Тенджери ZWILLING TWIN ...... от промоцията на Била

  • 17 045
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 681
Здравейте, интересуват ме тенджерите ZWILLING TWIN, които сега са на промоция в Била. Някой има ли отзиви за тях, ползвал ли е съдовете на тази фирма, може да са и от други серии? Аз много съм се запалила по тези, събирам точки, избрала съм си няколко съда вече. Но реших да се допитам и тук.. Моля, споделете опита си, ако имате такъв  Hug

# 1
  • Мнения: 6 018
Зададох същия въпрос в друга тема.Безпокои ме факта,че в сайта на звода са показани съдове,начина на боравене и експлоатация,но..Няма съдове със стъклени капаци.Всичко показано е с метален капак.Инак получих положителен отзив-в смисъл не загарят,не стават на петна,мият се в съдомиялна.Между другото в сайта пише,че се мият в съдомиялна,но по-добре би било да е на ръка.

# 2
  • Мнения: 1 072
Имам ножове ZWILLING и съм супер доволна - не се затъпяват, супер здрави, за тенджери не знам.

# 3
  • Мнения: 6 018
Доколкото се ограмотих по въпроса-ножовете с тази марка са едва ли не "Мерцедесът" при ножовете.

# 4
  • Мнения: 7
Зададох същия въпрос в друга тема.Безпокои ме факта,че в сайта на звода са показани съдове,начина на боравене и експлоатация,но..Няма съдове със стъклени капаци.

Ето това намерих в сайта им и мисля, че става въпрос за тази серия, която се предлага в Била, със стъклените капаци TWIN NOVA - http://www.zwilling.com/en-WW/Product-Range--sortiment/Cookware- … )-Nova--3813.html

# 5
  • Мнения: 6 018
Благодаря.Това ми е убегнало.

# 6
  • Мнения: 749
 newsm78 Но в този сайт нямат същите размери. Или поне аз си харесах 3,5 литра или нещо подобно , а в сайта има 4 литра? Не помня другите размери какви бяха от промоцията, но нещо май се разминава. Дано се включи някой по-запознат за коментар.

# 7
  • Мнения: 301
Имам ножове ZWILLING и съм супер доволна - не се затъпяват, супер здрави, за тенджери не знам.
Е, не може да бъде  Hug, току що си купих такива ножове (съвсем импулсивно, без да познавам марката) и попадам на тази тема Simple Smile

# 8
  • Мнения: 230
здравейте, и аз се интересувам от тези тенджери и проверих в нета - намерих, че тази серия се предлага на сайта за продажби само в някои страни - напр. Германия и Канада, и то в комплект. отзивите са добри. единствено ме впечатли това с цената - явно в Била дали с талончета или без цената си е такава, посочените отстъпки са само прах в очите на клиентите - може да има някаква отстъпчица, но не и над 70%.
ето я серията - със стъклени капаци са http://www.zwilling.com/de-DE/Sortiment--sortiment/Kochgeschirr- … 9-Nova--3813.html

# 9
  • Мнения: 1 296
Аз вече имам 3 тенджери от тази промоция и съм доволна Peace Мият се в миялна машина, млякото не загаря в млековарките, дръжките им не се затоплят, когато са върху котлона.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
В Била с едно пазаруване и си готова със стикерите...
Аз пазарувам в Пикадили и се зарибих с техните тенджери, но доста пазаруване ме чака още...
Там крайната цена излиза по-добра, но имате ли впечатления за техните съдове?
http://www.piccadilly.bg/news.php?open=208

# 11
  • Мнения: 6 018
Това тефлон ли е?Попаднах на една тема във форума,която обсъжда кои съдове са вредни,кои не.Оказа се,че тефлонът при повече от 180 градуса е вреден.Поради тази причина си оставям на доизживяване тигана,който имам и повече тефлон няма да купувам.

# 12
  • Мнения: 5 209
Не е тефлон. Изцяло са стомана без покритие отвътре или отвън.

# 13
  • Мнения: 6 018
Да,но в сайта,линк към който сте дали, пише-с незалепващо покритие.

# 14
  • Мнения: 5 209
Аз ги видях с обите си в Билла и нямат никакво покритие - нито тефлон, нито емайл.

Общи условия

Активация на акаунт