На море в Гърция - 3

  • 225 053
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 161
Нещата в Гърция отиват много на зле според новините по нашите телевизии. Дали ще се провали сезона им? Sad
Съмнявам се.
Преди няколко дни резервирахме едни от последните места на Сани клуб.
Може да има издънки тук-там, но като цяло, гърците са хитри и никога няма да си позволят да провалят сезона.

# 721
  • софия
  • Мнения: 9 590
пфф, какво пак е станало? не съм гледала новини
то пък да реша да тръгна и аз за там и нещо ще стане  Mr. Green

# 722
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
пфф, какво пак е станало? не съм гледала новини
то пък да реша да тръгна и аз за там и нещо ще стане  Mr. Green


http://poligraff.net/статия/Гърците-в-паника-теглят-еврата-си-от-банките/4060

Само за един ден гърците са изтеглили 1,5 млрд. евро от банковите си сметки, след като в медиите плъзнаха слухове за излизане на страната от еврото, съобщава Vesti.bg, цитирайки в. “Адезмефтос типос”. Страхът е подсилен и от изказване на еврокомисаря Мария Даманаки, която също предсказа, че Гърция може да излезе от еврозоната.


”Билд” пише още и за доклад на ЦРУ, в който се споменавало за евентуален военен преврат, в случай че ситуацията в Гърция се усложни още повече и излезе извън контрол.  Същевременно вчера хиляди хора се стекоха в центъра на Атина на петия ден от протести срещу правителствената политика на икономии.

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Казаха, че гърците масово теглили през последните няколко дни авоарите си от банките в държавата. А защо - не разбрах, че хвърчах от хола към куФнята. Дано не е нещо сериозно и да отшуми до лятото. Днес подадохме документи за международен паспорт  на малкото и лична карта на големия, с цел естествено посещение в Гърция.

# 724
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Заповядайте в НОВАТА НИ ТЕМА   Hug

Общи условия

Активация на акаунт