ЯНУАРСКАТА дружина става на една година - 14

  • 25 775
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 107
Привет, момичета!!!

Тарти, приеми и моите съболезнования за дядо ти... Не е лесно, да се сбогуваш с хора които обичаш!

burito, Дани - имате по една голяма целувка от мен!!

Честито на всички ходещи дечица, на всички мънички рожденици и на всички именници!   bouquet Нека стъпват здраво, сигурно и със самочувствие, да растат любопитни и умни!

Аз нещо се разкашлях (да си личи коя е майката на тези деца) и съвсем реших да отменя бебешкото парти - ще празнуваме с лелите в семеен кръг.

Като чета за проходили дечица и мъъъничко завиждам - Анна е такава принцеска (да си призная, май я глезим повече от баткото) - дай й някой да я носи, а тя да показва накъде! Особено, когато реши че се е уморила да пълзи или се разхожда за ръцете на някой.

Записахме се на кухня - засега съм много доволна...

Толкова от нас! Лека нощ и спокойна седмица на всички.

# 736
  • Madrid
  • Мнения: 514
Тарталета,приеми и моите съболезнования!Аз също загубих моя прекрасен дядо,при когото живях като малка и цялото ми студенство-никога тон не ми е повишил и не съм се карала с него,такъв благороден мъж,че целия блог беше в траур.Дори няма да опиша всички жестове,които е правил,че ми става мъчно,прегръщам те и те разбирам...

Буриту,честит рожденик!Да ти расте здрав и щастлив,за да ви радва заедно с половинката.Все пак мисля,четейки постовете ти,че имаш нужда от разведряване,тотално.Поговорете,винаги това е най-доброто,но говорене,не оплакване и самозащитаване.Прегръдки и хубав празник!

Дани,не знам какво да ти кажа,освен да ти дам една виртуална  Hug!Мъчно ми стана,защото и аз мисля,че човек трудно се променя,тоест променя навиците си,когато е над 30 години.Все пак обаче би могла да покажеш,че това те е засегнало силно,но не ви познавам взаимоотношенията,за да кажа повече.

# 737
  • Мнения: 3 675
Аз да попитам тук, въпреки, че ме хваща срам, белега на бузата на Стефа ще се израсте ли?Моя приятелка казва, че няма нищо страшно, но се притеснявам, че ще й остане за постоянно.Според мен е късно да се маже с някакви мехлеми, защото според мен няма ефект.Като прохождаше падна и се удари и от тогава й стои и няма нито минаване, нито избледняване, моля дайте съвет, момичета.А какво става с темата, къде са всички пишещи, то вярно е има много рожденици този месец, но темата никога не е била толкова пуста, мненията се броят на пръстите на едната ми ръка.

Моите съболезнования на Тарталета,

Честито на проходилия Ники и на всички сладурковци и сладурани, които тези дни съм пропуснала да поздравя по един или др.повод

# 738
  • София
  • Мнения: 2 245
Гита, във Фейсбук сме, но аз не съм наясно как да те поканя в групата...моля някой, който да знае как да се включи.

Какъв белег има Стефа? Дълбока ли е била раната? Според мен ще избледнее, още е много малка, за да остане...

# 739
# 740
  • Мнения: 11 607
Гита, прати ми фейсбука си на лични, ще те добавя.......

# 741
  • Мнения: 3 675
Ами това с Фейса няма как да стане, защото не си помня паролата и не ме пуска, пробвах всякакви варианти, за които се сещах, но не ме пуска и това е

Ами дълбок е доста, то си беше одраскано, ама с много кръв, пък и аз съм една патка заспала, нямах риванол и му сложих ментолов спирт, което сега определям като голяма грешка, май не трябваше с нищо да го третирам, така, че аз съм виновна, не съобразих че това е нежна кожа, ама то човек като се шашне някой път не мисли.

# 742
  • София
  • Мнения: 2 245
Гита, не знам какво да ти кажа...консултирай се с кожен...но аз все пак си мисля, че ще се заличи с времето...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт