Отговори
# 645
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 379
А за мазането на бебето с нещо - то не се ли маже вече подсушено или още мокро го мажете? (леле, май ми дойде музата за мегатъпи въпроси  Joy hahaha) Че от поста на елфичка оставам с впечатление, че го маже мокро и после го подсушава.  newsm78 Или аз нещо не разбрах.  Thinking
първо подсушаваш-
Жени мерси Hug

# 646
  • Мнения: 111
здравейте момичета,искам да питам къде ходихте на ФМ  и при кой лекар,че след тоя БХС ми вкараха някакви лоши мисли точно по празниците с мин риск за Даун.

# 647
  • София
  • Мнения: 2 817
Аз ходих във МЦ Фемина в София при д-р Цолова и съм доволна. Но доколкото знам Даун се изключва най-сигурно с амниоцентеза.

# 648
  • Мнения: 2 172
Че от поста на елфичка оставам с впечатление, че го маже мокро и после го подсушава.  newsm78 Или аз нещо не разбрах.  Thinking

Естествено,че първо подсушаваш,но след като подсуша не махам хавлията/тензуха отдолу,а върху него си го мажа и след това вече обличам.Не мога да имам 5 различни кърпи за всичко поотделно и само да ги дърпа някой отдолу  Laughing Така като се изцяпа тензуха,махам него за пране,а хавлията си остава чиста и не я пера след всяка баня  Peace

ПОвечето продукти за след баня са за вече подсушена кожа,но има такива/олиото на Джонсън например/,които попивали по-добре върху влажна кожа и се препоръчва да не е подсушено изцяло бебето,а да е леко влажно/незнам как точно става този номер  Crazy /.

# 649
  • Мнения: 111
Аз ходих във МЦ Фемина в София при д-р Цолова и съм доволна. Но доколкото знам Даун се изключва най-сигурно с амниоцентеза.
ами и аз така четох но майками,която е акушерка я отрича заради високия риск от аборт.а реално моя резултат за даун е 1:280,което не е перфектно,но не е и толкова фатално,но все пак паниката си е паника.

# 650
  • София
  • Мнения: 294
Аз ходих във МЦ Фемина в София при д-р Цолова и съм доволна. Но доколкото знам Даун се изключва най-сигурно с амниоцентеза.
ами и аз така четох но майками,която е акушерка я отрича заради високия риск от аборт.а реално моя резултат за даун е 1:280,което не е перфектно,но не е и толкова фатално,но все пак паниката си е паника.

За кой град ти трябва лекар?
Щом майка ти е акушерка  би трябвало да е запозната с добрите специалисти.
Ако става въпрос за София ти препоръчвам Дуковски.  Има  лоши отзиви за него, но те са свързани с това, че е малко странен и понякога е малко груб (аз лично не съм на това мнение), но като специалист е много, много добър.  Ако те интересува ми пиши на лични , за да ти дам повече информация

# 651
  • Мнения: 4
Майчета гледам доста неща сте обсъдили,успяли сте и да се поскарате  newsm78  Laughing .Да кажа че и аз си имам подаръче от томболката и е много сладко .Може би утре ще го снимам.Днес се пихме кафенце с Дени Simple Smile ,много съм доволна че се запознахме.Май месец ще си бутаме заедно количките Simple Smile

# 652
  • Мнения: 111
Аз ходих във МЦ Фемина в София при д-р Цолова и съм доволна. Но доколкото знам Даун се изключва най-сигурно с амниоцентеза.
ами и аз така четох но майками,която е акушерка я отрича заради високия риск от аборт.а реално моя резултат за даун е 1:280,което не е перфектно,но не е и толкова фатално,но все пак паниката си е паника.

За кой град ти трябва лекар?
Щом майка ти е акушерка  би трябвало да е запозната с добрите специалисти.
Ако става въпрос за София ти препоръчвам Дуковски.  Има  лоши отзиви за него, но те са свързани с това, че е малко странен и понякога е малко груб (аз лично не съм на това мнение), но като специалист е много, много добър.  Ако те интересува ми пиши на лични , за да ти дам повече информация
за София става на въпрос,а майка ми просто не работи в София,затова и неможе да помогне с това освен с някой съвет

# 653
  • Мнения: 23
Леле майко, след Коледното затишие доста писане е паднало Simple Smile

Херичка, ако за сефте ще си пускаш болничен в тази фирма взимаш си бележка от банката със сметката, с взетия болничен отиваш при счетито и попълваш декларация приложение 7 (мисля че беше) за болничните, тя счет знае... От там нататък тя носи и се занимава с НОИ, от тебе се иска като си вземеш болничния да и го занесеш, това е. Аз лично отидох до НОИ да си взема персоналния номер и в нета си проверявам как ми вървят осигуровките и дали са ми превели болничните ....

Честито, Нелка, за госпожицата  stork-girl!!!!!   bouquet

Запаметих си в компа списъците с нещата и с коментарите ви и ще ги преглеждам до май месец... Ще си отхвърля някои неща, които и според мене не са нужни ... за други ще си помисля, за трети ще научавам тепърва... Божеее и аз като едно друго момиче, което пишеше сега разбрах какво е обиколник и лигнин и незнам си какво още ...  #Crazy newsm78
Но дори и да не съм раждала има неща, които не бих взела и смятам за ненужни ..  Peace

# 654
  • Мнения: 0
 nbirthday на Ценка!!!!! Да си много здрава и обичана, лека бременност и прекрасни бебчета през пролетта!!!!

Честито розово щъркелче на Нелка!!!
Пожелавам на всички много весело посрещане на Новата година  bouquet   bigdance2

# 655
  • Мнения: 300
И на мен много неща ми не виждат излишни.По скоро са глезотийки и няма лошо който иска да си ги купи.
Аз от малка ходя доста честичко на зъболекар и определено знам какво е лигнин  Laughing
Иначе и аз много неща не знаех,докато не реших да имам дете и само разпитвах приятелките ми и четях  Laughing луда работа

# 656
  • Мнения: 4
ЧРД на Ценка и от мен!Много късмет и здрави бебчета май месец Simple Smile
Момичета във Вис Виталис има готови списъчета,които според мен обхващат най-необходимите неща.Аз си имам такова и малко по малко мисля след презниците да почвам да поотхвърлям някои неща.А за това че ще ви подарят много неща близки и приятели е факт.Аз съм много директна със всички и сме се разбрали (тъй като ще пазарувам от сайтове) да си харесвам и поръчвам каквото си ми трябва а те ще ми дадат парите.Малко е гадничко така,но аз даже съм решила като си поръчвам техните неща да си им ги дам и като се роди бебчо да ми ги подарят.Така мисля че е честно  Twisted Evil

# 657
  • Мнения: 23
Брех, търся една книга, навсякъде е изчерпана и не е в наличност: На Лоранс Перну "Аз отглеждам детето", имам приятелка която казва, че много и харесва и е много полезна, но за съжаление не може да ми я даде, понеже още си я ползва Simple Smile Тааа търся яяя!!!
Ако някой случайно му попадне в наличност някъде моля да ми пише!!!!

# 658
  • Мнения: 4
МАЙчета  до сега се рових в нета и си пресметнах горе долу колко ще ми излезе като пари всичко от списъка!Тъй като леглото и количката ще са ни подарък и без да съм смятала дрешките за сега списъка ми е около 700 лв.,а мислех че ще е много повече.Повечето неща май от сайтове ще ги купувам че на нашия татко хич не му се ходи по магазини,а и тук вече съм си ги харесала.Лека вечер от мен Simple Smile
И весело изкарване на Нова Година Simple Smile
http://knigibg.com/book_inside.php?book_id=2159
тук май вече наистина я има

# 659
  • Мнения: 23
Благодаря ти Камария, изпратих заявка .. сега ще чакам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт