ФУТБОЛНИ фенове - (тема 7)

  • 17 136
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 892
Здравейте!
Аз може да не пиша често, ама около срещи се обаждам (нищо, че не винаги мога да дойда  Mr. Green). Принципно и на мен към края на седмицата ще ми е по-удобно.
Здравейте!
Аз може да не пиша често, ама около срещи се обаждам (нищо, че не винаги мога да дойда  Mr. Green). Принципно и на мен към края на седмицата ще ми е по-удобно.
ПП: Сарки, чакай да ти кажа, докато съм се сетила - намерих книгата "Дъщерята на генерала" и ако я искаш, ще ти я донеса  Hug.

Не стига, че се срещате, не стига, че по гости си ходите, ами и книги разнасяте. Е-й-й-й, това е дискриминация към провинцията ... Laughing


Ти пък! Аз съм си у София, пък никой не ме кани на срещи. Crossing Arms

# 661
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Све, никой не е поканен поотделно, що така го приемаш?

# 662
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 892
Сарк, шегувам се!

# 663
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821

Ми не ме стряскай така! smile3534

# 664
  • София
  • Мнения: 6 210
Хора, Сарки ме адна в групата във ФБ, обаче аз там не съм на "ти" със ситуацията и не знам къде да се изцвъкам и да напиша нещо Blush  hahaha!

Скици Laughing Laughing Laughing  Hug!

# 665
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Хора, Сарки ме адна в групата във ФБ, обаче аз там не съм на "ти" със ситуацията и не знам къде да се изцвъкам и да напиша нещо Blush  hahaha!



Където си харесаш, Вени!   hahaha

# 666
  • Мнения: 695
Ехооооооооо.....здравейте!!!!!! Направих една фейс група на темата...Моля, който иска да се включи да ми пише или на мен, или на Рали, или на Сарк, или на Анели, или на Све, или на Поци........

Дано се включа по-късно по-качествено.....
А защо не кажете името на групата или да дадете линк тук в темата?

# 667
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мисля, че е скрита, но и да не е, трябва някой от вътре да те добави към нея.  Thinking

# 668
# 669
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
М'те нямат зима по принцип, затова така зле им се отразява!  hahaha

# 670
  • Варна
  • Мнения: 294
М'те нямат зима по принцип, затова така зле им се отразява!  hahaha
Mr. Green, келеши  Mr. Green

# 671
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ама пълни.  hahaha

# 672
  • Мнения: 2 282
Eee, Maме, много яко с тая тайна група Simple Smile Ани , обаче не мога да я намеря  newsm78 Ани?

# 673
  • София
  • Мнения: 6 210
Блу, има постнато едно списъче с имената и никовете ни. Мисля, че там можеш да я видиш  Peace.

# 674
  • Мнения: 2 282
Блу, има постнато едно списъче с имената и никовете ни. Мисля, че там можеш да я видиш  Peace.

Да,аз от там видях теб Simple Smile но с името на Ани ми излизах 9873526432 човека и не знам коя е тя.

Общи условия

Активация на акаунт