Dexter (втора тема)

  • 16 245
  • 716
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 6 219
Ауууууу!!! Това е много сериозен спойлер!!!!

Оплаках ли се как Скротума е оплюл Декс  smile3515

# 676
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Спойлера е голям, да, затуй беше в червено.  hahaha
Кой, к'во плюл?  Crossing Arms

# 677
  • Мнения: 4 615
Ха, така! Дебра вече е Лейтенант Морган!
Това значи, че все пак ще има някакви последствия за Батиста и Лагуерта...  Thinking

Ще ги повишат в чин Simple Smile)) Неостанаааааааааааааа!!! Съвсем скоро изстрадалата ми душица ще намери покой.

# 678
  • София
  • Мнения: 6 219
Ей го:  http://cinemascrotum.wordpress.com/2009/10/14/убийте-декстър/  smile3505

# 679
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ебаси идиота!  Shocked
Той май никога не е писал нищо ласкаво, а?  Crossing Arms

# 680
  • София
  • Мнения: 6 219
Супер много се учудих, защото обикновено хвали някви по - нестандартни сценарии... та очаквах друго! С такава радост почнах да чета, а в края бях  #Cussing out

# 681
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да си призная, има някои неща, с които съм съгласна.
Ей с това например :

Ако има топ причина, която унищожи този сериал, тя се нарича Рита. Тази продължава да е турбо малоумната, дразнеща, изкуствена, пластмасова пача не само на есента но и на ТВ-годината. Единственият начин, по който взаимоотношенията между него и Рита могат да се развият по спасяващ сериала начин, е той да я заколи в ефир и просто да се свърши, че не се диша вече.

 hahaha

# 682
  • Мнения: 322
Тъкмо това идвах да постна  Joy  Joy

Това ревю съм го чела и преди и все се чудех, какво ли би написал Скротумът, ако беше догледал сезона  Mr. Green

# 683
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз в момента се чудя същото  hahaha

А това за Рита е абсолютно вярно и всъщност вероятно поради тази причина я претрепаха!

# 684
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Абсолютно и аз затова си мислех!  Shocked
Искам да знам пък!  Crossing Arms

# 685
  • Мнения: 3 736
Егати добрия спойлер!  hahaha Чакам.

А на Скротума кво се чудите, единствената похвала, която съм видяла от него е за играта на Веждата във Fright night, за кво говорим.  hahaha

# 686
  • Мнения: 2 040
Много правилно е оценил таланта на Колин, само това шти кажа, Пуц.  Crossing Arms

Много съм доволна от спойлера, ама кой знай кога ще го видим, да не го пазят за финалето чак.

# 687
  • Мнения: 3 736
Хваленето на Веждьо в моя посока е хвърлено на вятъра, нали знаеш. А и той хвалеше по-скоро героя му, да ти кажа, което е твърде комично.  Mr. Green

Изчетох цялото ревю, той плюл, плюл, та се не спрял, бе!

# 688
  • Мнения: 5
Виждам, че се коментират мои творения, така че се регистрирах само за да уточня, че ревюто на "Декстър" не беше писано от мен и вече е изтрито от блога, така че не мога да взема отношение по него. Simple Smile
Благодаря, че ми четете писанията.
С уважение, Скротум.

# 689
  • Мнения: 2 040
Е добре тогава, извинен си  Wink. Аз се радвам на писанията ти, дори когато кълцаш на малки парченца някой мой любимец.

Общи условия

Активация на акаунт