Захранването и акането

  • 18 826
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7
Преди да захраня синът ми акото му беше като на кърмено бебе,пие Лактана,когато го захраних имахме много проблеми със запека и дори разхлабващите храни не действаха Sad.Започнах да давам пробиотици,но и те без успех.Реших да пробвам с КМ и се оправи.
Сега му давам веднъж на ден за закуска с бишкоти и се отървахме от запека,даже си ходи по 2-3 пъти. Peace


Sunshine Mom какво е КМ? Simple Smile

# 46
  • Мнения: 15 379
КМ - кисело мляко.

# 47
  • Мнения: 7
Благодаря ти Sourcherry!  bouquet
Много ме притеснява че проблема макар да смесвам и слагам тиква в "запичащите"пюрета пак и е трудничко и цялата става червена,но явно това е нормално newsm78,мисля си да дам сокче от сливи но незнам дали още може дано  Praynig,че смятам би помогнало...Иначе вода пие давам и между храненията ...направо нямам търпение да стане на годинка вече и да може да си хапва всичко че сега от едни храни запича от друго се обрива(картоф,понеже на пазара не намерихме чист картоф освен един на Овко който бешеее никак не го хареса и накрая пасирах сварен картоф смесих с малко АМ и всеки път се обриваше пробва да не й давам един два дена оправиха й се обривите и после като и дадох пак се обрина предполагам е от него,както и да е тя вече се захрани с него)да видим какво ще следва Simple Smile,да са ни живи и здрави това е най важно..
Още веднъж Благодаря! Hug

# 48
  • Мнения: 15 379
Ружа, няма нужда от сок от сливи. Давай направо пюре от сливи, но да е без оризови производни - нишесте, грис и пр., нека да е 100% слива. Мисля, че на Гербер има.

# 49
  • Мнения: 1 897
На Гербер в пюрето сливата е 28%,но другото не пише какво е,можем да предположим,мисля че в пюрета  на АМ-АМ и на Малечко няма нишесте и грис.

# 50
  • Мнения: 15 379
Странно, бях убедена, че Гербер имат 100% сини сливи, че и съм го давала дори.

# 51
  • Мнения: 1 350
На Гербер в пюрето сливата е 28%,но другото не пише какво е,можем да предположим,мисля че в пюрета  на АМ-АМ и на Малечко няма нишесте и грис.
и това пюре разхлабва, така че може спокойно да се дава с тази цел.

# 52
  • Мнения: 1 897
Чери,крушата на Гербер е 100%,може с нея да се бъркаш,тя също разхлабва идеално. Peace

# 53
  • Мнения: 15 379
Съншайн, доста време мина оттогава, та може би греша.
Да, крушата разхлабва - със сигурност Simple Smile.

# 54
  • Мнения: 7
Благодаря ви  Hug ще пробвам и круша Simple Smile аз между другото пробвах да експериментирам вчера-докато й давах пюре от морков и давах вода(малко пюре,малко вода,малко пюре,малко вода....)и даде резултат...този път не се мъчеше при изхождане както преди,взех и сок от ябълка сега ще взема и круша както казахте  Peace и дано всичко се нареди Praynig че не ми се иска все пробиотик да давам Tired

# 55
  • Мнения: 9 494
Ружа Райкова, можеш да слагаш по лъжичка зехтин в зеленчуковите Wink

# 56
  • Мнения: 15 379
...че не ми се иска все пробиотик да давам Tired

Защо?

# 57
  • Мнения: 7
Зехтин ще пробвам Simple Smile(предполагам преварен).Ами пробиотик (био баланс бейби) ни каза педиатърката,когато е вече е "напечено" положението-Вярно помогна даже редичко става акито..ама не може постоянно да караме с него мисля newsm78..Благодарско за отговорите! omm 

# 58
  • Мнения: 15 379
Ружа, пробиотик можеш да даваш непрекъснато, само добри ползи има за стомаха и червата, а оттам и за целият организъм.
Пробиотиците не са лаксативи, т.е. лекарства и  могат да се приемат неограничено време от бебета, деца и възрастни.

# 59
  • Мнения: 7
Ружа, пробиотик можеш да даваш непрекъснато, само добри ползи има за стомаха и червата, а оттам и за целият организъм.
Пробиотиците не са лаксативи, т.е. лекарства и  могат да се приемат неограничено време от бебета, деца и възрастни.


 HugЗлатна си !Че само това дава резултат положителен.Благодаря ти!

Общи условия

Активация на акаунт