
  •   1
Отговори
# 180
  • Дълбоката провинция
  • Мнения: 205
natalyna,прекрасни са.... smile3501

# 181
  • Мнения: 863
Natalyna,както винаги -произведения на изкуството!!!  bouquet

# 182
  • Мнения: 35
Здравейте, момичета! Прекрасни неща показвате! Natalyna , страхотни са ти меденките! С коя глазура ги направи, че така хубаво червенеят? Моите станаха малко тъмнички, но пак си ги харесвам. За протокола - готова съм с меденките, ванилените кравайчета и линцеровите сладки. Спазих много точно грамажите и нямах никакви проблеми. Тази събота ще направя джиндифиловите сладки и шоколадовите трюфели, а преди Коледа смятам и "Рафаело" и така да приключа подготовката. Ако може и да ви поздравя с една песничка ей така за настроение, че цял ден си я тананикам Simple Smile
http://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI

# 183
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Наталина, Ванила, - при-каз-ка! Браво на вас, невероятни сте  bouquet!

Аз днес само набавих продуктите, тези дни се захващам сериозно.

# 184
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 448
Нат - прекрасни -уникални- не знам какви думи да използвам-де да можех и аз така
момичета днес баща ми ми купил формичките от ЛИДЪЛ- много ми харесаха -25 броя -в кутия са -има и метална халка да се нанижат има и малка книжка със две рецепти -абсолютно си заслужават парите

# 185
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Днес видях метални коледни формички и в Кауфланд - 5,50 лв, не ги броих, но около 10-15 ми се видяха Rolling Eyes.

# 186
  • Мнения: 202
И аз съм много доволна от Лидл - купих си и формичките и шприца - ще ги ползвам в най-скоро време Simple Smile

# 187
  • софия
  • Мнения: 100
Боже, Нат, като не докосвани от човешка ръка са!  Shocked Ти си страхотна, нямам думи!





И аз се присъединявам-божествени са Hug

# 188
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Дами, благодаря за хубавите думи! Hug Аз пък много харесвам вашите които са покрити с ММ, но при мен не се получават добре и се отказах.

Иначе  в последно време в глазурата за намазване след изпичане, която е от Меденките на Джули (аз нея използвам) слагам и нялколко капки червена боя, за да се получи махагонов ефект = на мен повече ми харесва.

# 189
  • Мнения: 224
И аз съм много доволна от Лидл - купих си и формичките и шприца - ще ги ползвам в най-скоро време Simple Smile
[/quot
И аз съм много доволна от Лидл - купих си и формичките и шприца - ще ги ползвам в най-скоро време Simple Smile
И аз се сдобих с шрица в момента издирвам рецпти както за сладки така и за солени вариянти за всичко, което може да се приготви с него

# 190
  • Мнения: 11 363
betina33 здрасти  Simple Smile Колко струват формичките в ЛИДЛ. Мерси   bouquet

# 191
  • Мнения: 224
Аз ще ти отговоря Simple Smile ето за това става въпрос и е 4.99 http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_6905.htm

# 192
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Наталина, много са хубави меденките ти, както винаги.
И аз украсих снощи част от моите, които отиват за коледното тържество в училището на сина ми:



Приготвих си и част от украсата на тортата за коледния служебен банкет:




А сега отивам да доукрасявам и останалите меденки за в къщи, но пудрата ми захар не е много фина и не знам как ще стане глазурата. Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 09 дек 2010, 16:00 от Джемма

# 193
  • Мнения: 2 149
Страхотни неща сте сътворили,само така момичета,дойде ми коледното настроение  bouquet

# 194
  • Мнения: 11 363
Electra_   благодаря. Изглеждат много хубаво.

Джемма страхотни снежковци.

Общи условия

Активация на акаунт