Да спиш с шефа.....

  • 57 267
  • 473
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 1 788
Авторката, ясно е, че нещо не понасяте колежката си...  Thinking
Предлагам Ви - дайте му номера на тоя шеф с милионите, пък от мен да мине, ще се прежаля и ще дам зелена светлина на колежката Ви, та да не Ви дразни така...
Колко му е!  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 4 916
Мен пък ме бяха обявили за любовница на бившият ми шеф.
...

Една колежка я спрягаха, че спи с трима шефове. И клюките ги правеха точно тези, които крънкаха подаръци от шефовете, но никой не ги отразяваше. Така че в такива интриги винаги имам едно на ум за инициаторите им и винаги ги подозирам, че са изпаднали в черна завист, да не казвам по-тежка дума като недоклатеност.

# 63
  • София
  • Мнения: 23 130
tonkabonka, аз, не разбирам, защо постоянно трябва да гледам под завивките на другите.
Всеки е свободен да избира с кой да си ляга и с кой не. Нали...
Стига де, не усети ли иронията в поста ми  Wink А и не аз съм пуснала темата.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 594
Сега като стана въпрос и аз да споделя. Като постъпих на настоящата си работа и за мен се ширеха слухове, че съм любовница на шефа, които тръгнаха от там, че го познавах от преди това и си говорехме на "ти". Колежката, която наистина имаше връзка с него не можеше да ме понася и се чудеше каква интрига да ми спретне. Всичко приключи в деня, в който отидох на работа с годежен пръстен и казах на всички, че на 09.11 са канени на сватба. Стана им ясно, че си имам съвсем други вълнения в момента от тези, които си въобразяваха. С въпросната ревнива колежка си станахме първи приятелки и често се чуваме откакто съм в майчинство  Grinning

# 65
  • Мнения: 21 732
   Е...  шеф или не, ако е готин и човек е свободен, що да не спи с него. Обаче не толерирам такива отношения на работното място, защото се създават винаги някакви дрязги, някой се чувства пренебрегнат,  друг ревнува,  на всичкото отгоре след време шефа започва да спи с някоя друга и отношенията се скофтват още повече. Иначе е забавно, ако ги гледаш отстрани. Това си е част от офисния живот. Навремето имах много готин шеф, ама не можах да спя с него, просто не успях да се доредя Joy

# 66
  • София
  • Мнения: 23 130
Друго си е да имаш стар шеф като моя, за да има мир и спокойствие в офиса  Mr. Green
И без това интриги пак се заформят, та щеше да е върха, ако шефът ми беше в по-палава възраст. (Все пак вече писах, че човекът е на 70 години и има-няма и дойде да се оплаче от простатата.)

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 5 750
Моят шеф пък нищо не ми подарява.  Confused Зааащооо?
Спрете да се чудите: Кой? С кого? И най - вече поради каква причина спи с някого. Това си е тяхна работа. Нали не карат вас да спите с него.

# 68
  • Мнения: 0
Сега като стана въпрос и аз да споделя. Като постъпих на настоящата си работа и за мен се ширеха слухове, че съм любовница на шефа, които тръгнаха от там, че го познавах от преди това и си говорехме на "ти". Колежката, която наистина имаше връзка с него не можеше да ме понася и се чудеше каква интрига да ми спретне. Всичко приключи в деня, в който отидох на работа с годежен пръстен и казах на всички, че на 09.11 са канени на сватба. Стана им ясно, че си имам съвсем други вълнения в момента от тези, които си въобразяваха. С въпросната ревнива колежка си станахме първи приятелки и често се чуваме откакто съм в майчинство  Grinning

Бих ви помолил да намалите гледането на сериали преди да е станало твърде късно  Peace 1 седмица пост и молитви могат да решат проблема за сега но  Confused

Надявам се да съм Ви бил полезен  Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 1 594
Немо, сериали не гледам. Може би е станало време да започна за да не се вкарвам сама в такива  newsm78

# 70
  • Мнения: 22 524
Шеф нямам....) Така че....няма как да си легна с шефа...)
Но....ако имах, и има взаимно привличане, защо пък не? Като ми е шеф, какво? означава че е недосегаем, или е нещо по-различно от останалите мъже?. )

# 71
  • Мнения: 1 894
Жените много често май се влюбват в шефа си. Особено тези жени, които имат вече брак и деца. Но са лудо влюбени в шефа, или шефа на мъжа им - спор няма. Хехе. Какви парадокси.

Аз пък не бих си легнала с шефа. Ако много се влюбя в него, ще гледам да си легна след като вече не ми е шеф. Твърдо вярвам, че където човек работи, оная работа не трябва да си показва.

# 72
  • София
  • Мнения: 23 130
Жените много често май се влюбват в шефа си. Особено тези жени, които имат вече брак и деца. Но са лудо влюбени в шефа, или шефа на мъжа им - спор няма. Хехе. Какви парадокси.
Шефът на мъжа ми е много готин  Blush Добре, че не е мой шеф  Wink

# 73
  • Мнения: 0
Твърдо вярвам, че където човек работи, оная работа не трябва да си показва.

Твръде категорична сте Уважаема Беки  Confused Все пак много хора работят в семейни фирми , които са в собствените им домове  Confused Ако наистина трябва да спазват това ваше съждение биха били доста нещастни  Peace не мислите ли  Thinking

# 74
  • Мнения: 1 894
Аз в това вярвам NEMO. И то от гледна точка на климата.
За обвързаните вече хора, които са решили да развиват семеен бизнес ситуацията е по-различна, но определено смятам, че такива бизнеси често достигат до кризи и провал и хората трябва да са много внимателни.

Общи условия

Активация на акаунт