родено в 26г.с

  • 68 994
  • 234
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 2 908
Моите съболезнования към семейството,Да почива в мир милото детенце! Flowers Rose Flowers Rose

# 226
  • Мнения: 6
Здравейте,мами!
Моето бебче също се роди в 26 г.с.Престоя в неонатология 3 месеца под грижите на екипа на доц.Георгиева,на които съм безкрайно благодарна!
Богомил е вече на 2 коригирани месеца и почти пет реални месеца.
Премина през много проблеми: операция на дуктус,лазер терапия на двете очички,защото имаше ретинопатия трета степен и благодарение на др.Чернодринска за сега всичко е добре.Все още ходим на контролни прегледи.
По време на престоя в неонатология му преливаха няколко пъти кръв защото му беше нисък хемоглобина,сменяха му антибиотиците постоянно.
Изписаха ни с диагноза Бронхо пулмонална дисплазия,което най-много ме тревожи,леко разширение на лявото мозъчно стомахче.
В понеделник тръгваме на рехабилитация в Бургас и ще пътуваме всеки ден,защото живеем в Ямбол,а тук няма специалисти по рехабилитация на недоносени деца.
вече 55 дни сме си в къщи.Грижа се за него с много любов.Обичам го безкрайно.
Борбата продължава.


 

# 227
  • София
  • Мнения: 965
Честито бебче Ponti-81!Много е хубаво, че Бобомил вече си е вкъщи и се гледате. Доц. Георгиева е прекрасен човек и специалист, така че е бил в добри ръце  Hug. Всички, които пишем в този подфорум знаем какви чувства и страхове те връхлитат, така че питай за всичко, което те интересува. Пожелавам на Богомил да расте щастлив под грижите на мама и да сте оставили лошото (а скоро и притесненията) зад гърба си  Praynig Praynig Praynig.

# 228
  • Мнения: 106
Къде се родихте? Всичко ще ви е наред, най-тежкото е преминало... Любов и то ще си израстне нормално...
Лично аз в Бургас не бих се доверила на никой лекар макар и рехабилитатор само - ходете в Ст. Загора примерно

# 229
  • Мнения: 21 282
Стискам палци ,семейство !  Hug Praynig

# 230
  • Мнения: 3
Здравейте..На 13януари родих мойта бебка в 26г.с.нормално,седалищно в МБАЛ"Надежда"
Беше на апаратно дишане 32дни.От 4дни диша сама,само първия ден беше спряла да диша 2пъти,но от тогава диша самостоятелно.Има помощен апарат,предполагам,че й помага ако спре да диша...Не се беше затворил Дуксус на съцето-правиха й 2пъти лечение с медикаменти по 3 дни и се оправи...За сега всичко е наред...

# 231
  • Мнения: 2 719
Успех във всичко ! И много кураж и търпение.
Не знаех, че в Надежда вече отглеждат толкова малки бебчета.

# 232
  • Мнения: 3
В неонатологията до ВМА е,преместиха я на другия ден след раждането...

# 233
  • Мнения: 499
Успех и наистина много търпение!
Не мога да разбера докога в разни болница тип Надежда ще приемат за раждане в такива седмици само за да вземат едни пари... #Cussing out

# 234
  • Мнения: 3
Аз съм много доволна от обслужването и старанието на всички там.Моля ви пишете ми как са децата ви сега,виждам,че темата е от 2011г.
Много се притеснявам...

Общи условия

Активация на акаунт