Мъж Телец - 2

  • 61 571
  • 740
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 591
  bouquet Благодаря Жозефина ! Няколко пъти вече готвих   chef отзивите са отлични .Ние нямаме възможност да се виждаме всеки ден ,живеем в различни градове. За сметка на това си пишем всеки ден. Досега не мога да се оплача .Твойте съвети Жозефина много ми харесват (както  писах следя темата от известно време )и смятам да ги следвам.Благодаря още веднъж!  bouquet Само дето не е от разговорливите и не знам какво всъщност мисли за тази връзка ,но това което аз виждам ми говори ,че нещата вървят много добре. Желанието ми е и занапред да е така ! Пък ако се задълбочат нещата още по добре -поне така си мисля сега де Grinning

# 241
  • Мнения: 5
ами какво да става.... искам си телето...

# 242
  • Мнения: 0
Астроложката Алена ко е писала в интернет на бтв-то: "От мъж Телец никой не бяга"... Умна жена е, ей, тая Алена.

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 1 484
Има две версии за затишието-или са се уморили да чакат телето си да направи ход,или са го прикоткали с вкусно ястие и вече са умиротворени и щастливи. Laughing

# 244
  • Мнения: 5 370
Добитък, ко стаа ве? Много скука нещо тука. Я Джоузефина да каже нещо
Слушам и 'изпълнявам.
Редник  Джоузефина неска си гледа наследника, а Телето беше пуснато от повод, тоест, ходи на офроуд, но се прибра сравнителни бързичко у дома и в момента гледа синьо от дивана към екрана.
Не знам за друго, обаче Телците са добри татковци. Противно на теорията, че синовете са привързани към майките, моят мре за бащатко си. Двамата мрат един за друг, ако требе да съм искрена.

Което мене ме устройва идеално. Laughing

# 245
  • Варна
  • Мнения: 280
с моето вече сме една седмица заедно-живеещи и даже преброяването ще ме хване у тях Simple Smile

Последна редакция: сб, 29 яну 2011, 17:35 от Radost Nezemna

# 246
  • Мнения: 0
Тука женските дето пишат, тряя им се направи паметник, който ще носи името "На онези, които се въоръжиха с огромно търпение" Simple Smile))

# 247
  • Мнения: 5 370
Хехе, така е. Аз, лично, имам висок праг на търпимост. Ако, обаче, някога си тръгна от Телето, то ще е окончателно и безвъзвратно.

# 248
  • Мнения: 591
 newsm78 е защо требе паметник ? Толкова ли са проклети  Laughing И моят праг на търпимост е висок ( дълъг съвместен живот  с Водолей ) ,но все си мисля че с Телето е в пъти по-добре ( засега де  Laughing ) Желанието ми е все така да е -добричък си е ! Praynig  Heart Eyes

# 249
  • Мнения: 1
Бивол е прав Simple Smile
За да си с Телец просто трябва да се въоръжиш с всичките се нерви да ги вържеш и да стискаш зъби ако този човек е важен за теб! Simple Smile Толкова бавно взимат решения когато не са сигурни, че понякога се чудиш случва ли се нещо тук  newsm78 или аз май си въобразявам  Thinking Simple Smile
Не са проклети, мисля, че телците са инатливи, но и доста мили.... няма агресия и злоба (поне тези дето аз познавам)
Не само търпение, но и подход се иска Simple Smile
НИколи64 я кажи какви са водолеите, че толкова търпение се иска при тях? 

# 250
  • Мнения: 591
оф извини ме ,но просто не искам да се връщам в миналото .  Stop изтърпях много неща - психически и физически тормоз,изневери ,а  най много ме боля от безкрайните лъжи . Сега когато сме вече бивши  нещата стоят по-добре провеждаме нормални разговори ,пак лъже ,но на мен вече не ми пука .Просто много го обичах ,много се раздадох и бях предадена и лъгана .Макар ,че вече минаха 5 години от развода някой неща не съм ги преодоляла все още и се надявам  времето да помогне . И Теленцето  Embarassed. Grinning ! Водолейтте са много инати (е бившия поне  е такъв ,асцендетът му е скорпион ) Все пак темата е за Телците нека да не я разводнявам . А и моето Теле ме вълнува  много в момента   Kissing Heart , миналото оставям в миналото . Лека вечер! newsm10 newsm51

# 251
  • Мнения: 5 370
Ха ха!

Да знаете само, че Телците изневеряват! Laughing И не визирам само своя собствен, а принципно, зодията им е такава. Нали са хедонисти.... Whistling

# 252
  • Мнения: 0
Цитат
Да знаете само, че Телците изневеряват!

Да ви успокоя, че Телците са единствените, които не изневеряват!

# 253
  • Мнения: 591
 Praynig хмм дано не се случва ! На моето СА  му изневерили . От една година са разделени ,сега е предприел стъпки за развод. С него сме заедно от 5 месеца . newsm78 Дано не му се нравят подобни изпълнения.  ooooh!

# 254
  • Мнения: 5 370
Не е верно! Ама хич! Stop
Обаче в диалози повече няма да влизам.

Общи условия

Активация на акаунт