Някой чувал ли е за отслабване с ананас и водка?

  • 11 787
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 746
Не зная дали се отслабва от това, но аз сутрин и вечер пия по 40 капки спиртен извлек от сибирски женшен за засилване на имунитета. Това прави ли ме алкохоличка? Много тинктури (билкови, прополис) представляват спиртен, водно-спиртен или маслен извлек.

# 31
  • Мнения: 3 157
Силвия,явно твоите супени лъжици са доста нестандартни Laughing Laughing LaughingСупените лъж.имат вместимост 15мл....ако разбира се правиш разлика между супена и чаена лъж.,де:)))))
Алкохолиците бяха споменати във връзка с поста на една девойка,която искаше да пие чист спирт....95 градуса сутрин,вечер и още няколко пъти дневно...от пиенето на прополис или жен-шен няма да се алкохолизирате,споко....

# 32
  • в колонките
  • Мнения: 510
Шоколадче,естеството на работата ми е такова.У дома ми пълна супена лъж.с течност е около 7-9 мл.Гърция може да е във финансова криза,но лъжици,работа и парици за добра посуда все още си имаме.Приятна вечер желая.

# 33
  • в колонките
  • Мнения: 510
С риск да стана досадна тази вечер-иска ми се преди да затворя лаптопа да кажа на Шоколадче:мило момиче,една стандартна супена лъжица има вместимост 5 мл./можеш да се увереш,като видиш в нашия форум/.Не обиждай,без да си сигурна в нещата.И второ: СИВИЛА се казвам с ударение на първото И.Бъди здрава и лека нощ.  bouquet

# 34
  • Мнения: 3 157
Мда,досадна ставаш...и аз съм сигурна във вместимостта на супената и чаената лъжица....не се съветвам с форуми относно това:))))))

# 35
  • Мнения: 0
С риск да стана досадна тази вечер-иска ми се преди да затворя лаптопа да кажа на Шоколадче:мило момиче,една стандартна супена лъжица има вместимост 5 мл./можеш да се увереш,като видиш в нашия форум/.Не обиждай,без да си сигурна в нещата.И второ: СИВИЛА се казвам с ударение на първото И.Бъди здрава и лека нощ.  bouquet

1 супена лъжица е 15 мл , но 5-18 грама(според това какво точно се мери,т.е специфичното тегло на продукта).

http://www.botanical.com/botanical/cvcookix.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Tablespoon

Последна редакция: чт, 06 яну 2011, 22:11 от vess91

# 36
  • Мнения: 903
А,това не е ли гадно след като кората се пасира? Чудя се дали ще мога да го пия. На мен ми звучи логично, ананса го дават навсякъде полезен за отслабване. Сигурно ще пробвам. И още един въпрос, сутрин и вечер, ама преди яденен ли?

# 37
  • София
  • Мнения: 5 746
Аз, вместо проверка в Уикипедия, си проверих лъжиците в кухнята с мерителна чашка. Една супена лъжица има вместимост 7 мл.
А въпросът за алкохолизма беше риторичен. Grinning

# 38
  • Мнения: 1 095
Ооох, айде стига с тия лъжици !  Sick
Давайте само по темата !

# 39
  • Мнения: 241
Силвия,явно твоите супени лъжици са доста нестандартни Laughing Laughing LaughingСупените лъж.имат вместимост 15мл....ако разбира се правиш разлика между супена и чаена лъж.,де:)))))
Алкохолиците бяха споменати във връзка с поста на една девойка,която искаше да пие чист спирт....95 градуса сутрин,вечер и още няколко пъти дневно...от пиенето на прополис или жен-шен няма да се алкохолизирате,споко....
ама аз не съм казвалa че ще го пия този чист спирт  Mr. Green само питах в шеговития (както се надявях) тон на темата.

Последна редакция: пт, 07 яну 2011, 16:48 от Шарена Сол

# 40
  • в колонките
  • Мнения: 510
Здравейте,девойки.Сложих 200мл.водка Абсолют/няма друга у дома,че не сме по пиенето/ и половин ананас.Затворено и в хлрадилника.Да отлежи няколко дни.dikan,мила,аз снощи съм мерила вместимостта на суп.лъжица у дома със спринцовка.И ми дава 5-7мл.Или спринцовката лъже? Joy.Значи да вярвам на всевъзможни писания,а не на фактите и очите си Grinning.Ще го почвам в другата седмица.Ако не помогне,то на мен няма и да ми навреди.Аз нямам кг.за сваляне,само поддържам.Приятна вечер желая.  bouquet

# 41
  • Мнения: 0
Аз, вместо проверка в Уикипедия, си проверих лъжиците в кухнята с мерителна чашка. Една супена лъжица има вместимост 7 мл.
А въпросът за алкохолизма беше риторичен. Grinning

Аз също проверих- при мен е 14 мл.  Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 1 320
Супените лъжици са приблизително 10 мл., моите са толкова. Голям спор!!!

sivila, трябва да престои 7 дни, на 8 вече може да кусаш Simple Smile

DidiP, то оставам съвсем малки частици от кората, но като цяло се полушава едно еднородна смес, като пюренце.

Аз още не съм се накумила, да го почна, но 3-4 пъти кусах от него. В интерес на истината ми се струва, че с времето водката изветрява и вече не е чак толкова неприятно.
Майка ми го пи 18 дни и свали 4-4,5 кг без да спазва какъвто и да е хранителен режим. Днес си замина за Испания и там ще си забърка нова смес и ще го продължи да го пие.... От моята смес остана около половината, ще вида от кога ще я допия аз.

# 43
  • в колонките
  • Мнения: 510
Запазена марка,мила хайде заедно от другата седмица.Аз се храня по Ори Хофмеклер от 2008г,но не пречи да си хапвам и ананас с водка.Ееех,че алкохолик дето ще стана.И ще ми се увреди черния дроб от тази смес. Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз ходя при една жена, която.... незнам как да го обясна, работи енергийно с чакрите ми, намества ги Simple Smile, абе нещо подобно (хич не ме бива в обясненията), та според  според нея това дори е доста полезно, защото подпомага за храносмилателната система и в никакъв слушай до 20 мл. на ден няма как да е вредно за здравето. Самата тя си е забъркала също.

sivila, ок, може заедно да се алкохолизираме Simple Smile А ти половин доза ли си си забъркала, защото си писала, че само 200 мл. водка си сложила?

Общи условия

Активация на акаунт