Как да се справим с пигментните петна (кожни, хормонални проблеми и др.)- 4 тема

  • 172 504
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 575
Ами това ми препоръчаха в аптеката ... аз нали не разбирам (кой да се сети, че има тема в бг-мамма  Embarassed)...


  Stop не взимай всичко прочетено тук /във форума / за чиста монета-това не е дерматологичен форум-не забравяй....всеки казва своето си мнение/на ползвател/ за някой продукт! Най-добре ще те консултира дерматолог,макар,че понякога и те "бъркат конците" Simple Smile

# 16
  • Мнения: 8
Здравейте
за първи път пиша тук (сега открих темата) и се надявам някой да да може да даде съвет, да се е сблъсквал с подобен проблем...
Купих това за майка ми от аптека от тук:    
[
Този билков пилинг, за който говорите в тази тема, в къщи ли се прави или при козметик?
Може ли насока за него?
Билковия пилинг се прави от козметик и е ефективен срещу петна и белези.

# 17
  • Мнения: 3
Да ви питам някой ползвал ли е маската на Талодерма 4увам 4е била хубава.вярно ли е 4е избелвала  кожата?

# 18
  • Мнения: 1 629
Аз я ползвах Mr. Green Преди я продаваха в комплект с един чай за пъпки. Както и да е. Маската е страхотна със сяра, камфор и други неща, но люти адски много. Също ти става много студено като си я сложиш. Аз съм се втрисала от нея. А на очите люти почти непоносимо, но иначе е много готина.  Whistling

# 19
  • Мнения: 106
Може ли линк към серумчето на Клиник?Мерси предварително!!!
Аз съм с емулсията на Юсерин от почти 2 месеца,но освен като добра основа за грим,няма файда върху намалението на пигментите,а при мен са около очите,около мястото,където са ми били слънчевите очила и без ФД си личи доста.

# 20
  • GYM
  • Мнения: 814
Може ли линк към серумчето на Клиник?Мерси предварително!!!

http://www.clinique.com/product/CATEGORY21368/PROD15706/Skin_Car … n_Tone/index.tmpl

това ползвам аз. Има ефект, но искам да попитам за колко време ви стига 1 опаковка? Замислям се дали да не си взема още една, че са ми паднали на много добра цена?

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте!
Тази година съм абитуриентка, и искам малко да поизчистя лицето и тялото си,от някои "дефекти".
Имам един дълбок белег точно до окото..голям комплекс ми е.Като малка съм се разцепила(буквално) в един остър ъгъл на маса,как не ми е отишло окото не зная,но белега е дълбок,и не е хич малък..искам да го премахна не но зная как точно се извършват процедурите.При дерматолог ли трябва да ида..? Имам още един белег на лицето(от котка) само,че той пък е изпъкнал и е по-светъл от цветът на кожата ми..Интересувам се премахването на белези със лазер ли става?Ако има някой,който си ги е премахвал по този метод,моля ви пишете в темата,или на Л.С..и ако е възможно да видя преди и след,ако е удобно разбира се!
За бенките ,също се интересувам от премахването им,как става и остават ли белези след това? Имам една изпъкнала,която е и със косъм на всичкото отгоре,и две плоски,но големи,които искам да премахна..Процедурата отново ли се извършва с лазер?Боли ли?Колко време трае?Може ли веднага да се направи след като посетя лазер,и за каква цена става въпрос горе долу?
И така..ако някой си е премахвал белег или бенка,много моля да сподели в темата как е минало всичко,и ако е удобно да пусне снимка преди и след.Лек ден на всички!

# 22
  • Мнения: 3 675
това ползвам аз. Има ефект, но искам да попитам за колко време ви стига 1 опаковка? Замислям се дали да не си взема още една, че са ми паднали на много добра цена?
И аз го ползвах но ми свърши  Sad
Ако бях на твое място щях да си купя поне още 2  Mr. Green
При мен много бързо свърши. За може би по-малко от месец или най-много за месец, но аз бях многоооооо стриктна. Мажех се по 2 пъти на ден, та и по три пъти понякога.  Mr. Green
Много ми хареса и ще си го купя отново.

# 23
  • GYM
  • Мнения: 814
 B & C, благодаря, ще взема предвид съвета ти Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 1 126
  bouquetи аз тук..Може ли някой да ми препоръча добър козметик за билковия пилинг Rolling EyesИмам подобрение от досадните петна,но няма да е лошо да пробвам и този прословут пилинг Laughing

# 25
  • Мнения: 3 675
  bouquetи аз тук..Може ли някой да ми препоръча добър козметик за билковия пилинг Rolling EyesИмам подобрение от досадните петна,но няма да е лошо да пробвам и този прословут пилинг Laughing
Не мога да ти препоръчам никого, но и  на мен ми се иска да си направя пилинг  Simple Smile
Не знам, но на мен не ми се струва много удачно да се прави през зимата. Не е ли по-добре да почакаме до пролетта?  newsm78
Сега слънцето е слабо, но пък е много студено.  Rolling Eyes

# 26
  • GYM
  • Мнения: 814
 B & C, пилинга се прави през есента или зимата, защото кожата изтънява и става още по-фоточувствителна, така, че и трябва повече пазене и възстановяване...Това го знам от една позната, която си направи няколко химически пилинга. Резултата беше потресаващ, но мен ме е страх от такова нещо Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 3 675
Знам, че през лятото не се прави заради слънцето, но зимата е много студено.
Според мен есента е най-подходящият сезон, но не ми се чака толкова дълго.

# 28
  • Мнения: 1 629
на пролет пък съвсем Laughing сега му е времето. Ако те притеснява, че кожата ще ти стане суха не го мисли. След пилинга има хидратиращи кремове, а и Цикапласт на Ла Рош е за след пилинг и можеш спокойно да го използваш Peace

# 29
  • Мнения: 3 675
Dai4eto, много благодаря за информацията!   bouquet
Аз продължавам да чета и да се информирам.  Grinning
Прочетох, че трябвало кожата да се подготви предварително и да се маже в продължение на 3 седмици със специален крем, та май ще трябва да побързам.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт