болест на Хашимото и бременност

  • 332 553
  • 2 471
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 451
Ми ако ми вика ще си пътувам до другия ендо в Пловдив Crazy той е супер възпитан и даже обяснява повече Wink

А той е?  Simple Smile

Търся добър ендокринолог в Пловдив,ако ли не,ще се пътува до София - искам второ мнение по моите въпроси и това е Crossing Arms

Магнитче,твърди че ТСХ и ФТ3 били на долна граница,т.е. ниски,а МАТ и ТАТ трябвало да бъдат съответно 5 и 10.Определено съм шах и мат с пешката Crazy

# 976
  • София
  • Мнения: 10 692
Според мен ти е екстра всичко. Бременна ли си? При бременност се гледа фт4 заедно с ТСХ де.

# 977
  • Мнения: 451

Не,аз и затова много не се напрягам в момента да му се връзвам на акъла да започвам лечение и по-скоро ще си търся второ,че ако трябва и трето мнение Naughty

Започвам с издирването на капацитети в областта Whistling

# 978
  • София
  • Мнения: 283
При такива перфектни резултати в нормите при жена, която не е бременна този "лекар" е за убиване, хах Joy
Пълен идиот, какъв му е довода при ТСХ на долна граница да изписва еутирокс, че нещо не мога да се сетя, при положение, че тироксина се дава именно, за да се смъква нивото на ТСХ в изследванията.
Много ми е интересно по каква схема ти го изписа?
Моят съвет е рязко да смениш "специалиста".Как изобщо има дават да практикуват на такива незнам.
Успех и стискам палци скоро да се вредиш до читав ендокринолог!

Последна редакция: вт, 22 юли 2014, 22:20 от marushkag

# 979
  • Мнения: 451
Схемата е чудна - Еутирокс 25мг. половин таблетка на ден до пролетта!!! Виждаш ли есента не ни пречи да пуснем едни изследвания да видим как се движат нещата,но до пролетта твърдо прием,а ако не спра цигарите - до живот Crazy

Дано се включи някой от Пловдив и да даде едно рамо за откриване на добър специалист  Peace

# 980
  • Мнения: 105
Схемата е чудна - Еутирокс 25мг. половин таблетка на ден до пролетта!!! Виждаш ли есента не ни пречи да пуснем едни изследвания да видим как се движат нещата,но до пролетта твърдо прием,а ако не спра цигарите - до живот Crazy

Дано се включи някой от Пловдив и да даде едно рамо за откриване на добър специалист  Peace

здравей, аз ходя при д-р Иван Нончев и съм доволна. Той има син Боян Нончев, но предпочитам баща му, разбран човек и всичко отговаря. Чувала съм и за д-р Орбецова, но при нея много се чака за час, имам предвид самото записване. Успех от мен  Hug

# 981
  • Мнения: 451
Дорос,благодаря за включването Hug

Кабинетът на доктора да не е някъде около кабинета на д-р Стратев(гинеколога),защото така като гледам на картата ми се струва,че е в същата улица Thinking Каква е цената на прегледа,виждам че не работи със ЗК?

# 982
  • Мнения: 105
Lussy улица Ангуста, една пресечка е от бул: Васил Априлов...някъде срещу емоната се пада.. за д-р Стратев не знам, сори...  прегледа е 20 лев.   Hug

# 983
  • Мнения: 67
Момичета, търся съвет! Отдавна не съм писала..март месец ходих при Начев и ми предписа 25мк тироксин при 3.7 ТСХ. След няколко месеца ТСХ спадна на 1.7 и той каза да продължавам със същата доза. В края на август се прибирам пак в БГ и исках да се видя с него но той е в отпуска. Та..можете ли да ми препоръчате друг ендокринолог, пак някъде на частно...? Въобще не знам към кого да се обърна. Благодаря предварително!

# 984
  • Мнения: 821
Момичета, търся съвет! Отдавна не съм писала..март месец ходих при Начев и ми предписа 25мк тироксин при 3.7 ТСХ. След няколко месеца ТСХ спадна на 1.7 и той каза да продължавам със същата доза. В края на август се прибирам пак в БГ и исках да се видя с него но той е в отпуска. Та..можете ли да ми препоръчате друг ендокринолог, пак някъде на частно...? Въобще не знам към кого да се обърна. Благодаря предварително!

доц. Катя Тодорова  Naughty Незнам обаче в София къде преглежда, аз я посещавам в Плевен!
Успех  Hug

# 985
  • Мнения: 67
Благодаря за отговора, аз също попаднах на името й. Ако някой знае дали и къде в София преглежда, ще съм много благодарна!!

# 986
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Благодаря за отговора, аз също попаднах на името й. Ако някой знае дали и къде в София преглежда, ще съм много благодарна!!

Скрит текст:
д-р Тодорова: 0888 408 203
- най-добре звънни и попитай.

# 987
  • Мнения: 821
Благодаря за отговора, аз също попаднах на името й. Ако някой знае дали и къде в София преглежда, ще съм много благодарна!!

Скрит текст:
д-р Тодорова: 0888 408 203
- най-добре звънни и попитай.

Тя не си отговаря на телефона! Пробвай с e-mail : todorova_kate@abv.bg

# 988
  • Мнения: 67
Благодаря за отговорите Simple Smile звъннах й но никой не отговори, пратих й и email. Междувременно, някой има ли впечатления от Здравко Каменов, др. Владимиров или Мариета Лазарова? Това са другите имена, които прочетох и се споменават често..

# 989
  • Мнения: 248
Привет!
Не съм сигурна, че това е точната тема за въпроса ми, но по-подходяща не намерих Simple Smile
Бременна съм в 8-мата седмица.
Преди 5 години имам операция на щитовидната жлеза - почти цялата е махната, а каквото е останало не функционира. На 100 мкг Ел-Тироксин съм.

Бихте ли ми препоръчали добър АГ + ендокринолог, за София. Т.е. 1 лекар с 2 специалности.
Признавам си, че не съм чела цялата тема  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт