Криво стъпало, equinovarus, club foot - рехабилитация и последствия-1

  • 163 202
  • 706
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 3
molia vkly4ete se v grupata vav facebook za da obmeniame opit za na6ite mani4eta s palavi kra4eta Joy

# 631
  • Мнения: 3
molia vkly4ete se v grupata vav facebook za da obmeniame opit za na6ite mani4eta s palavi kra4eta Joy

https://www.facebook.com/groups/1818922661719639/

# 632
  • Мнения: 116
Здравейте отново! Днес бяхме на ТЕЛК комисия за преосвидетелстване след 1вата година. Лекарката каза,че няй-вероятно няма да ни дадат повече от 20%. Утре излиза решението....нз дали има някакъв смисъл да обажалвам пред НЕЛК,защото ще искат експертизи,а те струват пари!

# 633
  • Мнения: 24
На мен ми предстои да подавам документи за преосвидетелстване след 1 година.
Следя..
Здравейте отново! Днес бяхме на ТЕЛК комисия за преосвидетелстване след 1вата година. Лекарката каза,че няй-вероятно няма да ни дадат повече от 20%. Утре излиза решението....нз дали има някакъв смисъл да обажалвам пред НЕЛК,защото ще искат експертизи,а те струват пари!

# 634
  • Мнения: 116
На мен ми предстои да подавам документи за преосвидетелстване след 1 година.
Следя..
Здравейте отново! Днес бяхме на ТЕЛК комисия за преосвидетелстване след 1вата година. Лекарката каза,че няй-вероятно няма да ни дадат повече от 20%. Утре излиза решението....нз дали има някакъв смисъл да обажалвам пред НЕЛК,защото ще искат експертизи,а те струват пари!



Кога ви изтича решението?

# 635
  • Мнения: 24
Освидетелстван е до Май месец 2017г. Казаха ми че трябва 4 месеца предварително да се подадат документи. Мисля още до края на Декември да ги подам, но комисия кой знае кога ще има...
На мен ми предстои да подавам документи за преосвидетелстване след 1 година.
Следя..
Здравейте отново! Днес бяхме на ТЕЛК комисия за преосвидетелстване след 1вата година. Лекарката каза,че няй-вероятно няма да ни дадат повече от 20%. Утре излиза решението....нз дали има някакъв смисъл да обажалвам пред НЕЛК,защото ще искат експертизи,а те струват пари!



Кога ви изтича решението?

# 636
  • Мнения: 116
Скъпи,мами, моля погледнете какво пишем в тази група https://www.facebook.com/groups/1818922661719639/  !!! Вижте темата ми относно ТЕЛК. Майка от София пише,че за едностранен еквиноварус на детето са дали 100% инвалидност за срок от 3 години, ЗАБЕЛЕЖЕТЕ 3 ГОДИНИ,при положение,че по закон 100% са само за 1година!!!

# 637
  • Мнения: 410
Честнонказано не се учудвам Simple Smile

# 638
  • Мнения: 116
Дадоха ни 11% инвалидност с чужда помощ. Сега ще обжалвам!

# 639
  • Мнения: 7
искам пак да питам майки използвали АDM да споделят опит😊

# 640
  • Мнения: 238
Относно обувките АДМ - много са некачествени, вече втори чифт се чупи, там където е черната част обхващаща прасеца. Иначе момченцето ми ги носи без проблем, в смисъл - удобни са му

# 641
  • Мнения: 7
Относно обувките АДМ - много са некачествени, вече втори чифт се чупи, там където е черната част обхващаща прасеца. Иначе момченцето ми ги носи без проблем, в смисъл - удобни са му
а иначе с подмяната имали ли сте проблем или направо нови сте купували

# 642
  • Sofia
  • Мнения: 243
На сайта на производителите си пише...дефект е имало и вече е отстранен, вече една година ги ползваме и са здрави, направени от нов материал...заменят ги безплатно за тяхна сметка е доставката...разбира се, тези обувки не е добре да се стъпва на тях или да се ходи с тях

# 643
  • Мнения: 7
да ама сутрин в леглото като се събуди детето не става ли и да стъпи на тях или това стапване не е проблем.Вие колко сте големи😊

# 644
  • Sofia
  • Мнения: 243
да ама сутрин в леглото като се събуди детето не става ли и да стъпи на тях или това стапване не е проблем.Вие колко сте големи😊

Не, не му даваме да стъпва, той си знае от малък де, че с обувката не се стъпва или ходи - на 4 и половина е, носи я от година и половина. Когато се събуди, му я махаме, вече сам си я маха

Общи условия

Активация на акаунт