Жената Козирог 2

  • 27 992
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 5 477
Ivonche ,добре дошла  Hug
 Аз напоследък за организираността си мога да поспоря  Laughing Когато бях в сесия,имах 9 изпита и хиляди неща извън това за вършене се справях отлично,като по график,сега взех изпитите и се отпуснах колкото не можете да си представите,супер неорганизирана съм и си се дразня,все едно съм друг човек ooooh! Козелът в мен се мобилизира само когато положението е напечено  Laughing

# 706
  • Мнения: 48
Добре заварила *Bubble*  Hug
Аз пък по-принцип съм много организирана , но ако пък се захвана с нещо което супер много ме кефи така се амбицимирам и ставам още по-стриктна. абеее готини сме си и това е.. newsm44

# 707
  • София
  • Мнения: 5 477
Ооо че сме си готини спор няма Simple Smile

# 708
  • Мнения: 410
Добре дошла ivonche и от мен  Hug  bouquet ....като говороим за "малко кривички" ела да питаш мъжа ми дали ще се съгласи с определението "малко"  Joy

Козелът в мен се мобилизира само когато положението е напечено  Laughing

*Bubble* ако знаеш само колко ми е позната тази ситуация. Относно изпитите ми не знам защо ама и при мен винаги така се получава...колко години подред  Rolling Eyes Според мен ние козирозите колкото добре умеем да работим, толкова добре умеем и да си почиваме. Средно положение няма   Simple Smile

# 709
  • Мнения: 48
joli24, мерси за толото посрещане   bouquet
Моят и той е същият , другите ме хвалят а той казва че дори и панделка да ми върже и да ме подари някъде , скоро след това щели да си ме върнат обратно ... Joy Да го застреляш този моя мъж , малко ще му е #2gunfire Joy

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 839
Честита баба Марта, румени и засмени козирогчета  Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

# 711
  • Мнения: 410
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА И ОТ МЕН МОМИЧЕТА   Hug Hug Hug

Бели небесни мечти, червени блестящи лъчи, утринно слънце изгрява –ново начало ти дава!!!
Пожелавам ви много здраве най-вече, много късмет и много сбъднати мечти   bouquet

# 712
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Привет момичета  Grinning

Ще ми бъде приятно да се присъеденя към вашата група   bouquet

Момичета, имам едно такова питане. Как открихте ,, Златната среда ,, с мъжа РАК?

# 713
  • Мнения: 48
Добре дошла Мадам Дьо Помпадур
МЕТРЕСА   bouquet

# 714
  • Мнения: 405
Привет момичета  Grinning

Ще ми бъде приятно да се присъеденя към вашата група   bouquet

Момичета, имам едно такова питане. Как открихте ,, Златната среда ,, с мъжа РАК?
Без да те обезкуражавам.. Моята най-добра приятелка Козирог я търси доста време тази златна среда и полагаше какви ли не средства и нерви, ей го на в края на месеца им е делото за развода... Не издържа, пък уж сме много търпеливи... Е, тя бая си го изтрая 9 години....
 Peace
Но нали е казано, че всеки е различен....

# 715
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Ivonche , добре заварила  Hug

Ами да, опитвам се да съм в крак с модата  Laughing Щегичка...  Laughing

la vie est belle, съжалявам че така се е случило с приятелката ти. Както каза ти различни сме и ще продължавам да я търся тази ,,Златна среда,,

# 716
  • Мнения: 60
Цоп и аз при другите кози.

Ще си чета с интерес темите, че напоследък съм хвърлила рога на едно дразнещо същество и се чудя каква е тази реакция от моя страна, при положение, че обикновено (като истинска козирожка) давам игнор и въпроса приключва. Този път обаче много искам да ми опитат копитцата. Дайте идеи и мнение как стои въпроса с отмъщението при козирозите? Четох, че можем да сме най-злия враг от зодиака.  Twisted Evil

# 717
  • Мнения: 405
Ох, имаме сила да счупим вратлето на врага..... На мен някой като ми е прост и умирам да му го показвам. Доставя ми истинско удоволствие да ги хлопам по тиквите. Обаче, от известно време се сдържам, защото съм предприела житейска промяна, и дет се вика, не мога все да съм контра и да се присмивам...
Избягвам конфликта до последно и като продължават, и като ми причернее, лелее....

# 718
  • Мнения: 60
Ох, имаме сила да счупим вратлето на врага..... На мен някой като ми е прост и умирам да му го показвам. Доставя ми истинско удоволствие да ги хлопам по тиквите. Обаче, от известно време се сдържам, защото съм предприела житейска промяна, и дет се вика, не мога все да съм контра и да се присмивам...
Избягвам конфликта до последно и като продължават, и като ми причернее, лелее....

Хихи, същата съм и аз. Точно плоските и елементарните ме изкарват от кожата ми. А като ме настъпят такива хора по опашката и ставам много зла. Иначе и аз като тебе се опитвам да се сдържам, ама то после става още по-брутално.  Embarassed Абе, кози сме си и това е.

# 719
  • Мнения: 405
Ох, имаме сила да счупим вратлето на врага..... На мен някой като ми е прост и умирам да му го показвам. Доставя ми истинско удоволствие да ги хлопам по тиквите. Обаче, от известно време се сдържам, защото съм предприела житейска промяна, и дет се вика, не мога все да съм контра и да се присмивам...
Избягвам конфликта до последно и като продължават, и като ми причернее, лелее....

Хихи, същата съм и аз. Точно плоските и елементарните ме изкарват от кожата ми. А като ме настъпят такива хора по опашката и ставам много зла. Иначе и аз като тебе се опитвам да се сдържам, ама то после става още по-брутално.  Embarassed Абе, кози сме си и това е.
Peace брутално е да, щото бая сме се сдържали преди това  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт