Отговори
# 750
  • Мнения: 299
Нашия младеж пък е с 5 дни напред.Но докторката каза,че не е нужно да се сменя термина Peace

# 751
  • София
  • Мнения: 146
И моя термин от месец ноември показва 11 май вместо 17-ти,доки казва че бебчо се развива добре и затова е така

# 752
  • Мнения: 15
Разбира се, че всеки път ехографът ще дава различен термин според мерките, но официалният термин, с който сте записани на жк и според който ви смятат болнични, майчински и т.н., няма как да се смени.

Гледам, че се заговорихте за фетални - на мен всеки път ми правят. Лекарката ми на всеки преглед пуска и 4д-то, прави всички измервания и гледа органите - един път казва, че било от любопитство, после коледен подарък, + задължителните и то си става всеки път. Хубавото е, че така може да се направи много подробна диаграма за развитието според мерките - ние засега се движим плавно, точно по средната ос, без никакви отклонения.

# 753
  • Мнения: 660
Привет!

Джей, много хубаво, че си в къщи... Hug

Честито и на всички с хубавите новини.  bouquet

Аз малко да се пооплача - малката принцеса ми е болна за първи път от както се е родила. От 2 дни е със сополки, а от вчера с кашлица и едва диша..направо се дави от секрети. Нощес почти не е спала, милата, и ми е едно криво. Не съм гледала болно дете и се чувствам малко като пате в калчища...оплетено... Cry На лекар сме чак довечера в 7 и се моля да не е слязло възпалението към гърдите ѝ и да се оправи бързо. Давами разни витаминки, чай с мед и лимон и фрешчета и се моля да се пребори бързо с настинка, или вирус - кой знае какво ще да е... Sad

# 754
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Тони, дано малката по-бързо се оправи  Hug
А какво ще правим с темата?  newsm78 Аз бих я направила новата, но чакам един ръб и не знам дали ще мога да я довърша  Crazy

# 755
  • Мнения: 790
Здравейте майчета,аз тази седмица имам много работа и нямам време много ама се отбивам да кажа че днес бяхме на преглед,всичко с бебка е наред.За един месец е качила 300гр и вече е 900гр с мен положениято е малко по-различно от началото до сега съм +10,изследванията са ми перфектни,само кръвното ми е много ниско,почвам айрян със сол и дано се чуствам по-добре че с това виене на свят ми писна
Поздрави на Джей радвам се че вече си си в къщи

# 756
  • Мнения: 567
Здравейте, момичета!

Хей iskrone, elissee   - ама това име Цвета да не е нещо модерно?  Rolling Eyes Дребният като го питам как ще се казва бебето първо казваше Жорка  Shocked, а сега казва - Цвета!!!  Laughing После разбрах, че в градината имат момиченце Цвета и ми стана ясно всичко!  LaughingИ на мен много ми харесва това име, но каката въобще не го възприема! Та май ще има тук много адашки!  Laughing Аз още се колебая, защото името е много хубаво, но като му казват Цвети и някак ще загуби от чара си. Как ви се струва?  
Джей, браво за хубавите новини!  Laughing
Аз не мога да пусна тема и най-вече да я оформя. Явно ще чакаме Хера!  Wink

# 757
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета!

Хей iskrone, elissee   - ама това име Цвета да не е нещо модерно?  Rolling Eyes Дребният като го питам как ще се казва бебето първо казваше Жорка  Shocked, а сега казва - Цвета!!!  Laughing После разбрах, че в градината имат момиченце Цвета и ми стана ясно всичко!  LaughingИ на мен много ми харесва това име, но каката въобще не го възприема! Та май ще има тук много адашки!  Laughing Аз още се колебая, защото името е много хубаво, но като му казват Цвети и някак ще загуби от чара си. Как ви се струва?  
Здравей!
Моето име е Цвета и аз много си го харесва( колко скромно).На бебка ще и казват ,така както си я научиш ти.На мен на галено ми казват Цвете. Още когато съм била малка баща ми е забранил да ми казват всиякакви такива Цецки,Цури,Цуни.Така,че споко.

# 758
  • на североизток
  • Мнения: 285
Джей, радвам се, че отново си на линия и ти и бебка сте добре Hug
Тони, дано бързо да оздравее малката и да не е нещо сериозно Praynig
Аз си броя работните дни - още само 5. Grinning

# 759
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Моите са само още 10  Grinning Ехаааааа, ама ми е малко плашещо, че после сумати и време само вкъщи ще седя  Rolling Eyes

# 760
  • Мнения: 498
Спасиди, аз дори си мислех, че а малко архаично   Laughing, не съм чувала друго детенце да се казва така във възрастовата категория на дъщеря ми. Даже наскоро гледах някакво предаване за имената и там коментираха, че твърде трудно за изговаря от чужденците  Mr. Green. Е като я кръщавах това не съм го мислила  Crazy, кръстена е на баща ми, а аз обожавам големите Именни дни  Heart Eyes, с това име поне никой не може да я пропусне на Цветница  Joy.
Пипи радвам се, че си имаме адашка  Hug. Ама ти къде го измисли това Цура/винаги ми е било отвратително, да ме прощава, ако някое момиче са казва така/, те нямат обща основа, имената са коренно различни, ако някой й каже така ще го  Twisted Evil бушонирам.

# 761
  • Мнения: 3
Момичета имам един въпрос към вас. Преди малко ходих да си взема изследванията за крив и урина - с кръвта всичко е наред , но на урината пише " Урина- седимент    УРАТИ,ПЛ.ЕП.КЛ." МОже ли някоя от вас да ми разтълкува! Предварително Ви благодаря!

# 762
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=556659.msg17490641#msg17490641 - новата тема.
Ще я пооправя после

Общи условия

Активация на акаунт