"Системата минус 60" - тема №18

  • 28 954
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Жани, и моя малкия прави същата кашлица и ти съчувствам  Hug Дано скоро мине  Praynig Опитай в стаята, където спи да е максимум 16-17 градуса - това при нас помага и да е с почистено носле  Peace

Още малко остава да вербувам и съпружието в системата - много му харесва менюто, но проблема е, че той е на работа до към 7-8 и няма как да вечеря до 6.

# 706
  • Мнения: 3 453
  Несче, мерси за отчета Laughing Hug

  Жани, 16 градуса за детенце е твърде малко. Ти знаеш де, но това си е жив студ и най-много да се влоши. Пиша ти на скайп като можеш виж си го. Hug

# 707
  • Мнения: 102
Здравейте, системи!
Да дам отчет за днес,той малко смахнат и сбъркан,но все пак:
з. макарони със сирене и захар
о. бяхме с милото в Нордзе и ядох рибена супа,ядох риба с гарнитура рижото със зеленчуци и накрая един крем
в. кисело мляко

 :crazy eyes: Въобще днес много ядох, но аз съм така събота и неделя  :о: Иначе през седмицата като съм заета не се сещам направо Whistling

# 708
  • Germany
  • Мнения: 1 262
  Жани, 16 градуса за детенце е твърде малко. Ти знаеш де, но това си е жив студ и най-много да се влоши. Пиша ти на скайп като можеш виж си го. Hug

Аз имам какво да кажа по темата, но ще си го спестя, защото тук сме се събрали да говорим за системно хранене  Peace Но все пак споделям от моя опит с такава кашлица какво е помогнало, сравнявайки със миналогодишно спане на 20 - 22гр.  Peace

# 709
  • Мнения: 99
dezita права си за по-хладното в стаята. И аз от опит вече го знам. Нощес при първото прокашляне отворих вратата да се охлади в стаята и спрях радиатора.....та сме спали без отопление. Но пък малкия повече през ноща не прокшя. Наистина това действа много добре при ларингитна виеща кашлица....той я прави като алергия към нещо в яслата.
За съпругът ти- ами не пречи и в 20ч. да се пробва със системната вечеря. Сигурна съм че ще има ефект Peace
Благодаря ви на всички Hug
Най-после я свалих със свещичка. Сега започна малкия да тича из стаята.

Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 20:43 от janeta*

# 710
  • Мнения: 5 873
Несче,не изглежда толкова страшно този ориз. Wink  Бих опитала. Crazy От коя верига магазини го купи? Тук не съм виждала такъв. Thinking

Аз вечерях  в 17.30 с 2 портокала.Вече ми е малко гладно,но сърмите и питката - утре . Naughty  Laughing

# 711
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здравейте  Grinning

janeta* дано се оправи детенце, подкрепям за температурата в стаята. 16 градуса за спалнята не е никакъв студ, бебето ми спи на такава температура в момента  Peace

Аз нямам какво да напиша, системствам си, но кантара от 64 кг не мърда, ни нагоре, ни надолу. Смених и батерията, но пак същата песен.Бях подготвена за застой точно на тези килограми, интересно ми е колко ще се задържи така.
Утре уж планирам посещение на фитнеса, ама да видим дали няма пак да ме тресне апатията.

Лека вечер   bouquet

# 712
  • Мнения: 3 453
Несче,не изглежда толкова страшно този ориз. Wink  Бих опитала. Crazy От коя верига магазини го купи? Тук не съм виждала такъв. Thinking

Аз вечерях  в 17.30 с 2 портокала.Вече ми е малко гладно,но сърмите и питката - утре . Naughty  Laughing
Несче на мен ми хареса на вид ориза. И аз се присъединявам към питането на Ванчето.

 Ванче, душа как само два портокала бе..ах, пий едно чайче дано ти помине малко.
 
 За студеното само едно ще кажа..разлика дали си в БГ или в Норвегия си има. Аз не мога да си държа детето на 16 градуса да спи при положение че през деня до скоро беше 20. Средната температура тая зима при нас е доста висока. Та, много зависи какъв е климата там където се живее.

# 713
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
              От Пикадили купих ориза, взех "императорски" и "див и бланширан". Днес сварих императорския - в литър само подсолена вода пускаш торбичката с ориза и това е. Едно пликче пише че е равно на две порции, ама на мен ми дойде точно  Crazy

             Закуската ми вече е готова - пържени картофи, лучени кръгчета, пържено месо и хляб  bowuu

# 714
  • София
  • Мнения: 1 635
Добър вечер,

Преди всичко да честитя на Нощни очи! Да сте живи и здрави с новото бебе!

Жанета, това с температурите е много ужасно. Дано не ви повтаря.
Мляко с несJoy това го бях забравила.  Mr. Green

Аз също няма да се съглася, че кисло мляко с плодове не е засищащо. Когато избера този вариант обикновено хапвам кофичка мляко, две ябълки и портокал например. Това прави около килограм храна, като се замисля.

Днес пак се издъних. Това мъжете много разсейващо действат ще знаете. Първо ме ядоса и излязох сама с детето и докато се приберааа... После взе, че направи тонове доматена салата, с много сос.

з. два сандвича с масло и сирене, две парчета шоколад
о. шкембе чорба, салата, хляб - всичко това в 15.30
в. нямаше начин просто, още не съм огладняла и няма изгледи да стане

# 715
  • Мнения: 46
Хайде дами закуската от мен

Отчет 94.9 - малко, но от сърце. Отивам да се пиша в таблицата
Хубав и усмихнат ден!

# 716
  • Мнения: 6
-5  newsm18 newsm18 newsm18

това за цялата седмица не за 1 ден

Последна редакция: пн, 24 яну 2011, 09:50 от Valeto_84

# 717
  • Мнения: 5 021
Тази седмица 0, нищо не съм свалила  Blush

Нощни очи, да ви е живо и здраво бебечето   bouquet

Болните бързо да оздравяват  Hug

# 718
  • Мнения: 307
Добро утро  Grinning
Отчет за днес - 2 кг за 2 седмици ( като си признавам , че вчера ня бях много системна  Blush) , но от днес вече без прегрешения  Peace Кантара ми закова 60 кг тази сутрин .

Нощни очи , честито системно бебче !!!
Всички болнички дечица бързо да оздравяват , много е лошо като са болнички  Sad Hug Hug

Днес менюто ми ще бъде :
З : мляко с нескафе , 2 препечени филийки с маргарин и луканка
10 ч - чай с мед , ще ходя на кафе с едни приятелки и мисля да пия чайче
О : пържола на скара и портокал
В : таратор

# 719
  • Мнения: 203
Нямам отчет - гадно ми е #Cussing out
Все повече се замислям за топлите месеци - тогава свалям по-бързо. Незнам дали да не изчакам до тогава, за да се организирам по-сериозно, а сега да се опитвам да ги задържам  Embarassed
Вечерите са ми най-трудни, когато всички седнат за вечеря  Sad

Общи условия

Активация на акаунт