Отговори
# 735
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Виждам ,че коментирате възстановяването след раждане,та да задам един въпрос ,който ми се върти в главата от няколко дни,а именно:Има ли режим на храненето с който кърмата да бъде достатъчно хранителна и да не качвам излишни килограми?

# 736
  • Мнения: 186
Нощни, вече сме на 50стр.

# 737
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Момичета, прави ли ви впечатление, че бебетата в 9ти месец се раждат много мънички(под 2500)? На какво се дължи това?

# 738
  • Мнения: 411
Честито бебе на мама Меганче!
Ади, недей така,баш накрая ooooh!. Да те затварят в болницата да не стават още сакатлъци Peace.

След секцио колко време не се вдига тежко, щом при нормално е 3 месеца?

Люба, причините могат да са много,свързани са с проблеми на бременността,една причина високо кръвно.

# 739
  • Мнения: 32
cherry как е манинката ? Надава ли ?

Изабелка е добре, днес беше 2070, вчера беше 2100, но ми казаха, че тези спадове не са тревожни. Всичко й е наред, само трябва да започне да качва, казаха, че има малко проблеми с папкането, много бавно яде и заспива. Вече я мъчат само с биберон, защото преди редуваха сонда и биберон. Та сега като е с биберон,  се уморявала и заспивала и не можела да изяде всичко, но те се опитват да й стимулират сукателния рефлекс. Майка ми каза, че и аз много бавно съм ядяла, по 2 часа на ядене, направо съм ги изкарвала извън нерви  Grinning явно Изи се е метнала на мен  Grinning Някъде към Йордановден казаха, че ще я изпишат. Ние си се гушкаме, тя вече е по-активна и повечето пъти е будна. Много ми я хвалят, казват, че много слушка и не плаче. Аз досега не съм я чула веднъж да плаче, само гука сладко, сладко  Grinning

# 740
  • Мнения: 59
Момичета, прави ли ви впечатление, че бебетата в 9ти месец се раждат много мънички(под 2500)? На какво се дължи това?

 Embarassed хм, мъниченцата не са ли по-скоро изключение, поне в нашия списък

# 741
  • Мнения: 12
Здравейте
Днес не съм влизала от сутринта хаймантосваме и сега се прибираме.Пак си имаме бебче ех колко е хубаво
Честито бебче Мартин  Меганче,да ви е жив и здрав и много да ви радва!
cherry* страхотни новини за малката Изи Hug

# 742
  • Мнения: 59
cherry как е манинката ? Надава ли ?

Изабелка е добре, днес беше 2070, вчера беше 2100, но ми казаха, че тези спадове не са тревожни. Всичко й е наред, само трябва да започне да качва, казаха, че има малко проблеми с папкането, много бавно яде и заспива. Вече я мъчат само с биберон, защото преди редуваха сонда и биберон. Та сега като е с биберон,  се уморявала и заспивала и не можела да изяде всичко, но те се опитват да й стимулират сукателния рефлекс. Майка ми каза, че и аз много бавно съм ядяла, по 2 часа на ядене, направо съм ги изкарвала извън нерви  Grinning явно Изи се е метнала на мен  Grinning Някъде към Йордановден казаха, че ще я изпишат. Ние си се гушкаме, тя вече е по-активна и повечето пъти е будна. Много ми я хвалят, казват, че много слушка и не плаче. Аз досега не съм я чула веднъж да плаче, само гука сладко, сладко  Grinning

браво на послушаната smile3522 още съвсем мъничко и ще си е у дома!

# 743
  • Мнения: 186
cherry как е манинката ? Надава ли ?

Изабелка е добре, днес беше 2070, вчера беше 2100, но ми казаха, че тези спадове не са тревожни. Всичко й е наред, само трябва да започне да качва, казаха, че има малко проблеми с папкането, много бавно яде и заспива. Вече я мъчат само с биберон, защото преди редуваха сонда и биберон. Та сега като е с биберон,  се уморявала и заспивала и не можела да изяде всичко, но те се опитват да й стимулират сукателния рефлекс. Майка ми каза, че и аз много бавно съм ядяла, по 2 часа на ядене, направо съм ги изкарвала извън нерви  Grinning явно Изи се е метнала на мен  Grinning Някъде към Йордановден казаха, че ще я изпишат. Ние си се гушкаме, тя вече е по-активна и повечето пъти е будна. Много ми я хвалят, казват, че много слушка и не плаче. Аз досега не съм я чула веднъж да плаче, само гука сладко, сладко  Grinning



Браво на малката Изи! Да надава бързо и да си я прибират в къщи скоро.

# 744
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
cherry много се радвам ,ох манинката душичка.Колко кг. трябва да стане за да я изпишат?

Моята бебка днес не е много активна,сигурно вече мястото и е малко?

# 745

Общи условия

Активация на акаунт