True blood - набираме скорост за втора гугут-Коледа - 37 тема

  • 13 654
  • 709
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 295
И аз в новата тема.И отпътувам към столицата за Коледното ми парти.

# 16
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Пуци ся ти скивах местожителството Crazy Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha,ей опасна си Joy Joy Joy Joy

Е всички ли забегнаха,кой остават да пишат в темата и дезертират от фронта newsm78

# 17
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Дубрютруууу! Mr. Green

Ари мър Като,докато дойдеш изядох компотите от зимнината мър. Crazy

# 18
  • Мнения: 3 736
Юхии, ха добър ден! Как сте в тази прелестно мразовита събота? Аз мислех да ме извежда мъж ми да ме разходи (шубе ме е сама в тоя лед), ама май ще пропусна...

# 19
  • Мнения: 78
Охоу, добър ден!
Пуце, много е хубаво на слънце особено, напра'о излАзай докато е слънчево.  Sunglasses

Ками, дали няма да се засечем из централните софийски кръчми тая вечер  Mr. Green И аз съм на коледно опиване тая вечер. Та, ако утре не съм в състояние да стигна до компа  Blush, мир и любов и весели празници!  Hug

# 20
  • Мнения: 3 736
Пф, свършИ то, слънцето избяга, па и мен ме мързи. Довечера да пийнеш, нали, както се разбрахме.  Blush

Охоу, добър ден!
Пуце, много е хубаво на слънце особено, напра'о излАзай докато е слънчево.  Sunglasses

Ками, дали няма да се засечем из централните софийски кръчми тая вечер  Mr. Green И аз съм на коледно опиване тая вечер. Та, ако утре не съм в състояние да стигна до компа  Blush, мир и любов и весели празнициHug

МирТЪ и любовта особено ме трогнаха. Недей се прощава, имаш дискове с трети сезон и братя да зимаш!

# 21
  • Мнения: 78
Ще пийна, разбира се  Hug една водка за тебе ше вкарам  hahaha

Ох глей'те  воден фей, от сет-а на снимките  hahaha  http://www.sookieverseblog.com/2010/12/18/tinkerbell-try-again/



# 22
  • EU
  • Мнения: 164
 Ето и от мен малко колажчета http://skarsgardlandmarkdessert.tumblr.com/tagged/skarsgardlandm … rkdessert/page/10
Ще пийна, разбира се  Hug една водка за тебе ше вкарам  hahaha

Ох глей'те  воден фей, от сет-а на снимките  hahaha  http://www.sookieverseblog.com/2010/12/18/tinkerbell-try-again/




Shocked Shocked Shocked Shocked

# 23
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
 Shocked #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Shocked тоя май кошмари ще причинява ooooh!

Пуци би то сега пекна,излизай малко да се поразходиш,не е хлъзгаво нали бат Бойко ги уловил всички снежинки във въздуха tooth tooth tooth

# 24
  • Мнения: 3 736
Ще пийна, разбира се  Hug една водка за тебе ше вкарам  hahaha


 #Crazy Е, мерсим ти за високото мнение!  Crossing Arms Аре, разпределете се повечко хора да пийнете за мен, да не ми тежиш само ти на съвестта. И снимки чакам!

# 25
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Малеее  #Shocked какъв воден фей бе,това мяза на
вампирясал трол.

# 26
  • Мнения: 1 343
Тукааааа тука съм Simple Smile
Иркоо голям подпис бре хахаах много радва Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 736
Малеее  #Shocked какъв воден фей бе,това мяза на
вампирясал трол.

Бе уф бе!  hahaha Готини очички има фейчо.

Ооо, Уоми, мерси.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 324
Ари мър Като,докато дойдеш изядох компотите от зимнината мър. Crazy

Веднага ти колетвам един компот от калипетренска слива - не е на етървището, а лично производство  Crazy

Чини ми се водния елф баячката дълго е киснал под водата. Гъбардясал е нещо  Sick Ма очито му са убийствено сини  Blush

# 29
  • Мнения: 3 736

Чини ми се водния елф баячката дълго е киснал под водата. Гъбардясал е нещо  Sick Ма очито му са убийствено сини  Blush

Направо като водата в "Синята лагуна" (ако не ме лъже паметта). Ох, тия сини очи мозъка ми изпиха, бе! Ми ко се увредя нещо и чавето се пръкне синеоко?! Ко ши обяснявам?  hahaha

ПП Ще кажа нещо сквернословно, ма вярно - на батко синьото е по-убаво от Мечовото.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт