БГ Колектива, Задружно, Грабо и т.н. - Да обсъдим сделките:)

  • 119 623
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 71
Ваучерите за автомивката вече са почти 800. Подозирам, че ако не удължат офертата ще берем ядове. Особено в събота и неделя, когато повечето хора могат да отделят време за това.
Дано не се разкарвам много пъти, че ми е далеч ...
 
Видяхте ли тази оферта :
http://www.deals.bg/deal/id/3113/f3ecc4

# 706
  • Мнения: 958
Аз друго си мисля, хубаво правят реклама члрез ваучерите, но ето сега парадокс за Автомивката с пица от Грабо. Купих си 2 ваучера и аз от там, но чак след това се замислих. Продадени повече от 460 ваучера, а срока не е изтекъл. Валидност 45 дни, кота часове за посещение са посочени след 15ч. Е по колко коли трябва да мият на ден, като всички знаем, че няма да ни е удобно да отидем между 20-24ч.
Ще се получи едно сълпотворение на хора, които чакат изнервени и няма да желаят да посетят обекта отново - антиреклама.
Съжалявам, че стана дълго, но вече съм предубедена май.
Ще споделя дали са ми се покрили очакванията, като отида.

няма бе, когато има толкова много хора, обикновено се сещат - от Колектива, а не от Грабо - да удължат срока. така направиха за маникюра с Опи. удължиха срока - до август:-) взех си 4:-) през двата профила, които имам, нищо че дават само по 2 иначе.

Предишният път като ходих в Грило, бяхме само ние. Да беше в 8 вечерта, но пък хем си хапнахме, пийнахме хем ни измиха и колите, малко като кръчма с екстра го ползвахме Simple Smile
Но сега като гледам има много повече продадени ваучери, та май ще се ходи по нощите  newsm78
Сега ще им пиша и ще ги попитам как я смятат тая работа,

# 707
  • София
  • Мнения: 164
Дано най накрая не махнем с ръка и кажем "Абе българска работа"

# 708
  • Мнения: 0
Доста има изписано за Колектива, Задружно, Грабо....
Ама те не предлагат почивки и екскурзии, поне за момента. Интересни оферти имат vipoferta, 888, grupovo, но за тях пък няма много информация. А ние сме настроени на почивна вълнА....
Въобще, читави ли са всички тези сайтове за групово пазаруване? Има ли вероятност да изгори човек?

Ето тук има някаква екскурзия: http://sdelkite.bg/sdelka/22-%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%8 … %D0%B2%D0%B0.html
Ако някой е ходил в Дубровник да каже дали си струва.

# 709
  • софия
  • Мнения: 25 552
Предишният път като ходих в Грило, бяхме само ние. Да беше в 8 вечерта, но пък хем си хапнахме, пийнахме хем ни измиха и колите, малко като кръчма с екстра го ползвахме Simple Smile
Но сега като гледам има много повече продадени ваучери, та май ще се ходи по нощите  newsm78
Сега ще им пиша и ще ги попитам как я смятат тая работа,
Пиши, моля, след като говориш. Аз навих мъжи точно след добрият отзив от теб и сега да не ме направи на туршия, че се е прецакал (по-евтино, но и голямо чакане).

# 710
  • София
  • Мнения: 1 455
 Аз лично не съм ходила да Дубровник, но моя приятелка ходи и е силно впечетлена. Това което аз не харесвам на този екскурзия е транспорта- "девет дена път с камили"  Sick, при положение че вече има толкова достъпти самолетни билети, но всеки си решава  Peace

# 711
  • Мнения: 4
Доста има изписано за Колектива, Задружно, Грабо....
Ама те не предлагат почивки и екскурзии, поне за момента. Интересни оферти имат vipoferta, 888, grupovo, но за тях пък няма много информация. А ние сме настроени на почивна вълнА....
Въобще, читави ли са всички тези сайтове за групово пазаруване? Има ли вероятност да изгори човек?
Ще имат скоро екскурзии в Задружно - или поне така казаха....  Peace
Аз и оня ден казах колко много ваучери съм накупила за последните 3 месеца - досега около 30 съм използвала вече - само от ваучера на Колектива за Mykitchen съм недоволна. Всички други са ОК!  Peace


Мисълта ми беше за самите сайтове, които посредничат за услугата, дали са читави. А, иначе си е на късмет, дали ще останем доволни от услугата. Това си зависи от тези, които я предлагат.
Ще пробвам с една оферта за Турция от тези: www.vipoferta.bg , а после ще пиша как е  newsm78

# 712
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
.........
Мисълта ми беше за самите сайтове, които посредничат за услугата, дали са читави. А, иначе си е на късмет, дали ще останем доволни от услугата. Това си зависи от тези, които я предлагат.
Ще пробвам с една оферта за Турция от тези: www.vipoferta.bg , а после ще пиша как е  newsm78
Задружно и Колектива са много коректни! Peace
Imasdelka и Грабо също предполагам, че са коректни, но досега просто не съм имала проблем с техните ваучери - всичко си е точно с партньорите им!
Имала съм някои недоразумения, но след намесата на Задружно и Колектива нещата се оправят винаги.
Особено Колектива, които поради възникнал проблем с техен партньор, говориха с мен поне 3 пъти и решиха проблема в моя полза!  Peace

# 713
  • София
  • Мнения: 164
Ауууу бясна съм. Направо ме изкараха извън нерви. Точно от VIPOFERTA  си взех ваучер за Сандански. Направих резервация още докато не беше изтекла офертата. Забавиха ми се ваучерите и сега звъннах да им издиктувам номерата/кодовете. Съвсем случайно в разговора научавам че нямат спални, двете легла ако се съединят нямало да бъде комфортно, а нямали спални защото всичко било фул. Е дорбе де, но ние все пак си плащаме не за лагер. Не че докато спя държа ръката на мъжа ми, но не ми го подаряват това. Как идва сметката 4, 5, 6 март няма места - имало група без ваучери. Следващия уикенд нямало спални.
Ми то 200човека ще им напълнят точно 4-те уикенда от февруари и така. Ох много ме е яд, когато шикълкавят нещо...
Е сега звъня и на тези от сайта, че набрах инерция.

# 714
  • Мнения: 685
За съжаление, ако във ваучера не е упоменато специално, че стаята е със спалня нищо не можеш да направиш. Sad Те ще кажат, че си платила за двойна стая, а стая с две отделни легла е такава. Sad Тъпо!

# 715
  • Мнения: 2 194
Цитат
Ауууу бясна съм. ...
Не мисля, че имаш основание - към която и да е оферта има инфо за хотела,
а дори и да няма, може да се потърси в интернет. Наличието на спалня е
допълнително изискване от твоя страна, никъде не е обещано, че настаняването
е в точно такава стая. Нямам нищо общо със сайта или с хотела, изказвам собствено мнение.
Според мен е хубаво, ако има предпочитания за дати, изсквания за леглата, оборудването на баните и т.н., да се прави запитване по телефона до съответния доставчик на услугата
(хотел, туристическа агенция и т.н.), за да няма разочаровани по-късно.

# 716
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
[........Според мен е хубаво, ако има предпочитания за дати, изсквания за леглата, оборудването на баните и т.н., да се прави запитване по телефона до съответния доставчик на услугата
(хотел, туристическа агенция и т.н.), за да няма разочаровани по-късно.
Аз направих точно така.
Преди да си закупя ваучерите, се обадих на хотела и попитах дали мога да си направя резервация за еди-кои си дати за две тройни стаи, като обясних, че сме 2 семейства с по 2 деца.
Жената отсреща каза, че няма проблем и прави резервацията.
Да де, обаче като отидохме се оказа, че едната тройна стая е заета  Crazy, и затова варианта е едното семейство да е в тройна стая, а другото - в 2 двойни стаи.... Rolling Eyes
Нашите приятели много се ядосаха, но понеже аз бях взела ваучерите и ми стана адски неудобно от ситуацията им предложих те да вземат стаята, която по принцип им се полага, а ние да се разпределим в другите 2 стаи....
В крайна сметка, се решиха нещата, получихме 4 места за спане, вместо желаните 3, но благодарение на добрата ни воля....
Можехме спокойно да се заинатим, но... какво щяхме да направим - да ни върнат парите и да бием 180км. обратно до София ли??? И при положение, че се бяхме настроили за 3 дни почивка.....
Леееееко тъпо се получи, но добре че не сме много заядливи....  Wink

# 717
  • Мнения: 2
То и аз съм бясна! Взех си ваучери за Боровец, платих ги, обадих се в хотела и се оказа, че до 18 март няма свободни места за уикендите (ски-картата през уикенда на Боровец е намалена). Нали се сещате, че след 18 март вероятността да няма достатъчно сняг е вече доста голяма. Та хората си понапълниха хотела с тези ваучери за делничните дни според мен - на който му харесва! Явно за уикендите нямат проблем със заетостта. Та това са "дребните" уловки на "огромните" намаления за жалост.

# 718
  • София
  • Мнения: 3 099
Хм, последните коментари ме убеждават, че съвсем правилно до сега не съм гласувала доверие на опциите за хотели...

# 719
  • Мнения: 2
Моля някой, ако е ходил на фризьор в Арлет Енерджи, да даде отзиви. И за там имам 3 ваучера, дано не ме разочароват. Звъннах да питам, казаха, че не мога да си избера фризьор - при който се падна, при него.

Последна редакция: ср, 02 фев 2011, 18:33 от lena_sam

Общи условия

Активация на акаунт