Моето бебе ме напусна...

  • 5 653
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Изгубих детето си в 20 г.с.Бяха открили аномалии,но аз така и не исках да повярвам.В 10сутринта отидох на преглед и до 6ч вечерта сърцето му беше спряло.В полунощ на другият ден вече го бях родила.Видях моето бебче!......... Cry Cry CryВинаги ще го обичам!!!Всички ми казват,че е било за добро.Цял живот ще помня това,което се случи!Дали ще се възстановя напълно?Ами ако резултатите от амниоцинтезата са отрицателни?

# 1
  • Мнения: 320
Слънце не се измъчвай мила аз загубих моето бебе две седмици преди термина сърцето му беше спряло за няколко часа и беше загинало в мен никога няма да забравим нашите ангелчета и винаги ще ги обичаме тук винаги ще намериш приятели аз така се съвзех от шока който преживях споделях с момичетата в форума  Hug

# 2
  • Мнения: 16
Благодаря ти... Cry

# 3
  • Мнения: 714
 слънце*, cry cry cryужасно съжалявам за загубата ти-разбираме те всички,пишешти тук!Познаваме тази болка и живеем кои както може с нея,мила!Не се отчайвай и обвинявай-незнаем защо става така?!Аз загубих две прекрасни момиченца-едната в 22 седмица,а другата след раждането!Боли еднакво силно и много!Прегръщам те и се надявам да намериш сили да продължиш!Пиши и изливай мъката си-тук ще намериш разбиране и подкрепа! Hug Hug Hug
Ние винаги ще помним!За твоето детенце Flowers Rose Flowers Rose

# 4
  • Мнения: 533
Слънце, съжалявам за случилото се. Всяка една от нас знае как се чувстваш в момента, всяка една помни ужаса. Сега няма утешителни думи, уви. Живей за момента, когато ще сбъднеш мечтата си да имаш дете-само това мога да ти кажа в този момент!

# 5
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Слънце, съжалявам за загубата ти. Много е тежко, но не се затваряй в себе си. Споделяй колкото можеш повече, за да излееш мъката си навън. Иначе е непоносимо...
 Hug
За детенцето: Flowers Rose Flowers Rose

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Слънце  Cry, съжалавам, че си тук... огромна мъка, огромна загуба - знам.Точно в този момент немога да ти напиша нищо успокоително, защото знам, че няма да те успокоя, но съм с теб-всички сме с теб  Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 90
Слънце,няма думи за утеха сега!Както всички ти пишеме тази болка и мъка е неописуема с думи,просто споделяй и един ден свикваш с това чувство на липса и тъга!Не те отчайваме но то винаги ще е в сърцето ти,само едно ново начало след време може да те поуспокой!И аз току-що казах на мъжа ми че за мен никога вече няма да има истински щастливи празници след това което преживяхме-загубата на нашия син!Но не се отказвай от мечтите си и знай че всички сме с теб и може да споделяш,помага да знаеш!Некапочива в мир детенцето ти!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 741
Слънце, съжалявам много за загубата ти..   Cry Cry Cry 
Няма думи,които да успокоят майчиното ти сърце и да отнемат болката ти.. И да цял живот ще помним рожбите си, а и така трябва според мен поне.. Питаш дали ще се възстановиш напълно.. Мила, животът на една майка след загубата на детето и никога не може да е същия като преди.. Но вярвам, че освен болката имаме място в сърцето си и за още любов и щастие. Вярвай и ти!  spoko
Споделяй страданието си тук и ще срещнеш разбиране и много рамена, на които да поплачеш.
 Flowers Rose Flowers Rose -  за твоето детенце

# 9
  • Мнения: 76
мило слънце , cry cry cryплача с теб и ужасно съжалявам ,че е трябвало да изпиташ тази така непоносима мъка .няма думи с които да можем да те утешим ,но се надявам и се  Praynig всяка една от нас един ден да осъществи мечтата си да има малко сладко бебенце в ръцете си. бъди силна много силна и споделяй с хората около теб  Hug

# 10
  • Мнения: 3 016
Всички ми казват,че е било за добро.

Много съжалявам, но наистина е така .Добре че навреме са видели аномалията .... Cry.

# 11
  • Мнения: 1 574
Всички ми казват,че е било за добро.

Много съжалявам, но наистина е така .Добре че навреме са видели аномалията .... Cry.

За жалост е така . Cry Sad Cry

# 12
  • Мнения: 16
Благодаря на всички ви! Бъдете здрави и щастливи!

# 13
# 14
  • Мнения: 991
Мила, Слънце, много съжалявам за това което си преживяла!  Hug
За жалост най - трудно е да се примирим с това, което се е случило "за добро". Прегръщам те много!

Общи условия

Активация на акаунт