Съпруги, чиито мъже пътуват 21

  • 35 138
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 507
Еееееееееееееееееее, все да развалиш нещата.
Извинявай, Киара, страдам от дефицит на внимание и затова като удавник за сламка... Mr. Green

# 46
  • Мнения: 202
E, щом е така  Hug

# 47
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ЕЖКЕ Hug
ЗапилЯФ сЪ със ИнИ винолюбки Joy Простете ми, не очаквах наистина, че ще се пише толкова и момичетата ще ме чакат. Срамувам се наистина Embarassed Embarassed Embarassed
Ежке, що отказа за снежният човек. Аз нямаше да откажа. Ама моя синковец, въпреки, че се върна за ваканция, продължава от тука да прави някакъв проект със колегите си от Копенхаген и все е на компютъра и не мога да го изкарам навънка rotfImao Все сверяват кой какво направил от групата и го стиковат.
А на мен ми сЪ щУрее във тоя сняг, колкото и да я мразя тая шантава зима. Докато е сняг и не е станал тоя гаден лед #Cussing out rotfImao

# 48
  • на морето
  • Мнения: 239
Здравейте, Снежанки!!!!

Как сте в това снежно-бяло време? Снощи тук заваля дъжд, а след него отново сняг и сега навън е бяла приказка.......
Слагам закусчицата

Завчера изпратих моето момче. След сума ти премеждия със закъснение на самолета, оттам изпускане на следващия, разправии заради багажа, вчера благополучно е пристигнал в Бразилия. Обади се по Скайпа да се покаже, че е по къс ръкав и къси панталонки - на 35 градуса! А тук да му мисля в този студ.
 
Хайде, лек снежен ден от мен и довечера ви чакам на чаша винце да се сгреем!


# 49
  • на морето
  • Мнения: 239

# 50
  • на морето
  • Мнения: 239

# 51
  • Мнения: 290
Здравейте момичета!
Много красива зима е навън, но да си седя у дома на топло в украсения дом, да си готвя вкусни неща и да си гледам през прозореца.
На всичкото отогоре днес ми е ден на ангажименти, ще ходя на ЖК, после до НАП и така.
Само днес да мине и да се прибера на топло у дома при малката ми кукличка:-)
Напоследък ми е много тъпо, депресирано, станала съм пак много нервна.
Но май при мен си е хронично да се чуствам зле психически.
Знам,че трябва да си помогна някак си сама, но като ми е трудно.
Delta, поздравявам те за спортуването. Като родя и аз се каня, само да не стане като след предното ми раждане.
Желая ви лек и приятен ден в снега.

# 52
  • Мнения: 1 507
Леле, какъв е този ужас навън? Shocked
Сега сигурно няма да има автобуси, закъсали коли навсякъде и въобще - обичайната гледка във Варна през зимата...

# 53
  • Varna
  • Мнения: 2 594
АлЮЮЮЮЮЮ, РусалкитИИИИИ wavey
Оффф, най-сетне спря гадния сняг. Като се събудих сутринтЪ, и като видОФ тоя ми ти сняг и тоя ветОр да гУ мяткат, направо погледа ми стана ей така #Crazy Кой знае каква пързалка ни чака отвънка, а за утрЯ да не говорим. То следващия ден е по гаден, че вече е отъпкано доста и почват екшъните.  rotfImao Вървя, като мравчица Laughingа иначе все препускам, като кон.

ДЖОМИСТА,
ГорЯ глЪвЪтЪ бе момиче, що така нервничиш пак. Ти каза пак де, Winkаз сега чета. Но ако си съма и няма кой една ръка да ти подаде, те разбирам. Но хронично да се чувстваш зле психически, недей така. Предаваш го и на детето. За теб самата хич не е хубаво. Влизай тука, когато имаш време да си кажеш какво ти тежи ако искаш и да се похилим. Тука има доста русалки със чувство за хумор и все ще те разведрим Hug Пиши тука как е минала консултацията. Как е бебенцето, как се чувстваш ти самата. Пиша и във една друга тема, където имаме три бременелки и трите споделят, снимки на бебенцата показват, които още не са се родили Laughing дрешките които вече са купили. Радваме се и се вълноваме със тях.  Варвам, че и тука момичетата ще отвърнат със същото. Все пак всички сме мами Simple Smile А и на тебе ще ти е наистина по леко.
Благодаря за поздравленията за спорта. Но за мене това е нещо нормално. Със това живея от дете. И за това сега нямам една става кЪт Ората Laughing Ама карай да върви. ШЪ куцукам със бастУнчИтУ Laughing

ЛЯТО-
Ей, сЯ отвориФ джама, за да видя дали има ветОр. Имаааа Лято, имааа, напрУ вънка е само за мъжове, не за жениииии. Ще се молим Дедо Божко да изпрати един топъл дъжд да измие снежнозаледените улици, щото иначе няма кой rotfImao
Утре имам среща със едни яки съфорумки,  да му мисля как ще се докопам до мястото на срещата. Добре, че не е много далече от нас и шЪ падам по малкУ Joy Ама момичетата си заслужават. Само да не счупя някой кокал Laughing

# 54
  • Мнения: 2
Ехоо,ето ме и мен.На работа съм,но чак сега можах да ви погледна. Hug
Навън вече не вали,но много вее.Аз вчера се прибрах много лесно,но днес не знам как ще е.Сутринта беше доста трудно,но колата ни е добра и със зимни гуми.Вчера мойто Бати ходи до Добрич и се прибра благополучно следобеда в снега.Но вечер работи до по-късно и аз не го чакам,прибирам се с автобус.Има удобен от работата до вкъщи.Сега като спря снега,сигурно и ще поизчистят улиците.
Джомиста,сигурно ти е трудно,но както е казала Делта,пиши като имаш време.А сега при този сняг не може ли да си вземеш болнични.На бременните им дават лесно.Така няма да ти се налага да ходиш в снега и студа.
Аз от утре до нова година съм в отпуск.
Пожелавам ви приятен обяд и хубаво предпразнично настроение. newsm68 newsm44 newsm44

# 55
  • Мнения: 202
Jomista , нормално е да се чувстваш така подтисната...идват семейни празници, а ние сме сами Sad 
Лято , съжалявам че снегът дойде и при вас  Peace
DELTA_DELTA , не е ли вече време да започнеш да си пазиш здравето...все пак тия кокали и хрущяли ще ти трябват и за напред... Thinkingте са по-важни от така мечтаната стройна фигура Peace

# 56
  • Мнения: 122


Хайде, на следобедното кафе!
Келси, колко време ще си без твоето момче?
Маме, те и моите гуми са зимни, но голямо буксуване беше тая сутрин, накрая се ядосах и си "плюх" на петите. Малките улички са в ужасно състояние, а съм само на две преки от булевард, но беше невъзможно да додрапам до него ooooh!. Докато отида до работа паднах 2 пъти Crossing Arms.
Аз имам предложение! Преди излизане да намъкваме терличките, които Делта ни раздаде върху ботушите. Днес докато полагах неимоверни усилия да се задържа на краката си, една баба ме подмина като бърз влак, а като видях на какво се дължи невероятното сцепление с пързалката се сетих за какините терлички Joy
Жомиста, струва ми се, че е временно това твое състояние и скоро ще отмине Hug. Опитвай се да си доставяш малки удоволствия, прави неща, които те радват - хубава книга, интересен филм, пазаруване за бебо, любими ястия и ще видиш как съвсем скоро ще гледаш по друг начин на нещата Peace.

Последна редакция: пт, 17 дек 2010, 15:15 от Ejika

# 57
  • Мнения: 202
Ejika , аз съм първа, но освен кафето отмъквам и шоколадовата тортичка Crazy

# 58
  • Varna
  • Мнения: 2 594
КИАРЧЕ,
Аз, ходя не за хубава фигура а за тонус, мила. Не пазя абсолютно никакви диети. Ето и сега докато пиша съм метнала една баклава от Истанбул smile3508 Но и ако спра да спортувам, пак лошо, тогава казаха, че сЮФсем ще се обездвижа. Така, че по добре да ходя да подскачам, че това ми е на душа и сърце.
А, за подтисността, аз съм ви писала много пъти какво правя и не искам да се повтарям пак. Трябва да намерите някакъв начин като мене, да я игнорирате. Не може така. Опитвайте се, не се отказвайте. Толкова сте млади, толкова жизнени, не може да се давате така на тая подтиснатост. Толкова добре знам какво изпитвате.....толкова добре....поплачете си малко но и се опълчете отново. Не мисля, че вашите момчета искат да сте тъжни и подтиснати. А и се сетете, каква е радост като дойде времето да посрещаме. Нали съм ви казвала, че нашата Нова Година, Коледа, Рожденни дни са тогава когато нашите момчета са си тука. Хайде горе главите Hug

ЕЖКЕ,
Кафето е напрау като компания за мойтЪ бЪклЪвЪ smile3508 Благодаря  bouquet

# 59
  • Мнения: 202
DELTA_DELTA , ти си знаеш, но на твое място бих се насочила към кинезитерапевт и може и да ти помогне относно ставите Peace
Относно депресивното състояние, не са всички като теб, на някои, като мен, ни е подтиснато и нищо не може да промени това...Никой не е казал,че като ни е гадно не живеем, просто повече се отдаваме на мъката си, което ни действа някак пречистващо...Всеки човек е различен Peace
И накрая...не бих отказала от баклавичката ти, ама никак даже Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт