Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 108

  • 89 181
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 483
Здравейте пак!  Simple Smile

Ето един Мики от мен, с подарък три кексчета за родителите и братчето на рожденика.Тортата е Рафаело, но с шоколадови блатове.
И една футболна торта, която искаха да не е покрита с фондан и за това я измазах с шоколадовия крем на Бубето.Вътре е Медовик за 1 час - за мен това се оказа една изключително вкусна торта.Ето я и нея

За крема сиренето...Филаделфия, да-скъпичко е, но то е единственото, което не ми е солено и в кремове стои чудесно.

Фиксатор за сметана има и в магазинчето на ул.Три уши.Иначе го има и в Кауфланд.Доколкото зная, вместо него може да се сложи желатин.


Бетина, чудесна единичка!   bouquet

Хубав ден от мен!

# 751
  • Мнения: 11
raya_рая, lightblue, благодаря за ценните съвети! Simple Smile
Имам само последно питане, че ви писнах вече: откъде да купя малки телчета за цветя и тичинки?

lightblue-красиви торти! Много ми харесва украсата на мъфините, Мики е много чаровен, а футболната торта е стилна, с добре подбрани цветове. Може и да съм начинаеща, но оценявам красивото.  bouquet

Последна редакция: вт, 08 фев 2011, 16:58 от enister

# 752
  • Мнения: 154
raya_раяHug Много ти благодаря!!!

# 753
  • Мнения: 3
Еееех няма я Пепина и няма кой да пусне нова темичка

# 754
  • Мнения: 3 861
ето новата тема

НОВА ТЕМА

# 755
  • Мнения: 59
 Sad   Rolling Eyes Sad Май никой не ми видя въпрасчето...... Confused Ми пак ще си питам:
Здравейте момичета!
Искам да ви попитам, някоя от вас ще прави ли скоро поръчка от cakesforyou, и ако да, мога ли да се включа ? Ако не, моля кажете ми откъде да си намеря златна боя? Имам брокат, но спешно ми трябва златна си боичка Confused Благодаря предварително  bouquet

# 756
  • на село
  • Мнения: 1 028
Sad   Rolling Eyes Sad Май никой не ми видя въпрасчето...... Confused Ми пак ще си питам:
Здравейте момичета!
Искам да ви попитам, някоя от вас ще прави ли скоро поръчка от cakesforyou, и ако да, мога ли да се включа ? Ако не, моля кажете ми откъде да си намеря златна боя? Имам брокат, но спешно ми трябва златна си боичка Confused Благодаря предварително  bouquet
Аз мисля за правя в началото на другата седмица, но с посредник, защото нямам карта, която мога да ползвам. Ако те интересува, мога да ти пратя условията на послредника.

# 757
  • Мнения: 208
Sad   Rolling Eyes Sad Май никой не ми видя въпрасчето...... Confused Ми пак ще си питам:
Здравейте момичета!
Искам да ви попитам, някоя от вас ще прави ли скоро поръчка от cakesforyou, и ако да, мога ли да се включа ? Ако не, моля кажете ми откъде да си намеря златна боя? Имам брокат, но спешно ми трябва златна си боичка Confused Благодаря предварително  bouquet
Ако си от София на Кадемлия златния металик е 5-6 лева - не си струва само за това поръчка да правиш

# 758
  • Мнения: 59
Извинявам се, че продължавам да пиша тук,  а не в новата тема, но така потръгна мо'абета Blush
Таа....принципно ако се поръчва от Анлия имам доста неща да поръчвам, но за златното ще поръчам от Кадемлия, че ми е мн спешно.
Благодаря ви за бързите отговори Simple Smile

# 759
  • Мнения: 1
Здравейте, решила съм да правя торта за 14-ти и си харесах един крем от сладкарска къща тук в града.
Става въпрос за крем Шампанско... оказа се, че крема представлява готова суха смес ; (
Та се чудя може ли да се направи по друг начин...

Другият вариант... казаха ми, че от темата се комбинирате и си го купувате, а после си го разделяте, ако има някой в наличност и би ми продал ще съм му изключително благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт