Жената Козирог 2

  • 27 991
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 5 477
Добър ден!   Simple Smile Как сте?
Замалко да кажа "утро"  Mr. Green но се усетих навреме,че е почти обяд  Laughing
Вие обичате ли да си поспивате до късно?

Ceca , catwalk ,много здравички и щастливи да са ви юнаците.Ceca ,везничките са добрички,аз съм останала с такова впечатление.
Ние с моят мъж сме козирог и лъв  Grinning  Горкото ни дете,майка козирог и баща лъв  ooooh!

И аз нямам търпение да идва пролетта,много мразя зимата и студа,и снега,е сняг обичам де,но да съм някъде в планината,или просто да не ми се налага да излизам и да се боря със софийските непочистени улици  Sick

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 839
Ама и аз съм една  ooooh! Ceca , честит наследник. Баща ми е везни, имам и приятелка везна... колебаят се доста в решенията си, това на мен ми действа изнервящо понякога. Ама с детето е друго - децата везни били много креативни  Peace
Обичам да си поспивам, ама сега не мога  Mr. Green
И сега да ви се оплача - приятелят ми забрави за рождения ми ден. Не че съвсем не се сети, но сутринта като се събуди за 20-30 мин. (явно докато си приеме дозата кофеин и никотин) не се сещаше да ме поздрави.  Confused На вас случвало ли ви се е такова нещо?
joli24 , добре дошла !!!  bouquet

# 692
  • София
  • Мнения: 5 477

И сега да ви се оплача - приятелят ми забрави за рождения ми ден. Не че съвсем не се сети, но сутринта като се събуди за 20-30 мин. (явно докато си приеме дозата кофеин и никотин) не се сещаше да ме поздрави.  Confused На вас случвало ли ви се е такова нещо?

Сигурно е доста неприятно,но се случва,това не значи че не те уважава или обича Simple Smile И на мен ми се случва сутрин да съм неадекватна,като не съм си доспала,сигурно ако ме питаш "Как се казваш?" ще се замисля пък какво остава за това коя дата е.

 Аз никога няма да забравя една година как забравих собствения си баща.Много добре знам кога е роден,но просто бях изключила коя дата е.Човекът ми се обажда привечер и ме пита "Да си забравила нещо?" а аз преди няколко дни ходих у тях и ... си мисля че съм си забравила нещо у тях  и му отговорих "Ми ... не,нищо не ми липсва"  ooooh! и чак като изрекох тези думи се усетих коя дата е.Ужасно се почувствах,никога няма да го забравя този случай.

Мили козички,аз излизам,отивам да купувам на една водолейка подарък за рождения ден.
 Хубав и усмихнат ден ви пожелавам!

# 693
  • Мнения: 410
И сега да ви се оплача - приятелят ми забрави за рождения ми ден. Не че съвсем не се сети, но сутринта като се събуди за 20-30 мин. (явно докато си приеме дозата кофеин и никотин) не се сещаше да ме поздрави.  Confused На вас случвало ли ви се е такова нещо?

Добро утро и от мен момичета  Hug и аз обичам да си поспивам и то много  Rolling Eyes
Относно забравянето ......моя мъж милия не ми е забравял рожденния ден до сега никога, но винаги ми купува подаръци в последния момент  Crossing Arms За сметка на това почти винаги забравя важни дати като свети валентин, 8 март, годишнината от сватбата иииии направо  #2gunfire

# 694
  • Мнения: 405
Аз обожавам зимата и снега, пролетта, цъфналите цветя и дървета, лятото и плодовете и морето, и есенните  цветови нюанси...
Не забравям нищо важно... Датите понякога минават и аз се сещам, че някой имаше рожден ден, докато преди датата се навивам да се обадя.

# 695
  • Мнения: 2 029
Охо, привети козици- сестрици!  Heart Eyes
Аз като една дърта козЪ, да ви кажа, не е за притеснение и проблем, че с отварянето на Очите не са ви поздравили с РД!
Важното е все пак да се случи- може пък човека да е помислил и за изненада по- късно през деня...
"За сметка на това почти винаги забравя важни дати като свети валентин, 8 март, годишнината от сватбата иииии направо"
Аз тези дати и дни ги нямам за особено престижни и повод за каквото и да е  Mr. Green
Склонна съм да простя  kiss ако през останалото време/360 дни/ се чувствам приятно изненадана  thumbsup  dancing
ДЕцата ги гушкайте и обичайте! Миризмата на малки крачета ще я помните винаги- дори и когато вече не са толкова малки/крачетата/!  Mr. Green
Обичам и 4- те сезона, ама през зимата се чувствам като Лукчо- със 100 ката дрехи/люспи/, ееее, докато се облечеш и съблечеш...  Sick

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 839
Момичета, хороскопа казва, че козирога е добър лидер и заема ръководни позиции. Вие как мислите, шефчета ли сме ? Grinning Аз не заемам ръководна позиция, но от време на време замествам шефката, когато е в отпуска. Мога да кажа, че съм отговорна, но малко "мека Мария".
Вие сте.   bouquet

# 697
  • Мнения: 410
catwalk в интерес на истината аз мисля че в хороскопа има голяма доза истина...аз лично в повечето случаи без да искам се опитвам да се наложа като лидер и доста често гледам как го раздавам като шефче наляво и надясно ..само още в работата не съм ама мисля и там да стана  hahaha Иначе също мога да кажа че съм доста отговорна и организирана и може би и затова винаги нося по няколко дини под една мишница  Simple Smile

# 698
  • София
  • Мнения: 6 477
Момичета, хороскопа казва, че козирога е добър лидер и заема ръководни позиции. Вие как мислите, шефчета ли сме ? Grinning Аз не заемам ръководна позиция, но от време на време замествам шефката, когато е в отпуска. Мога да кажа, че съм отговорна, но малко "мека Мария".
Вие сте.   bouquet
Не, не ме бива за шеф. Не мога да юркам хората, върша и тяхната работа. Обичам да ме ръководят умно Wink Wink Wink Затова предпочитам работа, която мога да организирам сама и да не завися от много хора....Макар, че сегашната ми работа е точно да организирам хората. Но лекинко ме изморява това.....

# 699
  • Мнения: 0
Хей,хей,здравейте и от мен! Stuck Out Tongue Като представителка на зодията козирог мога да кажа- страхотна зодия  Mr. Green Това,че сме малко инати много ни помага  Wink Laughing Много поздрави и целувки за всички ;P   bouquet :]]

# 700
  • София
  • Мнения: 5 477
Лек и усмихнат ден ви пожелавам момичета   bouquet
 

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 839
mersi  Hug
Addicted_, добре дошла  Hug

# 702
  • Мнения: 0
Лек ден и от мен  Hug Благодаря за посрещането  Hug Като една млада мама (бъдеща по-скоро) отивам да приготвям обяда  eat Laughing Приятен ден,момичета! До по-късно  Hug

# 703
  • София
  • Мнения: 5 477
Здравейте   bouquet

 Как сте днес?
Аз съм си дала малко почивка пия си кафето и съм на ретро вълна от 90-те  Simple Smile
Поздрав,малко да се разкършите след обяда  Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=Lk3lQRmIkoM

# 704
  • Мнения: 48
Здравейте козици  smile3525
Приятно ми е много и аз съм една от вас - мисля че сме страхотни , грижовни , много ама много организирани, супер дисциплинирани и малко кривички Joy Номер едно сме момичета  Naughty
Хубав ден   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт