Мъж Телец - 2

  • 58 787
  • 740
  •   2
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 113
Положителните черти на телеца са стабилност, последователност, лоялност, тактичност във всичките им форми. Негативи - инати ( упорити според тях Laughing), егоисти, злопаметни. Черти като мудност и инертност не са типични за моето момче. Даже обратно много деен и организиран.

# 721
  • Мнения: 0
Моето теле никакво не пише Sad Усещам, че няма да ми отвърне на смс-а. Исках да излезем, за да си поговорим. Ето това ме дразни, не ми позволява да науча истината и да се освободя веднъж завинаги. Май наистина се самонавивам Sad Един мъж, ако проявява инетерес към една жена, би трябвало да я търси.

# 722
  • Мнения: 0
Цитат
Един мъж, ако проявява инетерес към една жена, би трябвало да я търси.

Хеле па Телето.
Моята последна голяма любов, която между впрочем ми разби и живота, живееше на 130 км от мен.
С нея се запознахме на съвсем друго място, далечно и от двама ни, но само в мига, в който я видя, вече се бях влюбил. Както и да е, първата среща само я целунах по бузката, стори ми се прекалено да й връзвам езика току-що запознали се. На втората пак опитах с тоя номер, ама не мина, оная ми изсмука дробовете, на третата - секс, а след четвъртата заживяхме заедно...

# 723
  • Мнения: 1
А момата коя зодия беше Бивол? Simple Smile

# 724
  • Мнения: 0
Цитат
А момата коя зодия беше Бивол?

Внимавай ся...
Водолей....

# 725
  • Мнения: 1
 Joy Joy Joy Хихихих Определено обичаш да експериментираш Simple Smile Не желая да навлизам дълбоко в темета, но... направо ти се чудя как те е излъгала предвид, че знам как търсиш своята ДЕВА Simple Smile

# 726
  • Мнения: 0
Ми... любов от пръв поглед... Това си беше. В началото тя нещо беше резервирана, така ... не знаеща и тя кво да прави, ама много бързо й се проясни Simple Smile)).
Иначе жената, която знам със сигурност, че ме е обичала истински, и дори сега продължава да ме обича, макар че има вече 2 деца, е зодия Дева.

# 727
  • Мнения: 1
Аха.... плашиш се от непостоянните чувства..99% у хората те са такива..... 1-2 пъти ще се получи както трябва - това е моята философия!
Ако една жена покаже постоянство в чувствата си - това би ли те задържало при нея дори ако не споделяш чувствата й?

# 728
  • Мнения: 0
Хайде и аз да се включа макар настроението да ми е на нула тази вечер . Бивол откъде си толкова сигурен че Девата те е обичала и все още те обича , как ти си го разбрал и се увери в това а другите мъже телета се правят на" разсеяни " и ущипани .Как е възможно при теб да се получи така лесно с твойта мацка Водолей - или мацката е супер или ние сме някакви наивни жени тук. Неможем една дузина почитателки да разгадаем  и превземем мъжът Телец а ти казваш че твойта мацка с лекота е превзела сърцето ти  Thinking

# 729
  • Мнения: 0
Девата ме обича, тя ми го доказва всеки ден, не спира да ми се обажда и да кълне живота, че не избра мен, а избра една нейна "несериозна забежка". Този техният брак няма да изтрае май дълго... Поне тя така казва.
А при Водолейката беше друго. Силната работа беше, че АЗ се влюбих в нея, значи това е водещият мотив. Докато при вас, така като ви чета, ВИЕ сте се влюбили първоначално в Телето, а не ТО във вас. Ето това е огромната разлика. Значи, да се опитвате да ТОЙ да си наложи да се влюби във вас, лично на мен ми е нещо непонятно и не мога да разбера как това би станало.
Телето е най-крайният егоист на планетата.

В този ред на мисли, каквото и постоянство да покаже една жена по отношение на Телеца, ако той няма любовно пламъче към вас, по-добре се отсвирете сами. Няма да стане, разберете.

# 730
  • Мнения: 1
Пламъче има, но е въпрос на време да се превърне в огън - в телешкия случай - това време е доста дълъг период, защото бронята ви е доста непробивна, и мислите, обмисляте, преценяте и какво ли още не, докато се решите..... така ли е?

# 731
  • Мнения: 5
Как е възможно при теб да се получи така лесно с твойта мацка Водолей - или мацката е супер или ние сме някакви наивни жени тук. Неможем една дузина почитателки да разгадаем  и превземем мъжът Телец а ти казваш че твойта мацка с лекота е превзела сърцето ти  Thinking
по- скоро ние сме някакви наивни жени тук (визирам себе си). защото седим и питаме- като че ли теорията ще ни даде нещо. да ама не! животът е изключения- дали ще е овен, телец, близнаци, рак...няма значение. ако един мъж иска нещо - го прави! ако не- си пасува во веки и чака влюбените птици (големи и бели- пак себе си визирам) да му кацат на прозореца. хайде де! писна ми вече (от моята собствена наивност-никого не искам да засегна)как така става че някои телци правят всичко, за да са с обекта на чувствата си, а някои чакат на дивана да им дойдеш с мусака и торта гараш за десерт и да им се обясниш в любов. после да ги чакаш да преядат, да им олекне и да ти кажат "и к'во викаш? че се бях загледал в мача..."
тези, които печелят са навън в real life!любов по учебник - няма! от разясненията на Бивол мога да разбера мотивите на един телец, мога и да му стана добра приятелка- но няма ли тръпка- няма нищо.
ми човека се влюбил във водолей- ама защо не? аз пък бях влюбена в овен! (рак и овен?!?!?  hahaha)
Това мисля аз.
отново казвам, че макар и да говоря в множествено число- визирам само себе си (шизофрения- какво да правиш Wink )
...

# 732
  • Мнения: 5
Бивол, взе ми думите от устата- между другото- писали сме едновременно.
ред.ДОбре де, няма нищо общо с моето написано, просто това което аз имах в предвид си го казал с други думи и си ми отговорил на риторичните въпроси.

# 733
  • Мнения: 0
Аnaximandra много се надявам да ти пламне огъня в най-скоро време ,че е грозно, с такова голямо желание си и нищо да ме стане ; А пък да гледаш едно стрелче тъжно е много лошо,при тая весела натура е срамота .Иначе раците ,близнаци все ще си променят настроението -лошо,хубаво те са си свикнали ,ама за теб ..
Бивол ти имал ли си връзка с две жени едновременно ? Щото аз съм решил да се пробва с 2,3 няма само да аз да съм добър Laughing Взема да ги развърта и без това обичам да си правя графици,ама нали ме мързи ,ще взема да се изморя ,а и после ще има да се чудя коя да избера  Laughing
Аз предлагам дай да отворим нещо с теб ,някоя агенция за душевни проблеми ,вече имаме опит,хем и някой лев да изкараме Laughing

Последна редакция: пн, 07 мар 2011, 22:12 от bcdd

# 734
  • Мнения: 0
Стрелец + Телец = защо, защо, защо го правиш? Краен мазохизъм...

Общи условия

Активация на акаунт