Както винаги съм съгласна с Жо
И кво ся -да чакам изневяра ли ?

все едно го виждам как сам (или с компания) се смее на отзивите след поредния му краен коментар в полза на телците и обмисля следващият- още по нагъл- за да види окъде може да стигне. Ами така де! и аз щях да се възползвам, ако имаше тема за жените рак, направена от мъже
)) да им кажа как ние сме най нежните, мили и чувствителни същества на земята и как трябва с перце да ни галят, и как по добри от нас никога, ама никога и никъде няма да намерят, и сме съкровища неземни дето никога, ама никога не изневеряват, и трябва да ни търпят всичките капризи и да са УБЕДЕНИ че дори да се държим гадно- то е защото правим всичко наопаки и всъщност много ги харесваме и трябва да са настойчиви но не и досадни, за да спечелят сърчицето ни, че сме невероятни къщовници, готвачки, любовници и т.н и т.н. Е, лъжа ли е това за рачките?! неее. Тов ае моето мнение. Бивол, дълбоко в себе си знаеш че съм права, макар че няма да си признаеш. Препоръчани теми