Лидл 3та тема

  • 104 928
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Момочета здравейте
да питам само къде изчезнаха онези вкусни картофи като на МД от 0.99 май бяха
а да питам някой опитвал ли е зехтина на промоция от 4,99 дали е хубав и колко мл. е

# 736
  • Мнения: 1 889
Ако имаш предвид селските картофки, там са си, във фризерите, до бланшираните картофи и пиците, сега струват 1.99. Купувам ги вече няколко пъти. Много са хубави.

Последна редакция: нд, 13 фев 2011, 20:24 от Kölsches Mädel

# 737
  • Варна
  • Мнения: 103
Искам да похваля това кафе, страхотно е, с вкус на истинско еспресо и идеално смляно за домашната кафемашина Peace

# 738
  • Мнения: 5 435
Момичета и аз се записвам да следя темата! Миналият ден за първи път посетих Лидл, останах доволна! Кажете какво ви е мнението за млеката Pilos?

# 739
  • Мнения: 2 282
Днес бяхме в Лидл Пловдив - Кичук Париж.
Касиерката беше добавила към сметката Салата Айсберг,като такава изобщо не бяхме купили.
И платихме с 1,29 повече.
Вече доста често се случва да лъжат с плодовете и зеленчуците.  Naughty

Дали те лъжат, или това се дължи на близки кодове и грешка в системата. Скоро някой се беше прибрал с килограм "моркови",, които всъщност се оказаха с код близък до този на реално закупена голяма франзела.
Проверявайте бележките още на касата.Аз независимо дали е голяма и малка покупката ми, гледам, защото съм ставала свидетел на грешки.

На мен ми бяха маркирали 9 килограма моркови (11 лв  нещо), а бялата франзела, която всъщност бях купила я нямаше в бележката. Тъй като магазина ми е много близко, го посещавам почти всеки ден. 2 дни след като видях бележката ( по приницип никога не ги проверявам, дори не ги взимам от касата) ходих до магазина, така и така си взимах разни неща, попитах и за това. Казаха ми, че няма какво да направят, трябвало е веднага да се върна на касата. Е , голяма работа, това не ме спря да си пазарувам от там, само че вече си проверявам бележката Simple Smile

# 740
  • Мнения: 472
Искам да похваля това кафе, страхотно е, с вкус на истинско еспресо и идеално смляно за домашната кафемашина Peace
Потвърждавам за кафето.Много ми хареса

# 741
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
И на мене ми хареса, а и цената му... Peace

# 742
  • Варна
  • Мнения: 5 593
Май нехранителни промоции има вече само в четвъртък. Миналата седмица в понеделник нямаше поне на сайта им нищо. Тази седмица пак.

# 743
  • Мнения: 679
Искам да похваля това кафе, страхотно е, с вкус на истинско еспресо и идеално смляно за домашната кафемашина Peace
Потвърждавам за кафето.Много ми хареса

А каква е цената на това кафе?

# 744
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Май нехранителни промоции има вече само в четвъртък. Миналата седмица в понеделник нямаше поне на сайта им нищо. Тази седмица пак.
Винаги са само в четвъртък. Peace

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 23 963
Аз искам да ви дам идея - винаги в мазгазина има едни гоооолеми кошове на колелца, пълни с празни кашони. Вместо да купувате торбички - можете да си вземете кашонче. Аз обикновено имам торбички в колата, ама снощи инцидентно отидохме и конкретно попитах персонала мога ли да си взема кашон. Казаха, че може!

# 746
  • Мнения: 2 180
Прясното мляко "Пилос" е хубаво,за разлика от киселото.
Хубави са и консервите с месо ,подобно на "русенско варено".

# 747
  • Мнения: 3
Да кажа 2 думи и аз за кафето в черната кутия. Преди време бяха го пуснали на промоция и се подлъгах да взема. Е, по- голям боклук не бях пила. Ужасно горчиво, без никакъв приятен аромат. Сега много се изненадвам, че го хвалят. Има едно друго в зелена опаковка-"Перфето". То е сто пъти по- хубаво и ароматно от това в черната кутия.

# 748
  • Мнения: 679
Уф, то за кафето всеки си има вкус. Един е свикнал с по-горчиво (арабика), друго обичат по-сладникави и ароматни (робуста, нова бразилия), така че е до вкус. Аз пък това Перфето хич не го харесвам, пробвах един път и изхвърлих пълно пликче, защото не ми допадна.

Каква е цената на коментираното по-горе кафе (BellaRom)?

# 749
  • София
  • Мнения: 2 031
Уф, то за кафето всеки си има вкус. Един е свикнал с по-горчиво (арабика), друго обичат по-сладникави и ароматни (робуста, нова бразилия), така че е до вкус.

В грешка си.  Hug
Робустата е с горчивия вкус,
а арабиката е с мек вкус или
понякога дори леко кисел.

Общи условия

Активация на акаунт