Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 2 160
Здравейте, една приятелка е бременна във 2ри триместър с близнаци. Няма Хашимото, но пие по 12.5 еутирокс за да държи ниско тсх, след инвитро е. Резултатите й за мен са странни. Фт4 под долна граница. Бихте ли дали мнение докато се консултира? Пие вит Д ниска доза. Благодаря!

# 2 161
Здравейте, момичета!
Бях на еутерокс 25 мг и 50 мг през ден. Забременях в началото на втория месец съм. Правих си контролно изследване TSH  преди 10 дни и ми беше 3.16, вдигнаха ми дозата на 50 мг всеки ден. Днес си пуснах пак 10 дни след като ми увеличиха дозата. Пускам ви снимка - долната е първа, горната е от днес. Много се притеснявам, дали не трябва да пия по-висока доза.

# 2 162
Ф3 и Ф4 са леко вдигнати от предния път.10 дена са много кратък срок,но мисля ,че сте на прав път. Спазвайте правилото за хранене поне час след хормона и добавки и витамини поне 4 часа. След около 10 дена направете отново контрола и ако е необходимо вдигнете дозата.

Общи условия

Активация на акаунт