ЯНУАРСКАТА дружина става на една година - 14

  • 25 814
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 229
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! МНОГО ЗДРАВЕ, РАДОСТ И КЪСМЕТ!!!   


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!

# 721
  • Мнения: 373
Честити рождени дни на Маргарит, Андреа и Стефан!  bouquet
Честити Имен Ден на Антония на renxy! И на всички празнуващи Антоновден! Hug  bouquet Heart Eyes
Наистина много тъжни постове  Tired Моите съболезнования Тарталета  Hug
Чета ви, но няма нищо особено при нас напоследък, затова и не пиша често. Жори е добре, расте си детето, не желае да ходи, все още си има 10 зъба. Резултатите от кръвта и урината му са добри и така. 9,500 тежи и е дълъг 76 см.
Ох, много исках да пиша по някои теми, но ми дойде работа, до после  Peace

# 722
  • Мнения: 97
Честито на малките Януарчета днес!!!Да растат много весели и щастливи деца!!!
Честито и на именниците днес!!!!!
Една приказка гласи:-"Мъжът цял живот е гледан от жена.Като малък от майка си, като голям от жена си, като стар отдъщеря си или снаха си"  Thinking ooooh!:
Момичета, не се предавайте, вие заслужавате да ви уважават.!!!!!

# 723
  • Мнения: 432
Да почерпя за нашия първи имен ден! Честит имен ден и на другите празнуващи в темата! Да са здрави и щастливи. Честито и на рожденниците! Желая им безгрижно детство и щастлив живот!

Благодаря ви за подкрепата и за честитките! Hug

# 724
  • Мнения: 11 607
Аааааааа...Ренкси, хайде ако обичаш - ягодките, дето си ги сложила отгоре - да ги събереш и сложиш в едно пликче и......адресирано за мен.......Ммммм....как можеш да съблазняваш с ягоди януари месец? Дайте ми кърпичка да си избърша лигите.......


Честит имен ден на всички в темата!!!!!!

# 725
  • Мнения: 3 675
Честито на всички малки рожденици, да са живи и здрави, да имат радостно детство, изпълнено с игри и сбъднати мечти
Яд ме е, че е такова хубаво време на вън, а Стефи по това време само спи, такъв й е режима и точно, когато една моя позната излиза с нейното, ние не можем да мръднем никъде и тя все ни се сърди, направо се очудвам какво хубаво време е навън, съвсем нетипично за януари месец

# 726
  • Мнения: 619
Писах, писах и изчезна, а беше доста ooooh! ooooh! Ще се опитам да го пресъздам  ooooh!
ЧЕСТИТИ РОЖДЕН ДЕН НА МАРГАРИТ, АНДРЕА И СТЕФАН   bouquet ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, ДА РАСТАТ МНОГО ВЕСЕЛИ, ЖИЗНЕРАДОСТНИ И УМНИ ДЕЦА   bouquet
ЧЕСТИТИ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ- МАЛКИ И ГОЛЕМИ   bouquet ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА ПРАЗНУВАТ ДЪЛГИ ГОДИНИ   bouquet
renxy  тортата е разкошна- и на мен ми потекоха лигите  Crazy Ако ти си я правила бързо да даваш рецептата  Crazy Blush
buritu искам да ти споделя, че и моят мъж не искаше да празнуваме РД на Андрей. Той и собствения си рожден ден не обича да празнува, не се чувства щастлив на този ден. Според него, тъй като Анди е още малък, нямало смисъл да го правим, защото нищо нямало да разбере. Имахме разгорещен спор по този въпрос, че се и поскарахме, но аз бях категорична, че ще отпразнувам 1-я рожден ден на малкия. Направих следобедно парти, в работен ден, така че той беше на работа тогава. Поканих няколко приятелки с дечицата им, към 16ч. след следобедния сън. Две бяха болнички- на възраст 6м..Но останалите 3 бяха здрави и дойдоха- така че бяхме общо 4 майки и 4 дечица- една госпожица на 3м., един господин на 6м. и един на 1г. и 3м.  Украсих вкъщи с 10 балона с хелий, 2 надписа ЧРД, купих много цветни картонени чинии и салфетки с Мечо Пух- нали и тортата ни беше такава- подредих масата. Мъжът ми се прибра от работа към самия край на партито и да ти кажа беше много приятно изненадан. Каза, че направо не очаквал, че така ще се постарая и ще стане толкова хубаво и празнично  Peace Беше много усмихнат като видя украсата и каза, че съм се справила чудесно и е впечатлен . Дойде да хапне торта с нас и мнението му за празнуването на РД се промени  Peace Така че нищо не  е загубено още  Hug Ти можеш да си украсиш за теб и Маргарит, за гостите които ще дойдат  Peace Звънни на някоя приятелка, която може да е свободна и да дойде, да пиете едно кафе и да се почерпите с тортичка и бонбони. Нали мъжът ти ще е на работа- като не иска да празнува да не празнува, но това не значи, че ти не може да прекараш хубаво деня  Hug
Мамо Це прекрасно си го казала  Hug
Дани 77 разбирам мъката ти, и на мен ми се случва така да плача и да пиша и да съм огорчена от мъжът ми. Хич не се усещат понякога, а от както съм родила се караме много повече отпреди,  но при него все още положителните качества надделяват, а и няма да си позволи да ми вдига скандал пред гости. Поговорете си, защото така не се живее. Все някога избива отнякъде всичко и тогава се казват  и правят много неща, които понякога не бихме искали да бъдат изречени, а връщане назад няма. Създали сте 3 прекрасни деца, оженили сте се, значи е имало защо  Peace Тези толкова важни крачки не се правят току така и в отсъствието на любов, топли чувства и разбиателство  Peace Има начин нещата да бъдат поправени, недей да го отписваш, опитайте се да намерите решение  Hug Hug
aniTakova честити ходещи крачета   bouquet

# 727
  • Мнения: 19
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! МНОГО ЗДРАВЕ, РАДОСТ И КЪСМЕТ!!!   


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!
 
  Ани честито за ходещите крачета!
За момичетата с проблеми подкрепям ви и аз-и при мен нещо се появяват кризи с моя мъж(говоря говоря уж ме чува и разбира пък после пак същото)-играе с детето, помага вкъщи ама малко не е същото като в началото-е сега сме добре ама се дърпаме понякотга-то и двамата сме преуморени и изнервени-такъв е живота.
 GrinningАз да се похваля имаме си от снощи 2 бебета-рибки(ез подозирах,че рибката ми може да е бременна аа нямаше голям корем и все се чудех).Снощи поглеждам и видях рибетата имаше още 1-но недоразвито.Бързо ги отделих да не ги изпапка мамаи така.Мъжкият преди месец и нещо се удави в рапана в буркана ама явно си е свършил задължението даостави поколение.Стана ми едно хубаво.Като малка имах рибки ама хелерчета никога вне съм развъждала-от тези оранжевите карибски рибки.
 Писана заспа ,посла като се събуди ще хапне и излизаме навън.Приятен ден!
 

# 728
  • Мнения: 229
Благодаря ви момичета за подкрепата! Знам, че човек трябва да се уважава и да държи на себе си, да има самочувствие! Но понякога изпадам в такива депресии! Да, ожених се с голяма любов, беше споделена, убедена съм в това. С течение на времето мога да кажа твърдо, че любовта ми я няма вече, изчезна, за него си мисля, че ме обича по един доста изкривен начин..... Всъщност аз знам къде е дълбокия проблем - в разликата! Аз съм 10 г. по млада от него, една съм - майка ми и баща ми винаги са давали всичко за мен, за разлика от неговите родители, които вечно са го подтискали за сметка на сестра му, и сега е така. Някога класната му в техникума много го е подтиквала да учи в София в Университета по архитектура, но свекър ми е казал, че пари за глупости няма да "троши", а свекър ми е доста добре материално, тогава е бил един от най заможните хора в града...... За разлика от него, баща ми със скромната си заплата ми е позволил да уча. Това, че аз имам 2 висши, а той нито едно е една  много болна тема за него. Всъщност повода за вчерашния скандал пред гостите беше точно това - моето образование. Питаха ме как върви училището на Дани и от там се заговорихме за образованието в България и той естествено взе да говори глупости за това, че баща ми ми купил дипломата  Shocked, като раздавал бутилки с водка на преподавателите ми  Shocked Shocked Shocked. Това е нещо, което го повтаря вече 8 г. и не мога да си обясня от къде му дойде тази щуротия на главата. Баща ми го чу, ядоса се и стана една........ ooooh!  Знам, че е комплекс..... Никога не съм се самоизтъквала, хората които ме познават след като съм завършила, даже и не знаят какво ми е образованието, докато той не ги уведоми, че баща ми е спал пред МЕИ-то, за да раздава водка  Shocked..... Никога не съм казвала "аз съм повече от теб или аз имам това и това, пък ти не....." По рождение има и леко накуцване, което цял живот го е комплексирало, сега пък още повече. И си търси някои който да подтиска. А аз май съм идеалния вариант за момента. Не искам да правя скандали, да противореча, защото като извика силно и си мисля, че в другия край на София ни чуват и си мълча....  Изкарва много добри пари и не искам да лишавам децата от тях и пак си мълча...... Виждам, че децата ужасно много го обичат, знам че и той ги обича и не искам да ги карам да страдат и пак си мълча...... В общи линии това е..... Ама майка ми много обича да казва, че "и на нашата улица ще изгрее слънце", та аз с тая надежда си живея. А че той няма да се промени ми е пределно ясно..........

Много се извинявам, че ви натоварвам с моите проблеми, ама наистина има моменти в които ми е много тежко и имам нужда да споделя с някой, който няма да ме "разнася" и коментира....... Олекна ми малко......

# 729
  • Мнения: 11 607
Мдааа.......Дани като те чета теб и се сещам за гаджето ми преди сегашния ми мъж......Ние с него бяхме едва ли не сгодени......И той ми бе казал - Ще ти платя, само и само да не ходиш в Свищов да учиш. На мен не ми се учи и няма да уча, следователно и ти няма да учиш. Не искам след време хората да казват,че жена ми е по-учена от мен. И това - заедно с ревността - бяха част от причините да избера сегашния ми мъж за съпруг.....

# 730
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Колкото и конфликти да имаме помежду ни, този за образованието не е сред тях. Навремето ни приеха заедно в университета. Той обаче изкара първия семестър и реши, че е по- добре да даде шанс на мен да уча, а той да работи и да ни издържа( въпреки че бяхме само гаджета). Толкова години минаха, никога не ми е натяквал за пропилените си шансове или да ме кара по някакъв начин да се чувствам задължена( не че не съм!). Дани, много ми е мъчно за положението, в което си  Hug

# 731
  • Мнения: 8 245
ЧЕСТИТИ РОЖДЕН ДЕН НА МАРГАРИТ, АНДРЕА И СТЕФАН  ,ЧЕСТИТИ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ- МАЛКИ И ГОЛЕМИ !
Ей , като ви чета и си мисля колко е хубаво, че можем да споделим тук толкова съкровенни неща с хора с които даже не се познаваме реално!
Brut, хора всякакви! Но аз считам моя рожден ден за национален празник и така ще процедирам с рожденият ден на Никола поне докато той не реши как да го празнува. Винаги считам, че трябва да се правят компромиси. Но не бих направила компромис с детето. Чесно казано ум не ми го побира.  Hug
Дани 77 Hug Възхищавам ти се , че си родила 3 прекрасни деца. Няма нищо по хубаво от това.
Незнам как търпиш , сигурно не ти е леко. Ако моя мъж ми спретне нещо такова ще го навра в кучи г..... без да ме интересува кой е на гости. И ние се караме понякога. По скоро спретваме прекрасни скандали. Но в тези скандали явно се ражда и истината.
Та по този повод да попитам, карате ли се пред децата?
За сега ни се е случвало само веднъж да се разправяме пред детето и то се разплака неудържимо, а какво ще правим когато почне съвсем да разбира, аз не си държа много езика зад зъбите и то става....а пък и не съм привърженик детето да живее в изкуствен свят в който мама и татко само се обичат. Мисля, че моя мъж е живял в такъв свят...и в началото му беше трудно да казва , за какво му е криво и какво иска....е промени се. Както и аз , почнах да броя до 100 когато съм бясна....Хубав ден на всички  Hug

# 732
  • Мнения: 97
СДК 31 и на нас ни се случва да се караме пред децата, стават и такива неща.Аз по принцип парирам, изчаквам да не сме пред детето, ако има нещо.Но и аз не си мълча, ама никак  LaughingВинаги си каз вам каквото ми е на устата.Не обичам и от мен да крият.Винаги си изясняваме нещата на мигът.Дани, не мисля, че проблемите ви с мъжът ти са от разликата помежду ви.И ние имаме 9 години разлика.Не ни пречи.То си е до човек.Или срещаш правилният мъж или не.

# 733
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Затресла ме е еуфорията покрай РД и забравих да ви се похваля, че от снощи Ники ходи сам. newsm68

# 734
  • София
  • Мнения: 2 245
Бурито, честит рожден на Маргарит! Да е много здрав и да радва мама и тате! Пожелавам му да расте в много хубаво семейство!

Сиер, честито прохождане на Ники! На много хубави места да ходи!  smile3501

Дани, предполагам, че се чувстваш като в капан...много  Hug от мен! Не ти е лесно...И моят мъж няма висше, но това е последното нещо, за което би избивал комплекси...важното е, че е добър в това, с което се занимава и може да издържа семейството си...а какви хора с ВИШУ съм срещала...да не ти описвам...едната пишеше "рАка", а другата: " в на пред вид"....

Хубава вечер на всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт