Жената Козирог 2

  • 27 987
  • 744
  •   1
Отговори
  • not found
  • Мнения: 581
КОЗИРОГЪТ СМЯТА ДА СЕ ИЗКАЧИ НА ВИСОКО, НО СЪС СГЪНАТИ КРИЛЕ


ТУК можете да изчислите асцедента си








Последна редакция: пн, 03 яну 2011, 18:07 от Golden*Carnival

# 1
  • София
  • Мнения: 900
А въх - пу първа smile3534

Joya2010 и ВяраВики
Да сте ни живи и здрави
Hug Hug Hug



Не знам дали съм в Сатурнова яма, дупка, изкоп - ама е направо кратер  ooooh!
писнА ми - не искам да съм богоизбрана и да ми подлагат издръжливостта на изпитание ...  Twisted Evil
явно нося мноооого  Mr. Green

Честита нова тема готини козирози  Peace
Golden*Carnival
  - благодаря ти за темата  Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 2 898
Хайде и аз в новата темичка! Защо изпадаме в тези дупки точно по рождените дни  newsm78...

# 3
  • Мнения: 247
Цоп в новата темичка и аз  Mr. Green .

Цитат
Защо изпадаме в тези дупки точно по рождените дни  newsm78...


И аз това се чудя  Thinking . Тези дни, не в Сатурнова дупка, ами направо съм в зоната на здрача  Laughing .

Честит празник на рожденничките   bouquet  Hug .

# 4
  • София
  • Мнения: 964
Хайде и аз в новата темичка! Защо изпадаме в тези дупки точно по рождените дни  newsm78...


  Мерси  за   новата тема  !!!   bouquet  bouquet  bouquet


  И  най  лошото  е,  че  тези   "дупки  " съвпадат   с  най-  големите и  хубави  празници  ........... Sad

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Благодаря за новата и хубава тема !  Heart Eyes Hug


И аз съм в Сатурнов кратер, ама седя и чЕкам да ми мине ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Весело посрещане на НГ ви желая и много добра и успешна година за всички  Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 2 212
Записвам се и аз. При мен колкото силно влияние може да има т.нар. сатурнова дупка, толкова пък и от друга страна много, ама много обичам и се радвам на тези празници и се получава един титаничен сблъсък между две противополюсни сили. Това понякога отстрани изглежда като да съм тотално  Crazy защото ту се радвам като малко дете в моменти на проблясък, ту изпадам в тотално затъмнение в другия момент. Тежко им на хората край нас  ooooh!

# 7
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Момичета и от мен весело посрещане на Новата година и прекрасни емоции около Рождените Ни дни.
И аз се чудя дали съм в Сатурнова дупка, но по-скоро не съм... Hug

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 839
Ето ме и мен  Wink Sunglasses

# 9
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Да си бодна рогата и аз.
Чакам да се появят и нашите любимци от кравешкия род. hahaha

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Да си бодна рогата и аз.
Чакам да се появят и нашите любимци от кравешкия род. hahaha

Точно и аз се чудих къде се губят ...  Joy hahaha

Че иначе голяма хармония настава в темата  Wink

Аре пак весело от мен и много усмивки  Hug

# 11
  • Мнения: 0
Те ни от кравешкия род.

Абе, сега ли е настанала тая Сатурнова криза, щото последните дни нещо не сте добре изобщо. Моята Коза я тресе ненормалитета, ама много яко. Как си пуши като пич спокойно и земе да се разреве. Писна ми на рогата вече. Как е възможно един човек в толкова кратко време да сменя толкова емоционални състояния. Къде ви е земното,ало, приличате на побърканяци от огнените.

# 12
  • Мнения: 186
Здравейте Hugблагодаря за новата тема  bouquet
Аз пък изпаднах в кулинарна криза,каквото ми хрумне това готвя Joy hahaha Joy и май доста ми помага Peaceда не изпадам в депресия Mr. Green  Heart Eyes
Те ни от кравешкия род.

Абе, сега ли е настанала тая Сатурнова криза, щото последните дни нещо не сте добре изобщо. Моята Коза я тресе ненормалитета, ама много яко. Как си пуши като пич спокойно и земе да се разреве. Писна ми на рогата вече. Как е възможно един човек в толкова кратко време да сменя толкова емоционални състояния. Къде ви е земното,ало, приличате на побърканяци от огнените.
 newsm78 извинявай ама твоята козичка да не е малко бременна или е в ПМС,а и аз съм правила така ама хем рева хем се смея bowuu

# 13
  • Мнения: 0
Не е бременна. Човек на изкуството е. Занимава се със скулптура.

Разделила се с бившето си гадже и още мисли за него, а оня я е побърквал от бой. Откачена работа. Убеден съм, че сте мазохисти. Доставя ви удоволствие да сте контра и да си правите живота по-труден, който и без това никак не ви е лесен. Емоционално сте крайно нестабилни. Просто разликата с една телюга е от тук до Луната. Вие като че ли нищо не таите в себе си, а всичко изливате навън да натоварвате околните. Ами че малко се владейте де, толкова ли е трудно.
НЯкой път нарочно провокирате, та наистина на човек му идва да ви зашлеви. Просто и най-голямо търпение преборвате.

# 14
  • Мнения: 2 212
Колкото и да не е в моя полза, съм склонна да призная някои от гореизброените неща, започващи от "Доставя ви удоволствие да сте контра...". Не сме толкова крайни както си го описал винаги, но в определени моменти, да.

Общи условия

Активация на акаунт