Злобни роднини

  • 8 894
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 723
Когато забременях с третото си дете имаше хора,които ми разясняваха до коя седмица е добре да се прави аборт,
а други ме потупваха съчувствено по рамото с думите"Ами,случва се...."
бременността беше планова....

в "Многодетните"историята ти би звучала като бял кахър....,
там какво ли не са чули за себе си....
пралеля,това ще да е доста възрастна жена,или не....

# 31
  • Мнения: 2 732
Честито .Не обръщай внимание на тази и други лели Wink

# 32
  • Мнения: 1 100
Честито на авторката!  bouquet
Имаме приятелско семейство с 4 деца - вече пораснали и самостоятелни. Познаваме се с децата от малки. Винаги съм им завиждала - страхотно е да имаш по няколко братя и сестри.
От форума научих, че на многодетните семейства се гледало с лошо око, наяве никога не съм се сблъсквала с подобна простотия.

# 33
  • Мнения: 1 446
Доколкото разбирам това ще ти е трето детенце, сигурна съм, че много хора мислят като леля ти, но не ти го казват. Обаче на теб хич да не ти пука, щом си решила, че искаш бебе ще си го родиш, но защо очакваш всички да подскачат от радост.

Виж по-хубаво, четвърто ще е  Grinning
Честно казано, завиждам ви за пълната къща  Grinning Леко бременеене  Hug

И аз бих дала мило и драго за 3 или 4 деца. Страхотно е! Честито да ти е!!! И аз имам приятелка, които са 4 братя и сестри. Винаги е било весело у тях, винаги има на кога да се обадиш и да споделиш.

# 34
  • Мнения: 617
Лелееее ако знаеш колко хора ме обявиха за луда като казах, че ще раждам трето.Питах ги, като са се загрижили толкова за мен ако искат да им прехвърля майчинството... Laughing

# 35
  • Мнения: 4 569
Асия,да сте живи и здрави!Леко бременеене!
Тая изкукала леля сигурно не осъзнава какви ги говори.Или завижда. Close

# 36
  • Мнения: 3 826
на пързалка ми прилича тоя разказ ,

интересно дали авторката пише от Париж/Лондон/София или не е точно така ?

# 37
  • Мнения: 186

От форума научих, че на многодетните семейства се гледало с лошо око, наяве никога не съм се сблъсквала с подобна простотия.

Ако нямаш възможност да ги отгледаш..най-вероятно.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 23 708
А на мен номер три още не е родено и вече чух и продължавам да чувам какви сме цигани, че не знаем за какво са контрацептивите и още много гадории. Въобще не се съмнявам, че някой може да го каже за 4то дете, независимо какъв се пада на семейството - по-близък или по далечен роднина или приятел.

# 39
  • Мнения: 4 569
Янтра и всички многодетни родители,да са ви живи и здрави дечицата!
Хорска завист,злоба,ограниченост и простотия винаги ще има. Close

# 40
  • Мнения: 6 713
И аз да се изкажа. Според мен реакцията не е задължително да е плод на злоба.
Например моята майка като разбра, че ще имам второ и щеше да припадне.  Whistling Че било скоро, че това, че онова, че според нея няма нужда човек да има повече от 1 дете, само си създава още повече проблеми и т.н. Crazy
По-скоро това, което си мисля, е че тя има доста примери на жени около нея, които са зарязани от мъжете им с едно или повече деца. Не че това е правило и се случва на всяка жена, но от тази гледна точка разсъждава така!
И естествено в никакъв случай не одобрявам реакцията на роднината и използваните думи. Това с "мръсница" е меко казано безумно и определено е от устата на изкукал човек. ooooh! #Crazy

# 41
  • Мнения: 655
Още веднъж благодаря на всички за подкрепата!!!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Честита Нова Година!!!!!

# 42
  • Мнения: 702
Първото, което ми идва на ум да кажа е: "Ехааа!!!Страхотно!!!"

Второто е: "Честита нова 2011"!!

Третото: "Я не си го слагай от разни кукавели!!!"

Щом можеш да се грижиш за децата си не виждам какъв е проблемът. Бъдете живи и здрави и много щастливи!!!  bouquet
Лека бременност  Hug

# 43
  • Мнения: 972
Ох,миличка,още много пъти ще чуваш такива тъпи коментари,но трябва да свикнеш да не ги отбелязваш!
Аз също имам три деца и много пъти ми е идвало да "извия вратлето" на някои остроумен идиот...
Но просто не си струва!
Децата са най-голямото богатство и радост в живото на човека! И колкото повече,толкова повече! Joy Joy
Да сте живи и здрави! Да е лека бременоста ти !
А другите да си гледат работата! Peace

# 44
  • Мнения: 1 092
Ще има такива които ще ти подхвърлят лоши коментари, но ще има и такива които ще те гледат със завист в очите. Ти сама решаваш на кого да обърнеш внимание.

Общи условия

Активация на акаунт