БГ Колектива, Задружно, Грабо и т.н. - Да обсъдим сделките:)

  • 119 639
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 099
...
2. по катеогрии - здраве, красота, почивка и т.н.
...

За мен това е най-удобно.

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Как би било по-удобно за вас?

Човече, не се вкарвай в приключение да питаш подобно нещо тук Joy

# 692
  • София
  • Мнения: 164
Здравейте момичета, Victoria Sonten беше салона в който използвах ваучер за педикюр и маникюр. Маникюра беше ОК, макар че за двете неща се наложи да ходя два пъти,че нямахе часове по едно и също време. За педикюра просто си личеше, че момичето не е седнало от сутринта и "дай да дадем...че да свършва".
Аз друго си мисля, хубаво правят реклама члрез ваучерите, но ето сега парадокс за Автомивката с пица от Грабо. Купих си 2 ваучера и аз от там, но чак след това се замислих. Продадени повече от 460 ваучера, а срока не е изтекъл. Валидност 45 дни, кота часове за посещение са посочени след 15ч. Е по колко коли трябва да мият на ден, като всички знаем, че няма да ни е удобно да отидем между 20-24ч.
Ще се получи едно сълпотворение на хора, които чакат изнервени и няма да желаят да посетят обекта отново - антиреклама.
Съжалявам, че стана дълго, но вече съм предубедена май.
Ще споделя дали са ми се покрили очакванията, като отида.

Последна редакция: ср, 02 фев 2011, 11:32 от zvet81

# 693
  • Мнения: 4
...
2. по катеогрии - здраве, красота, почивка и т.н.
...

За мен това е най-удобно.


А за мен - ПОЧИВКА най-отгоре и всички останали по твой избор  Wink

п.п. Много обичам да почивам, еееееееей  Grinning

# 694
  • София
  • Мнения: 227
 Да дам отзив за офертата на Лапни.бг за химичен пилинг в Есте Клиник.
 Цялата процедура беше максимум 15 мин., докторката беше любезна
обесни ми какво да очаквам да се случи с лицето ми следващите дни и
 на практика точно това стана. За да има максимален ефект препоръча
да се направят поне 3 процедури. Мога да кажа, че дори и само след една
 забелязвам ефект.  

# 695
  • Мнения: 4
А, забравих...
t3odor, поздравления за сайта! Много е удобен  Hug

# 696
  • София
  • Мнения: 1 555
zvet81 - Ами, ако хората са коректни и искат да свършат качествено услугата могат да удължат срока за използване на ваучерите. Ето например с офертата за пастиранет/полирането  на автомобилите - продадоха се към 140 ваучера, а срокът за използване първоначално беше само в рамките на 1 месец. И аз доста се бях притеснила как ще се справят, дали няма да ни претупат - все пак за една кола са нужни около 5-8 часа, а не знам колко коли едновременно имат капацитет да поемат. Но хората се оказаха коректни и веднага увеличиха срока с още 2 месеца. Според мен така би трябвало да постъпват всички - или да си сложат ограничение на броя ваучерите или ако видят, че прекалено много ваучери са продадени да удължат срока за ползването им.

t3odor - На мен по градове и по най-скоро изтичащи ми е най-удобно. А най-добре ще бъде, ако всеки може да си избере как да бъдат подредени офертите - по най-ниска цена, процент, категория и т.н. Така ще е най-функционално.  Peace

Зи - Аз още втора се възползвах от ваучерите за ДК Ян Бибиан. Joy Тъкмо мислех скоро да пробваме тази кухня  Crazy Joy До сега не бях взимала от Задружно, но не ми харесва това, че ваучерът трябва да се разпечатва. Имам принтер, не ми е проблем просто си е ненужно пилеене на хартия. Грабо в това отношение са ми фаворите - имаш си номер, секретен код, изпращат ти ги на смс и готово.  Peace

# 697
  • Мнения: 4

t3odor А най-добре ще бъде, ако всеки може да си избере как да бъдат подредени офертите - по най-ниска цена, процент, категория и т.н. Така ще е най-функционално.  Peace


Ако това етехнически възможно, би било перфектния вариант  Peace

# 698
  • Мнения: 3 642
Някой ползва ли ваучер за фотоепилация за 10 лв за подмишници Belize от lapni.bg да сподели впечатления, че се чудя да си купя ли?

# 699
  • София
  • Мнения: 31
Някой ползва ли ваучер за фотоепилация за 10 лв за подмишници Belize от lapni.bg да сподели впечатления, че се чудя да си купя ли?

И аз също се чудя, дано някой сподели впечатления. Че докато се начудя, ще вземе да изтече срока на офертата  Laughing

# 700
  • Мнения: 10

Аз друго си мисля, хубаво правят реклама члрез ваучерите, но ето сега парадокс за Автомивката с пица от Грабо. Купих си 2 ваучера и аз от там, но чак след това се замислих. Продадени повече от 460 ваучера, а срока не е изтекъл. Валидност 45 дни, кота часове за посещение са посочени след 15ч. Е по колко коли трябва да мият на ден, като всички знаем, че няма да ни е удобно да отидем между 20-24ч.
Ще се получи едно сълпотворение на хора, които чакат изнервени и няма да желаят да посетят обекта отново - антиреклама.
Съжалявам, че стана дълго, но вече съм предубедена май.
Ще споделя дали са ми се покрили очакванията, като отида.

няма бе, когато има толкова много хора, обикновено се сещат - от Колектива, а не от Грабо - да удължат срока. така направиха за маникюра с Опи. удължиха срока - до август:-) взех си 4:-) през двата профила, които имам, нищо че дават само по 2 иначе.

# 701
  • Мнения: 63
няма бе, когато има толкова много хора, обикновено се сещат - от Колектива, а не от Грабо - да удължат срока. така направиха за маникюра с Опи. удължиха срока - до август:-) взех си 4:-) през двата профила, които имам, нищо че дават само по 2 иначе.

Да, но в салона няма ли да ти направят проблем?  Thinking Все пак това са техни условия - само по 2 ваучера на човек, а не са условията на сайта предлагащ офертата.

# 702
  • Мнения: 4
Доста има изписано за Колектива, Задружно, Грабо....
Ама те не предлагат почивки и екскурзии, поне за момента. Интересни оферти имат vipoferta, 888, grupovo, но за тях пък няма много информация. А ние сме настроени на почивна вълнА....
Въобще, читави ли са всички тези сайтове за групово пазаруване? Има ли вероятност да изгори човек?

# 703
  • Мнения: 4
Ами аз съм си взимала доста ваучери  от тези сайтове и съм много доволна. Така че според мен първият опит е най - страшен  Laughing

# 704
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Доста има изписано за Колектива, Задружно, Грабо....
Ама те не предлагат почивки и екскурзии, поне за момента. Интересни оферти имат vipoferta, 888, grupovo, но за тях пък няма много информация. А ние сме настроени на почивна вълнА....
Въобще, читави ли са всички тези сайтове за групово пазаруване? Има ли вероятност да изгори човек?
Ще имат скоро екскурзии в Задружно - или поне така казаха....  Peace
Аз и оня ден казах колко много ваучери съм накупила за последните 3 месеца - досега около 30 съм използвала вече - само от ваучера на Колектива за Mykitchen съм недоволна. Всички други са ОК!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт