Отговори
# 30
  • Мнения: 23
Честита Нова Година и от мен

След обилно хапване и веселене акустирахме днес в София. Аз също бих отишла на отворените врати в Майчин дом. Малко започавам да се шашкам - че не усещам още бебо. То може и да не знам какво е точно чувството - има ли и други мами в моето положение ?

миличка не се притеснявай, ако за първи път ще ставаш мама, може  да усетиш бебчето много по-късно. Имам приятелки и познати, които много рядко са усещали бебетата си - даже едната ми бивша колежка чак в 7 месец е усетила бебето. Докторът и казал, че би трябвало да го усеща, но го вижда на ехографа, че е добре, всичко е наред. Момичето в момента си има една страхотна красавица.
Така че не се шашкай, не се притеснявай. Щом док казва, че всичко е наред, значи е така!!!  Hug Peace

# 31
  • Мнения: 13
Честита Нова Година и от мен

След обилно хапване и веселене акустирахме днес в София. Аз също бих отишла на отворените врати в Майчин дом. Малко започавам да се шашкам - че не усещам още бебо. То може и да не знам какво е точно чувството - има ли и други мами в моето положение ?

миличка не се притеснявай, ако за първи път ще ставаш мама, може  да усетиш бебчето много по-късно. Имам приятелки и познати, които много рядко са усещали бебетата си - даже едната ми бивша колежка чак в 7 месец е усетила бебето. Докторът и казал, че би трябвало да го усеща, но го вижда на ехографа, че е добре, всичко е наред. Момичето в момента си има една страхотна красавица.
Така че не се шашкай, не се притеснявай. Щом док казва, че всичко е наред, значи е така!!!  Hug Peace
Не се притеснявай може и да го усещаш, но да не знаеш че е то.Аз самата въпреки ,че  ми е втора бременност ми отне две седмици да се убедя че усещам бебето.

# 32
  • Мнения: 176
За много години и от мен!
Изпратихме старата,а сега ни чакат много вълнуващи моменти с бебоците.Аз на 30-ти бях с болки и набързо отпраших към спешното в 11 вечерта.Сложиха ми папаверин и се оправих,но за сметка на това гаденето отново се завърна с пълна сила и то в комплект с връщането.
мами има ли такива на,които отново им се гади?

# 33
  • София
  • Мнения: 293
sve82 със сина ми повръщах до края на бременността, не искам да те отчайвам  Rolling Eyes дано не  стане и при теб така.

Аз съм много щастлива. Една моя приятелка днес роди момченце. Тя е от януарките , бебето е доста голямо 3,750 кг. и 53 см.   #Crazy , това  и е втора бременност и  е родила доста лесно и бързо . Толкова се радвам  newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44

# 34
  • Мнения: 790
пу и аз да влезна в новата тема,за която благодаря на Креола,много хубаво си я оформила и заглавието е страхотно
от баницата и на нашата бебка и се падна нова кола ис тати се смяхме че е червена,нали вече и я купихме Mr. Green , на мен се падна "тук ще празнуваш тази година,а в нова къща през новата година" и наистина сме си в нов апартамент,а на татенцето ни се падна здраве
момичета да знаете че и аз искам да се организираме за отворените врати ама незнам дали ще мога да се измъкна от работа,ама все пак ако се сабирате кажете дата и място а аз ще се опитам да дойда - дано ме пуснат Praynig

# 35
  • Мнения: 451
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
Да сме живи,здрави и много щастливи през новата година  Hug

ЧЕСТИТО и на всички празнуващи-рожденици и именници- последните 2 дни,с най-добри пожелания!

Креола,благодаря за новата тема,много добро оформление и заглавие  Simple Smile

Гери,и на тебе за инфото,но уви при мен нещата няма как да се получат,защото на Селена-та където аз искам да отида отворените врати са утре,което за мен вече е невъзможно да се запиша и да си наглася графика  Sad
Това всеки месец ли се организира,дано до края успея да се вмъкна някъде?!?!

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Селена-та където аз искам да отида отворените врати са утре,което за мен вече е невъзможно да се запиша и да си наглася графика  Sad
Това всеки месец ли се организира,дано до края успея да се вмъкна някъде?!?!
Всеки месец  има Ден на отворени врати просто трябва началото на всеки месец да следиш "9 месеца"

# 37
  • Velingrad
  • Мнения: 0
Да ви е Честита Новата Година! Много здраве, щастие, любов и прекрасни бебчета да донесе на всички ни:)
Spasdidi в групичката за Тина Киркова ме брой, другаде не мисля да ходя, че доки е там.
Ох свеки ме почерпи един шоколадов бонбон и цяла вечер ме мъчат киселини...то било много гадно Sick

# 38
  • Мнения: 23
Нелили, много се радвам за твоята приятелка, да са живи и здрави със бебчо - Ех, че хубаво започваме годината!!!! Това е прекрасна новина за начало  newsm44, а междувременно аз очаквам моя приятелка тези дни да роди... толкова ми е вълнуващоо  Crazy  Grinning

Момичета както и Хера сподели в началото на месеца проверявайте списание 9 месесца, там съобщават за тези отворени врати, това и аз днес го разбрах Simple Smile  Peace Има време до май месец - все ще се отиде... аз май ще повторя Simple Smile  Mr. Green

Све 82, на мене отвреме на време ми се появява гадене, но да чукна на дърво  smile3538 рядко ми се случва! Но съм чувала, че не е учудващо да ти се гади или да повърнеш до края на бременността имам такива приятелки, които така бяха като Нелили.

Ами аз вече да се отбележа за един месец 3 кг съм наддала, както имах да възстановявам, възстанових и действам нагоре...  Crazy
Колко кг трябва да се наддава в различните месеци знаете ли?  newsm78

# 39
  • Мнения: 10
Честита Нова Година, момичета! Пожелавам на всички ни да родим най-здравите и послушни бебчета  
genisi и аз не съм усетила още бебка, имам едни такива като пулсации от време на време (през 4-5 дни), но не знам това ли е не е ли  newsm78 пък и казаха, че съм с предна плацента...сега в петък пак имам час за видеозон и ще разпитам по-подробно  Thinking

# 40
  • Мнения: 299
цоп и аз в новата темичка!
Креола много е хубава темата   bouquet
Гери С. на мен доки ми каза,че след 4 месец е нормално по 350гр на седмица да се качва.Разбира се това е в идеалния вариянт  Laughing

Бебо и аз още не съм го усетила...предполагам,че за първа бременност е нормално.Но доки ми постази задачка до 19 да съм го усетила.Вчера и днес ми се стори,че го усещам де...ама като не знам какво трябва да усетя е трудно.Усетих все едно нещо ми прескача отвътре.много странно
А относно късметите....много ни се паднаха,защото доста баница направих и във всяко парче имаше.После и на 1 в майка ми,и въобще като се започне през здравето,успеха,пътуването,любовта,къщата,апартамента и какво ли не-всичко ни се падна  Joy

# 41
  • До морето :)
  • Мнения: 328
За много години и от нас! Да сте живи и здрави, всичко най-леко май месец и да си гушкате съкровищата  Hug
Ей сега се връщам да ви чета, че много сте изписали  Grinning

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Дзак  bowuu и добро утро
Днес синковеца искаше да го изпращам та се наложи да ставам рано Crazy
Нели честито бебче на приятелката ти...и аз чакам една дружка от януарките с две госпожици да роди този месец и кумицата, която чака втора рожба..
ДНес при нас е дъждобно за сега....но го дават да преминава в сняг.
Гърмят новините, че има бум на Хепатит А в Стара Загора и съм с настръхнали коси Twisted Evil
Бебко се обажда вече....явно е гладен и ще трябва да се закусва Mr. Green

# 43
  • Мнения: 111
Записвам се в нова тема.За много години живи и здрави и по едно хубаво и здраво бебче.

# 44
  • До морето :)
  • Мнения: 328
За усещането - не се притеснявайте! Особено ако сте с предна плацента.

Общи условия

Активация на акаунт