Жената Козирог 2

  • 27 981
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
За крайностите съм съгласна... някак не ме кефи да ми е междинно... а би трябвало - златната среда е прекрасно нещо... Mr. Green

# 736
  • Мнения: 60
Я кажете дали премисляте всичко предварително Wink Т.е. трябва да направя/кажа нещо и го минавам 100 пъти през мислите ми ooooh! Както и обичам всичко да ми е планувано,а не в последния момент,както и не обичам много промените...дали ще е в работата или в нещо друго-все тая.Абе моногамна коза отвсякъде  Whistling Laughing Уффф,лоша работа + песимист отвсякъде.

п.п. Имам 2 много добри приятелки и те Кози Joy

Мда, и не само обмислям, ами и разигравам всички варианти в главата си предварително, даже и нещо като сценарии си правя понякога, особено в спорове, за да съм подготвена за всичко от противника. Имах един познат, който много ми се нервираше на това, най-вече на това, че знаех как ще реагира във всяка ситуация, а се имаше за много непредсказуем  Joy

Понякога съм правила и необмислени неща, но май се свеждат до лека промяна на плановете при пътуване или спонтанни покупки...поне за друго необмислено не се сещам.

И моите най-близки приятелки са все кози. (То като сме си най...)

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 40 697
Я кажете дали премисляте всичко предварително Wink Т.е. трябва да направя/кажа нещо и го минавам 100 пъти през мислите ми ooooh! Както и обичам всичко да ми е планувано,а не в последния момент,както и не обичам много промените...дали ще е в работата или в нещо друго-все тая.Абе моногамна коза отвсякъде  Whistling Laughing Уффф,лоша работа + песимист отвсякъде.

п.п. Имам 2 много добри приятелки и те Кози Joy

Мда, и не само обмислям, ами и разигравам всички варианти в главата си предварително, даже и нещо като сценарии си правя понякога, особено в спорове, за да съм подготвена за всичко от противника. Имах един познат, който много ми се нервираше на това, най-вече на това, че знаех как ще реагира във всяка ситуация, а се имаше за много непредсказуем  Joy

Понякога съм правила и необмислени неща, но май се свеждат до лека промяна на плановете при пътуване или спонтанни покупки...поне за друго необмислено не се сещам.

И моите най-близки приятелки са все кози. (То като сме си най...)

Ей,ама как го каза само...право в десетката Whistling Laughing Peace Целият пост е все едно аз съм го писала...

# 738
  • Мнения: 405
И аз, и аз всякакви филми си правя в главата и все съм подготвена  Hug

# 739
  • Мнения: 48
Всичко обмислям , планувам и претеглям  Peace И когато нещата се получат според моите планове съм изключително доволна. Мого обичам да ръководя  Wink

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 40 697
Да...и аз обичам да "командвам" и да казвам на всички какво да правят Laughing Е,не на всички им харесва,ама...Гледам да не прекалявам.

п.п. Нова тема???

# 741
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Аз също се усещам, че понякога започвам да нареждам хората около мен  Laughing Но това ни е простено, генетично ни е заложено да сме лидери  Grinning

Чакам с нетърпение новата тема   bouquet

# 742
  • Мнения: 410
Момичета за командването елате да питате мъжа ми  Laughing милия понякога чак се чувствам виновна колко се унасям "това сложи там, премести онова еди къде си, сега е време да направиш еди какво си" дори на моменти ми е е казвал "още малко и ще ми казваш кога да дишам"   Joy Успокойтелното е че все пак той ме е приел и ме обича такава каквато съм  Simple Smile
И аз чакам с нетъпение новата темичка  Peace

# 743
# 744
  • Мнения: 24
Здравейтеее! А според вас с коя зодия най-много си подхожда една жена от зодия Козирог? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт