Отговори
# 285
  • Мнения: 1 935
Бебославче, сори, че не мога да коментирам по твоите въпроси! Исках само да кажа, че аватарът ти е страхотен!!! Heart Eyes

# 286
  • Мнения: 371
*Beboslava* аватарът е просто уникален. Не можах да се сдържа да не го изкоментирам  smile3521

# 287
  • Мнения: 371
Бебославче, сори, че не мога да коментирам по твоите въпроси! Исках само да кажа, че аватарът ти е страхотен!!! Heart Eyes

 писали сме едновременно  Simple Smile

# 288
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
*Beboslava* аватарът е един път  Joy

Може и да е било цикъл, може и лохии да са - зависи кога са ти спряли за последен път  Mr. Green Моите тръгваха и спираха 15 пъти, накрая спряха за малко по-дълго и след седмица дойде цикълът. Можеш да ги различиш по миризмата  Sick, както и по това, че цикълът е с червена кръв, а не ръждиво-жълтеникаво-не знам си какво като лохиите накрая  Peace

Озъбеното бебче на октомврийската мама е на 3 месеца и 5 дни. Нищо чудно скоро и в нашата тема да има зъби, като гледам моят дзвер как мощно се лигави...

Последна редакция: чт, 13 яну 2011, 22:10 от lammah

# 289
  • Мнения: 291
на мои приятели децата се 'озъбиха' така рано - голямата около 4тия месец, малкият  - на 3,5м

определено основната разлика м/у цикъла и лохиите е в миризмата  Confounded

*Beboslava*, кофти работа с тези стрии - мазилата за белези не помагат ли и срещу стрии?

# 290
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 856
Озъбеното бебче на октомврийската мама е на 3 месеца и 5 дни. Нищо чудно скоро и в нашата тема да има зъби, като гледам моят дзвер как мощно се лигави...

Моя човек прави балончета и се плюнчи от края на първи месец, ама още си няма зъбоци  Mr. Green

# 291
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
Надявам се да не е това, имам нужда от малко почивка след коликите  Tired

# 292
  • Мнения: 557
Ламче, по описанието ти на мен на това ми прилича  Mr. Green ама дано минете леко  Heart Eyes

Бебославка издави рибата с тоя аватар  Joy

# 293
  • Мнения: 11 632
Искам да даря  кръв, ама не ми се чака до утре да разбера от личната дали ще мога, та да питам вас- понеже съм раждала ще ли мога да направя добро дело?

# 294
  • Мнения: 289
С това хубаво време днес направихме две 3-часови разходки и чак сега ми остава време за компютъра  Simple Smile
Та за разделното хранене - в темата за 90 дневната диета всичко е обяснено много подробно - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=555244.0 . Ето допълнителни указания за кърмачки - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=504220.0 . Имайте напредвид обаче , че ако се придържате строго към нея много бързо се сваля тегло , което в нашия случай е непрепоръчително . Имам познати , които свалиха около 20 кг с нея . Това , което правя аз , е да си добавя още едно хранене в следобедните часове , подходящо за съответния ден . Иначе общо взето другите неща ги правя така , както са по диетата - до обяд само плодове , обед след 12 час с хляб , на вечеря същото не без хляб в по-мако количество от обедното меню и до 20 часа . Лесно е за спазване , защото на практика се яде от всичко по колкото ви се яде .  Във въглехидратния ден може дори да се хапва тотрички и шоколад  Grinning Та това е . Отивам , че бебка ме вика , ако мога после пак ще пиша .

# 295
  • Мнения: 428
daryl hana не съм доктор, но мисля че много скоро е било раждането ти, за да даряваш кръв. Все пак едно раждане си е значителна кръвозагуба и на организма му трябва време да се възтанови. Не си спомнят ти кърмеше ли, но ако и кърмиш съвсем не ми се виждаш подходяща за кръводарител сега.
tonivil и теб да те питам кърмиш ли (много съм изтрещяла напоследък, нищо не помня) и ако да влияе ли ти на количеството кърма. Щото оня ден си говорихме с мойта съседка (тя има бебе на близо 5 месеца) и в тяхната отчетна коментирали, че 90-дневната има ефект на килограмито, но освен тях намалявала и кърмата. Та мен за сега само това ме спира да почна някаква диета, а тази звучи добре, ще я разгледам по подробно. Тая година ще правим 10 години от завършването и трябва да вляза във форма за събитието, няма да се излагам я  Mr. Green

# 296
  • Мнения: 289
Да , кърмя , малката е само на кърма . Аз писах , че не я спазвам строго и наистина си хапвам доста и колкото ми се иска . По диетата основните хранения са две - обед и вечеря , а пък аз си правя и една стабилна следобедна закуска и плодове между всичките хранения . И дори имам повече кърма от преди , нощем ставам да се цедя , че ми се препълват гърдите . Според мен трикът е в бавното сваляне на килограми . Аз я започнах от 1 януари , значи за почти 2 седмици съм свалила 2,5 кг . Смятам , че е разумно . И то при условие , че по Коледа и Нова година качих малко , та тези последните вероятно и бързо се свалят .

# 297
  • Мнения: 428
tonivil спечели ме за каузата  Mr. Green Утре ако имам време ще я прегледам по подробно и от понеделник ще я почвам.

# 298
  • Мнения: 943
Уф, аз започвам 90 дневната от събота! Ама аз нали не кърмя вече, така че... Надявам се да има ефект. Имам си 17 кила за сваляне, но те са ми от преди да забременея този път, сегашните си ги оставих в болницата заедно с нервите.

И Рая се плюнчи почти от самото начало, то не са балони и чудеса. Надявам се зъбите да не бързат и да не са мъки с тях. Досега не сме имали никакви колики, даже се замислих скоро, че не съм си чувала детето да плаче баш как си трябва.  Praynig Praynig Praynig Дано и за напред да е такава послушана!  

Още не съм ходила на преглед и си представям какво конско ще ми дръпне доки.  Whistling Много съм безотговорна значи...

# 299
  • Мнения: 293
Здравейте и аз съм от Варна„ незнам колко ортопеда има във Варна но аз имам час при д-р Живков в майчин дом

Това същия д-р Живков ли е който работи в Сета Анна? Ако е той , била съм при него.Той оперира крака на големият ми син след инцидент преди 5 години. Невероятен специалист е , но понякога се държи малко отнесено и странно  Wink  Дори и да не работи по здравна каса , мисля ,че прегледа при него си заслужава .

Сега аз да се оплача - моето дете се опитва да се самоизяде  #Crazy #Crazy #Crazy
От 3 дни си тика и двата юмрука в устата, отказва залъгалката, плува в лиги, ужас.

Струва ми се , че на някой скоро ще започнат му никнат зъбкииии Wink Ламах , предполагам знаеш , че това лигавене е нормално , не се притеснявай  Hug

malka_mravka изгони свеки   smile3513 и или и залепи устата с тиксо   smile3505  Мила , умно момиче си  , намери си някакво  друго занимание и зарежи тия дивотии с таблиците. Как така ще слагаш двумесечно бебе при това изцяло на кърма , на диета. Самата идея за това си е чисто безумие  Crazy да се успокоиш , ше ти кача малко снимки на Алекс във фейса  Mr. Green За Радвам се , че Никола избелява .Браво! Hug Ние сме на етапи.Понякога избледнява , понякога жълтее .  Днес определено беше по-жълт от преди няколко дни.Интересно , че очетата почти се изчистиха , останаха само външните ъгли , но-предполагам , че скоро и те ще избелеят  fingerscrossed


tonivil моля те сподели повече за твоето раделно хранене,че и аз имам нужда от кардинални мерки (само с упражнения май няма да стане)!!!

Ох , и на мен ми е болна тема  ooooh! Обаче това разделно хранене никак не ми е по вкуса . Реално погледнато почти нищо от нашата българска кухня не става за ядене по тази система , а у дома я тачим  много .

vivi_23 , само звучи страшно.Нищо няма да усетиш , процедурата не е болезнена , но не еднократна.


Аууу , забравих ...много съм завеяна напоследък  smile3555  Алекс от днес реши , че ще ни пее  Joy Цял следобед беше ококорен, много енергичен и гласовит , но не плачеше  , а определено си пееше и то така , че видимо се кефеше на звуците , които издава  Joy Joy Joy Днес не успях , но утре ще сме у дома  и ще го дебна с камерата  Mr. Green


Айде  пак не остана време да си махна коледната украса  Embarassed

Последна редакция: пт, 14 яну 2011, 00:06 от kapri_z

Общи условия

Активация на акаунт