Съпруги, чиито мъже пътуват 21

  • 35 233
  • 747
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 122
Кажи за пяната на айрана, бе Делтиииии!
Обещавам и аз да издам една тайна, ако го направиш! Wink
Едва сега успях да вляза и да ви нагледам и какво да видя! Бюрек  Shocked! Направо го омитам за нощна закуска! Помните ли момичета, (които от вас са правили рейс с мъжете си) нощните закуски? Аз бях първа и по едно време единствена кипра в салета за ядене. Хвана ни яка качка, а ние на едно продънено корито - "Перущица", (преди 19год) не можем да додрапаме до Босфора 2 седмици ooooh!. Всеки нормален човек се чувства зле, лошо му е, драйфа, а някои  bowuu, само питахме какво ще се яде и търчеше да препича филийки на "болните". Готвача ме обяви за недоразвита с липса на вестибуларен апарат, а аз просто бях бременна  Blush.
Келси, стискам палци да намериш работа, която да те удовлетворява Peace. Така наистина е по-лесно и по-бързо минава времето.


П.П. Сега се сетих, че кака ви Делта е на форумска среща и няма как да отговори за айрана Laughing.
Дано си прекара весело!

# 76
  • Мнения: 202
Ejika   Joy Joy Joy забавен рейс е било...аз нещо нямам огромно желание да се качвам, че туко виж на средата на океана реша, че искам да слизам, защото вече ми е писнало да гледам все вода  Joy Joy Joy

# 77
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета-кокичета,
любимото време -неделя преди обяд-велико мълзелуване правим вкъщи с моята принцеса и котката.То тук не е и за излизане-слъйнчево и мразовито, кафе и закуска и още по пижами. Rolling Eyes
По отношение на вестибуларния апарат-аз съм лишена от такъв- падам на равното Embarassed, а в морето не индикирах никакви признаци на неразположение и то при сериозно вълнение...Казаха,че съм родена за вълни..пък аз дори не умея да плувам, защото имам страх от дълбокото и не умея да се отпускам във водата Laughing

# 78
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Олееей, щах да пиша ДобрЮутрууу, ама то си е Добър ден wavey

ЕЖКЕЙЙЙ,
Ти на голяма папучка си правила рейс бе Душатаааа Sad Shocked Помня я и аз нощната закуска. Ама аз си дадох дан на рибките и Нептунчо като минавахме Матапан. След това нямааааа- мъжо ми казваше, че ще ми купи шапка ушанка, че глЪвЪтЪ ми шЪ фани мИлИнгИт. Все ми висеше главата във хладилника. А не бях и бременна.  Много на ядене ме караше мене вълнението, що така и не разбрах newsm78
А кЪФ бюрек пряват във Туркиятаааа- охххх няма тука такъв. И каква къпана баницаааааа smile3508 Обаче бозата им не е хубава като нашата. Нашата е по вкусна и самите те го казват.
Да взема да ви сложа едни сърми със кисело зеле за обяд. Wink Така им се каняяяя. Намерихме една механичка тука до нас, много ни хареса. Няма чалгия, страхотна музика българска но не със тъжни песни протяжни, ами едни весели дето те карат по често да посягаш към чинията. Та ще си поръчам аз днеска едни сърми със кълцано месце и до каминката там Wink Много уютно и приятно местенце. ХаДи да ви водя някой път ако имате желание.

               

# 79
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен.Най-после остана време и за вас.Мвого  Hug,чак ме е срам  Embarassedче два дни ме няма никаква.Ама кака Делта се е погрижила да не сме гладни и жадни.
Вчера беше много приятно навън,но днес е направо ужасТ,снощи разтопеното е замръзнало и се ЛЯзга,а на места локви.
Хели,много стикнати fingerscrossed fingerscrossed
Делти, newsm10и за вас.
До скоро,сега тръгвам на рожден ден на братовчедка ми.Чао

# 80
  • Мнения: 511
.

Последна редакция: чт, 06 яну 2011, 11:24 от Nasty Girl

# 81
  • Мнения: 13
 Hug Hug Hug I malko koledno nastroenie   Heart Eyes  http://vbox7.com/play:b9d25af4 Blagodaria vi momi4eta strahotni ste !

# 82
  • Мнения: 5 776
Nasty Girl  welcome добре си ни дошла
Делти аз съм кандидат с голямо удоволствие,ама ще трябва да ме почакаш малко  Confused
Хели голямо гуш и от мен,че все те мисля  Hug
Маме да се забавляваш
На всички много блажено неделно мързелуване

# 83
  • Мнения: 202
Nasty Girl   welcome

helinci , Hug чакаме те да се връщаш по-бързо и здрава...и задължително трябва да си една от най-редовните тук Naughty

DELTA_DELTA , как не те е срам Joy...с тези сърмички се окапах Embarassed...обожавам зелеви сърмички Hug

# 84
  • на морето
  • Мнения: 239
Heli,  Hug, мислим за теб и те чакам!Страхотна песен, благодарим!
 
Nasty Girl  welcome welcome Надяваме се да се чувстваш добре сред нас!

Ежке, направо ти завиждам, че можеш да изтърпиш силно вълнение и отгоре на това да си хапваш сладко-сладко. Е, уви , не мога. С голям зор ме качват на лодки и малки корабчета за разходка, когато няма никакво вълнение, а не знам как бих изтърпяла по-силно вълнение, било то и само 2-3 бала да речем Rolling Eyes Поради тази причина моето момче няма никакво намерение да ме взима на кораба, а и аз не настоявам, щото ще се чуди какво да ме прави, когато не мога да понеса люшкането. А, имам и горчив опит с една яхта - от Созопол до Царево бях с една кофа, и с нетърпение очаквах бряг, а на връщане ми идеше да си хвана автобус, но за съжаление бях доста малка тогава, за да пътувам сама.
Момичета, лека вечер на всички ви!

# 85
  • Мнения: 0
Добра вечер, дами, може да са пости, но пък едни гювечета няма да навредят никому
Да ви е сладко!
Само се чудя какво вино да измисля-че ще е червено, червено ще е, но сухо ли....или по-лекичко катоза пред работен понеделник Wink smile3525 newsm03 newsm03 newsm03

# 86
  • Мнения: 202
morenitta , всичко изглежда много апетитно Blush

# 87
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МОРЕНИТКА,
Много яка вечеря, тя Киарчето ти е писала вече. Хайде по едно червено вино бе, на такава вечеря само такова Wink

                        

МАРИЙЧЕ, КИАРЧЕ,
Вас двете отдавна ви чакам. Wink Ще забиЙм във тази механичка. И ще си изкарате страОтно thumbsup

ХЕЛИ,
Обаче тебе те виждам по рано да ходим там Wink Благодаря ти за песничката Hug God bless you, Heli!!!

NASTY GIRL wavey
Хайде скачай във тЪрлЪчките и се нареждай на миндерчИтУ до нас Wink  Обаче що ми е толкУз познат твоя ник, нИнам newsm78 Grinning Няма значение, взимай от виното за добре дошла и Наздраве със нашата дружина Drunk Wine Glass
                 

МАМИЧ Wink

Последна редакция: пн, 20 дек 2010, 09:06 от DELTA_DELTA

# 88
  • Мнения: 1 507
Какво празнувате?

# 89
  • Мнения: 202
Празнуваме предпразнично Crazy

Общи условия

Активация на акаунт