Жената Козирог 2

  • 27 985
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
И аз мисля че имат някаква мазохистична черта ,ти му се караш ,то ти се смее Simple Smile и обратното - ти си сериозен ,то се лигави ; Иначе по-горе дето ни търсеха ,аз си мислих да пиша преди всички кози в вашта тема ,ама нарочно се въздържах от култура ;
"НЯкой път нарочно провокирате, та наистина на човек му идва да ви зашлеви. "

Не някой път, а доста често,незнам какво удоволствие им доставя да дразнят и си навличат гнева на хората ,но според ме, просто им е такава природата.
Общо взето козите сте едни добродушни заядливки Simple Smile

# 16
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Не е бременна. Човек на изкуството е. Занимава се със скулптура.

Разделила се с бившето си гадже и още мисли за него, а оня я е побърквал от бой. Откачена работа. Убеден съм, че сте мазохисти. Доставя ви удоволствие да сте контра и да си правите живота по-труден, който и без това никак не ви е лесен. Емоционално сте крайно нестабилни. Просто разликата с една телюга е от тук до Луната. Вие като че ли нищо не таите в себе си, а всичко изливате навън да натоварвате околните. Ами че малко се владейте де, толкова ли е трудно.
НЯкой път нарочно провокирате, та наистина на човек му идва да ви зашлеви. Просто и най-голямо търпение преборвате.
Пич, ти тотално изпадна у фантазия. hahaha
Както се казва - не можеш да обясниш на магарето, че е магаре, защото е магаре
Продължавай да преживяш.

# 17
  • Мнения: 0
Ти й казваш на Козата как са нещата, тя вика "не, та не". До болка познато... Абе важното е там контра да има, да си доставите интелектуално превъзходство (от моя страна това е за съжаление направо) и те така.

# 18
  • Мнения: 2 212
Според мен ние наистина интелектуално превъзхождаме множеството хора край нас и затова доста често оставаме неразбрани, погрешно смятани за темерути, заядливи или нещо подобно с отрицателен знак. Аз по-скоро избирам да си мълча и да се дистанцирам, поради което ме мислят не толкова за заядлива и лоша, колкото за някакво особено асоциално животно сигурно  Crazy

# 19
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Да видим кога ще ми доди вдъхновение да поплювам в темата за телците. hahaha
Кирливи ризи да искаш. hahaha

# 20
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Според мен ние наистина интелектуално превъзхождаме множеството хора край нас и затова доста често оставаме неразбрани, погрешно смятани за темерути, заядливи или нещо подобно с отрицателен знак. Аз по-скоро избирам да си мълча и да се дистанцирам, поради което ме мислят не толкова за заядлива и лоша, колкото за някакво особено асоциално животно сигурно  Crazy
Тихо, не издавай, остави хората да си живеят в собствените си представи.

# 21
  • Мнения: 0
Цитат
Да видим кога ще ми доди вдъхновение да поплювам в темата за телците.
Кирливи ризи да искаш.

Давай де, че темичката осиротя нещо. Simple Smile Хвърли 2-3 плюнки по наш адрес Simple Smile

# 22
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Давай де, че темичката осиротя нещо. Simple Smile Хвърли 2-3 плюнки по наш адрес Simple Smile
Да не съм хваната от гората, че ще плювам?!?

# 23
  • Мнения: 0
Не знам... Драсни просто некой ред (по възможност с отрицателен заряд) за нас. Благодаря предварително

# 24
  • Мнения: 186
Бивол ама ти май търсиш под вола теле а,в случая идваш в темата оплюваш обиждаш и се заяждаш,не можеш да ни разбереш и правиш спорове,та мисълта ми е че май проблема не е при твоята козичка  а при теб или по точно от теб. WinkЗащо когато не можете да разберете някой все той е крив?

# 25
  • Мнения: 0
Типично за Козата. Обективността винаги е обиждане, заяждане, оплюване. Просто сте такива в моите очи.

# 26
  • Мнения: 186
Типично за Козата. Обективността винаги е обиждане, заяждане, оплюване. Просто сте такива в моите очи.
Да а ти само това знаеш,но щом не си правиш труда да ни разбереш защо се занимаваш с Кози Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 0
Цитат
защо се занимаваш с Кози

Разширявам хоризонта на познанието си...

# 28
  • Мнения: 186
Явно не ти се отдава откажи се Peace

# 29
  • Мнения: 0
И това ще стане. Неизбежно е.

Общи условия

Активация на акаунт