Тенджери ZWILLING TWIN ...... от промоцията на Била

  • 17 620
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 54

Аз се поразрових във форума, за да видя дали има оплаквания, подобни на моите, и попаднах на тази тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382766.45

В нея става въпрос за злоупотреба с личните данни. Сега пък почнах да се притеснявам, че съм им дала ЕГН-то си и друга лична информация.
Аз пазарувам редовно в Била и досега да съм натрупала стотици левове с тези бонуси. Но нямам нищо в картата. Вече нямам и карта.

# 46
  • София
  • Мнения: 6
И аз днес си купих от керамичните тигани за новата кухня.Обаче реших,че аз докато реших за си го ползвам.Ако ми хареса  и за там ще си купя.

# 47
  • Мнения: 5 160
В друга тема за тези тенджери беше споделено, че след приготвянето на храната, тя трябва да се премести. Винаги съм си мислила, че тенджерите от този материал са едни от най-безопасните за съхранение на храна. 

Има ли нови отзиви за тенджерите по промоцията на Била?Simple Smile
И по горецитирания въпрос - така ли е - с местенето на храната?

# 48
  • София
  • Мнения: 10 729
В Метро в момента дават точки с които да се купят ножове. Щом казвате, че са Ролсройса, ще взема да си взема.

Общи условия

Активация на акаунт