Жената Козирог 2

  • 27 993
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 5 479
Много трудно може някой да ме ядоса качествено,но изкара ли ме от кожата ми ... да не си ми наоколо,много зла коза ставам Laughing

# 721
  • Мнения: 60
За мен е важно да си кажа каквото мисля, защото иначе се трупа, трупа...

# 722
  • Мнения: 410
Момичета да се включа и аз в темата  Simple Smile ....За себе си мога да кажа че не съм от много спокойните хора  Rolling Eyes Бързо се паля от дребни работи, избухвам, мрънкам и след 10 минути съм като чисто нова  Laughing Всичко което мисля си го казвам, общо взето каквото е на сърцето това е и на устата. Това е към дребните дразнители  Laughing, а тези които настина ме ядосат както Bubble казва да не са ми наоколо  Joy

# 723
  • Мнения: 48
Ох, имаме сила да счупим вратлето на врага..... На мен някой като ми е прост и умирам да му го показвам. Доставя ми истинско удоволствие да ги хлопам по тиквите. Обаче, от известно време се сдържам, защото съм предприела житейска промяна, и дет се вика, не мога все да съм контра и да се присмивам...
Избягвам конфликта до последно и като продължават, и като ми причернее, лелее....

Хихи, същата съм и аз. Точно плоските и елементарните ме изкарват от кожата ми. А като ме настъпят такива хора по опашката и ставам много зла. Иначе и аз като тебе се опитвам да се сдържам, ама то после става още по-брутално.  Embarassed Абе, кози сме си и това е.
Peace брутално е да, щото бая сме се сдържали преди това  hahaha

 Peace Така е , доста сме търпеливи ( за добро или лощо )   newsm78

# 724
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Злопаметни и отмъстителни... С години не забравям нанесена обида, която по един или друг начин ме е унизила, навярно защото гордостта е едно от качествата на Жената- Козирог. Два пъти през живота си съм си отмъщавала за подбни обиди, навярно още ме помнят.  Grinning

# 725
  • Мнения: 405
Хих, и аз имам една обида, ама кога ли ще си отмъстя  newsm78
Точно от гордостта ни е...  Peace
Нали сме рицари по душа  Flutter

# 726
  • София
  • Мнения: 6 477
Злопаметни и отмъстителни... С години не забравям нанесена обида, която по един или друг начин ме е унизила, навярно защото гордостта е едно от качествата на Жената- Козирог. Два пъти през живота си съм си отмъщавала за подбни обиди, навярно още ме помнят.  Grinning
Аз лично не съм отмъщавала, но събитията така са се случвали, че съм се чувствала отмъстена! Злопаметието не е от най-хубавите ни черти, ама ние по принцип сме си прекрасни, та ни е простено Wink Wink Wink

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Странно, отмъщението ми е нещо много чуждо... Не бих хабила енергия, за да правя зло и да отмъщавам на някой Peace На който трябва, това му се случва така или иначе...

Иначе помня много, да. Но само толкова. Не помня със зло. Просто, за мен, между това да помниш и да си злопаметен има разлика... Mr. Green



# 728
  • Мнения: 60
То и аз до лично отмъщение не съм стигала, нещата винаги са се нареждали сами в моя полза, но хората ме помнят. Сега си мисля дали все пак не съм манипулирала ситуациите и събитията, казват, че сме много добри манипулатори. Но за помненето...понякога се плаша от себе си, а и околните.

Но, както обичам да казвам "Ние сме най-хубавата зодия и това твърдят всички, които са оцелели след срещата си с Козирог"

# 729
  • Мнения: 410
Но, както обичам да казвам "Ние сме най-хубавата зодия и това твърдят всички, които са оцелели след срещата си с Козирог"

 Joy Ей това не го бях чувала, но ще го запомня. Много е ценно  Simple Smile

Аз не отмъщавам, но по някакъв начин така се стичат обстоятелствата, че животът отмъщава вместо мен и се чуствам тоооолкова удовлетворена и така обичам да казвам "аз казах ли ти че така ще стане"  hahaha

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 40 799
Я кажете дали премисляте всичко предварително Wink Т.е. трябва да направя/кажа нещо и го минавам 100 пъти през мислите ми ooooh! Както и обичам всичко да ми е планувано,а не в последния момент,както и не обичам много промените...дали ще е в работата или в нещо друго-все тая.Абе моногамна коза отвсякъде  Whistling Laughing Уффф,лоша работа + песимист отвсякъде.

п.п. Имам 2 много добри приятелки и те Кози Joy

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Някои неща ги премислям ужасно дълго време... искам всичко да е перфектно и такова, каквото аз го искам.
Нетипично обаче за зодията като цяло, понякога правя съвсем спонтанни и необмислени действия... големи глупости понякога, но никога не съжалявам впоследствие... Да живееш не по козирожки понякога е огромно удоволствие Crazy Mr. Green

# 732
  • София
  • Мнения: 6 477
И аз все ги премислям и претеглям. Но на  няколко пъти в живота си съм правила наистина огромни простотии, за които още съжалявам, че не ги обмислих по-добре....Та, мен май не ме кефи да живея некозирожки..А с годините съвсем типичен козирог си ставам - без промени и сътресения, обичам удобното и комфортното.

# 733
  • Мнения: 410
При мен е комбинирано всичко.....не стига че го обмислям не по сто, а по хиляда пъти, кой какво ще каже, как ще реагира, после какво ще стане и т.н. и винаги решението го вземам в последния момент и винаги е различно от това което съм мислила newsm78 Иначе като цяло и аз не обичам промените, но пък за сметка на това не мисля че съм песимист. Напротив винаги гледам позитивно на нещата и това очаквам да ми се случи, ноооо понякога очаквания се разминават от действителността ....

# 734
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
За промените независимо от какво естество са и аз подкрепям твърдението, че не ни влият особено добре. Случва ми се за нещо да мисля и премислям дълго време, но ми се и случва да действам първосигнално. Ами как иначе, няма да сме Козирози, ако не сме хора на двете крайности.
 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт