Моето бебе ме напусна...

  • 5 659
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 166
Слънце,  Sad Hug

# 16
  • Мнения: 2
Мила не се тормози толкова ! Разбира се ,че ще забременееш отново и ще имаш здраво бебенце ! Мисли за хубавото бъдеще и визуализирай хубавите си събития !

# 17
  • Мнения: 186
Слънце добре те разбирам и моето малко ангелче ме напусна рано, преди да успея дори да го гушна  Cry Много е тежко!




# 18
  • Мнения: 259
Мило Слънце, много съжалявам за загубата, но бъди силна заради всички около теб!!! Тежко, но трябва да свикнем с тази мисъл! Разбира се това не значи че трябва да го забравиш, но бъди силна!!! Кураж мило майче и един съвет от мен - никога не задържай мъката в себе си - плачи, когато ти се плаче, удрай, ритай, блъскай, НО НЕ ЗАДЪРЖАЙ МЪКАТА В СЕБЕ СИ!!!

Ако имаш нужда ние сме насреща, тука всички сме минали по този път и знаем как се чувстваш!

Бъди силна и много кураж!

# 19
  • Мнения: 410
Слънце, много съжалявам за загубата ти  Sad...знам как се чувстваш в момента, болката е ужасна, но колкото и грубо да звучи наистина е по-добре и за теб и за детето че са открили тези аномалии. При мен не беше така, в 29 г.с., се объркаха нещата и някой не си свърши работата като хората и детето ми е получило увреждане, за което или не видяха или по-скоро си замълчаха и ме накараха два месеца още да я нося и да я очаквам без да подозирам нищо. Родих я, видях я и тогава научих най-страшното че има мозъчно увреждане. Картинката през тези 44 дена в които живя беше страшна....Знам че независимо колко време си го носила теб те боли и ти е тежко, но от сърце ти пожелавам една нова надежда.  Прегръщам те и ти пожелавам много сили по пътя напред защото знам че не е лесен  Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 65
Съжалявам за загубата ти  Sad Hug

# 21
  • Мнения: 74
Моите съболезнования  Flowers Rose

# 22
  • Мнения: 76
  съжалявам за загубата ти  Hug бъди силна  cry

Общи условия

Активация на акаунт