Детски рожден ден във Варна -6

  • 96 611
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 282
...Ники го е страх от костюмирани хора.. клоуни,животни, дядо Мразовци и тем подобни всяват страх у него.. нямакак да ги поканим на неговото парти.. и така се пита в загадката - как да организираме забавлението...
Аз също съм много доволна от Мимо, и последния път, кат говорихме, каза, че много деца се страхуват от клоуни. Затова често се случвало да води рожден ден със съвсем нормално облекло. Същото съм чувала и за други клоуни. По-важното е подхода, чувството за хумор, отколкото облеклото.
Гледам, не сте споменавали "Тортите на Мими", а тя прави много готини торти - изключително вкусни, а и красиви. Тази ми е любимата.

# 16
  • Мнения: 2 096
Аля даде ми надежда.. ще му звънна да говорим след НГ.. остава и телефон да ми дадеш..

# 17
# 18
  • Мнения: 66
да се запиша и аз Simple Smile

съгласен съм с Мимо. Напоследък е така - много деца се плашат от клоуни и костюмирани хора. Причини много. Даже не помня кога последно слагах клоунски грим. Просто обличам цветните дрехи и това е.

 А Дядо Коледовци под път и над път, само не си харесвайте тези в моловете, че приличат на щъркели Laughing

# 19
  • Мнения: 2 282
Аля даде ми надежда.. ще му звънна да говорим след НГ.. остава и телефон да ми дадеш..
Клоунът Мимо - за контакти - тел. 0888 212142, 052 372 488. И за да не прозвуча като рекламен агент на Мимо ще си призная, че прекарахме два вълшебни рождени дни и с Mr.Smile Simple Smile Общо взето установих, че не само децата, но и аз страшно много се забавлявам на рождените дни с клоун Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 972
Записче   bouquet

# 21
  • Мнения: 625
А Дядо Коледовци под път и над път, само не си харесвайте тези в моловете, че приличат на щъркели Laughing
   Peace Grinning  bouquet

# 22
  • Мнения: 5 253
Да се запиша в новата тема  Hug
И за да не спамя, да кажа, че скоро бяхме на рожден ден в "Бабината къща". Доста режисирано от страна на бабата, но въпреки това ми хареса, а на синът ми двойно повече  Peace

# 23
  • Мнения: 39
 Здравейте аз прочетох доста от темата за детски рожден ден и искам да споделя нещичко. Имам си момиченце на 2 гд и за първи път празнувах рожден ден с деца,макар,че повечето бяха по големи на 4,5,7 гд. организираха го 2 момичета за 2 часа платих 100лв,но такова невероятно парти се получи всички(гости родители) включително и рожденичката се забавляваха доста. А за Живко Драгостинов мога само добри думи да кажа,присъствала съм на негово парти!    Е и аз се похвалих!!  Laughing

# 24
  • Варна
  • Мнения: 773
Здравейте.Спешно ми трябва клоун за 22-ри, а тези които препоръчвате тук са заети.Към кого да се обърна?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Какво ще кажете за "Шрек" - детския им кът става ли за по-големи деца (5,6 годишни)?

# 26
  • Мнения: 620
Здравейте момичета  Hug
Живот и здраве и на моето момченце му предстои РД и се чудя кое откъде да поръчам  Crazy
Мислех миналата седмица да поръчвам от тортите на L'amore, но малкия се разсополиви и аз нали съм паника само него мисля и не ми се занимаваше с такива неща  Sad В резултат на което вече стана късно за там, та се спрях на Крамер  Peace Да видим как ще се представят  Thinking Иначе за тортите на L'amore имам лично впечатление от един детски РД- тортата беше невероятно вкусна и изглеждаше прекрасно  Peace
Имам едно питане- моля ви кажете ми откъде мога да взема балони с хелий  Thinking Извинявам се предварително за въпроса, сигурна съм че сте го обсъждали, но просто с малкия не мога да изчета предната тема  Blush Blush Преди си четях чинно темите и тогава чак задавах въпроси ако имам, но сега с този щурак просто нямам възможност  Blush Blush
Иначе съм намислила да е вкъщи празненството и да е с украса- балони, надпис ЧРД- предполагам, че такива неща има и в Пикадили  ooooh! ooooh!
Предварително благодаря   bouquet

# 27
  • Мнения: 66
Здравейте.Спешно ми трябва клоун за 22-ри, а тези които препоръчвате тук са заети.Към кого да се обърна?

Мимо, Парти-център Вега

# 28
  • Мнения: 66
Извинявам се за офтопика, но ще правя едно безплатно мероприятие. Ако администратора реши, може да изтрие поста ми:

КОЛЕДНО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!!!Заповядайте на 24.12.2010 г. в кафе-бар "Кристал"(в блока на БИЛА срещу Викиленд) в 12.00 ч.
Изненадайте вашите деца и близки с ДЯДО КОЛЕДА!
Оставете вашите подаръци(надписани) при снежанките в заведението, а ДЯДО КОЛЕДА ще пристигне в 12.40 ч. и ще ги раздаде с много смях и усмивки. Simple Smile
Нека да празнуваме заедно този хубав празник!

ВАЖНО!!!! Раздаването на подаръци е напълно безплатно

адреса е ул. "Ана Феликсова" 12, срещу Викиленд има една оранжева кооперация. Там има магазин "Billa", а заведението се намира от другата страна на същия блок.

 

# 29
  • Варна
  • Мнения: 773
Мимо е зает, а за  Парти център Вега ми казаха, че не мога да наема клоун за друго заведение.

Последна редакция: пн, 20 дек 2010, 14:36 от Barbera

Общи условия

Активация на акаунт