Отговори
# 75
  • Мнения: 1 686
Льони 77, знам че каквото и да кажа няма да те успокои, затова само те прегръщам пожелавам ти да се възстановиш бързо и съм сигурна, че съвсем скоро след наси ти ще прегърнеш твоето прекрасно бебе. Ако мога да помогна с нещо, съм на линия.

# 76
  • Мнения: 498
Льони77 newsm45, съжалявам  Rolling Eyes, това е ужасно  Rolling Eyes!

# 77
  • Мнения: 23
Здравейте Май-чета,
влизам само да помоля Креола и/или Хера да ме махнат от списъка, за съжаление загубихме нашето бебенце.
На всички Ви пожелавам успешна нова година и май месец да гушкате най- прекрасните бебенца

Льони, много съжалявам миличка!  Confused Прегръщам те силно!!!!!

# 78
  • София
  • Мнения: 294
Льони77 много, много съжалявам  smile3518

# 79
  • Мнения: 10
Льони, знам, че каквото и да кажем сега е излишно, но ти изпращам цялата си позитивна енергия и най-силната си прегръдка  Hug

# 80
  • Мнения: 660
Льони, мила, ужасно съжалявам за загубата ви. Peace Дано скоро се възстановиш и всичко да е наред. Пожелавам от сърце другия опит да е успешен.  Praynig

Момичета да ви питам за грейфрута- в началото една приятелка ми каза да не ям грейфрут докато пия фолиева киселина че спирал усвояването и,е да ама сега пия витамини прегнакеар и там също има фолиева киселина.Та мога ли да ям грейфрут или не,все забравям да питам доки,а и той в началото ми препоръча да пия много фреш от грейфрут- а и аз го обожавам,ама до сега не смея.

Такова нещо за първи път чувам. Ще погледна на едно място дали има проблем. Аз яма грейпфрут всеки ден, а също вземма витамини с фолиева киселина. Ще проуча въпроса и ще ти пиша.

Ние пък току що се връщаме от зъболекар и освен леко разкървавени венци нямам никакви проблеми със зъбите и съм много доволна. Simple Smile

# 81
  • Мнения: 23
Супер Simple Smile Гери честито на твоята приятелка дано е живо и здраво и само да ги радва   bouquet

Аз бях на консултация,казаха ми че бебка вървяла една седмица напред и че съм наддала +3кг и трябвало да се огранича,та аз влизам в 6тия месец и съм наддала общо 6кг и малко,според вас много ли наддавам  newsm78 ,забрани ми сладкото и тестяното егати... а утре съм на кръвни за хемоглобина и така  Hug

Според мене си в норма - за шести месец и 6 килца нагоре е страхотно, пада се по килограм на месец... според мене си добре! Сигурно ти е казала така док, заради този последния месец с + 3 кг нагоре - ноо да не забравяме, че все пак е месец Декември - период на голямо хапване!  Peace

# 82
  • Мнения: 300
Льони  Hug съжалявам мила!

Зайче и аз не мисля,че са ти много килограмите...

За лекцията за къпането и аз се записах  Peace

# 83
  • Мнения: 1 686
Супер Simple Smile Гери честито на твоята приятелка дано е живо и здраво и само да ги радва   bouquet

Аз бях на консултация,казаха ми че бебка вървяла една седмица напред и че съм наддала +3кг и трябвало да се огранича,та аз влизам в 6тия месец и съм наддала общо 6кг и малко,според вас много ли наддавам  newsm78 ,забрани ми сладкото и тестяното егати... а утре съм на кръвни за хемоглобина и така  Hug

Според мене си в норма - за шести месец и 6 килца нагоре е страхотно, пада се по килограм на месец... според мене си добре! Сигурно ти е казала така док, заради този последния месец с + 3 кг нагоре - ноо да не забравяме, че все пак е месец Декември - период на голямо хапване!  Peace

Аз съм +4, в шестия влизам след няколко дни, мисля че се движим добре с тези темпове.
Супер, събираме се повече за бейби мола:)

# 84
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Льони77, съжалявам много. Дано всичко да мине по-бързо и скоро пак да си сред редиците на чакащите. Кураж! Гуш!

# 85
  • Мнения: 102
Льони 77 - съжалявам много, дано скоро намериш утеха и радостта от очакването на бебче да те споходи бързо, с теб сме мила, дръж се! spoko
Сърце не ми дава да те махна от списъка, добавих те най-отдолу, дано тази година да бъдеш в друг списък и да се чуват само радостни вести от теб!

# 86
  • Мнения: 1 152
Льони, прегръщам те, мила... action032
Знам, че каквото и да каже човек в този момент ще е нелепо...

# 87
  • Мнения: 3 459
Льони 77, прегръщам те силно  spoko
Каквото и да каже човек в момент като този то е излишно.

# 88
  • Мнения: 325
   Льони прегръщам те силно мила и ти пожелавам в най-скоро време да ни пишеш тук с хубава новинка!
  Ей мамки да ми се обадите в Бейби мола, че аз със сигурност няма да ви позная. Принцес-разчитам на теб мила newsm10
 За грейпфурта за първи път чувам, аз самата благодарение на апетита си към него усетих, че май съм бременна. Изпивах по 1л на ден.

# 89
  • гр. София
  • Мнения: 104
Льони,

Много съжалявам за загубата ти. Дано бързо да се възстановиш и след година да гушкаш едно живо и здраво бебче.

Общи условия

Активация на акаунт