"Let the Sunshine In"

  • 29 235
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 39 847
kriska10, добре дошла.
За депресията... на мен ми помагаше задълбаването в нещо "полезно" за мен. Излизай с приятелки.
Пожелавам на двете ти момиченца бързо възстановяване и изписване.

# 61
  • Мнения: 1 875
От както родих имам чувството, че времето не минава и изпаднах в депресия. Много ми е трудно!

Времето ще започне да ти минава през пръстите, щом  си прибереш рожбите Simple Smile Ще се чудиш кое по-напред - така че се мобилизирай и потърси помощ от близките за депресията Hug



Около нас нищо ново, и аз съм в депресия, ама тя моята е екзистенциална и няма отърване Mr. Green

# 62
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Криска, добре дошла, не се отпускай, важното че се оправят момичетата. Peace
Вики, малко ти остава значи още от изпитите.
 Бобо е добре като цяло, но от големите деца вкъщи лепна  много сополи и кашля. Засега няма температура и не съм го водила на лекар, лекувам го с капки за нос и сироп за кашлица.
 Почна да се изправя сам, иска да ходи даже ,обаче му е много изкривен десния крак и не може да запази равновесие. Като на палци стъпва с него направо и сгънат в коляното. Confused
  Ще видим какво ще го правя ,трябва на някой ортопед да го заведа може би някаква шина или нещо подобно да му сложим. Нямам представа дали ще стане с такова нещо, но съм виждала на други деца с ДЦП такива.
 Иначе много се радвам че се оправя  по-бързо отколкото очаквах аз.

# 63
  • Мнения: 54 710
OrhidHug

Браво на Боби , че така бързо напредва , така и ти ще си по-спокойна !
За крачето може би трябва да се направи някаква рехабилитация , масажи , консултирай се какво е нужно .

Криска , да са ти живи и здрави момиченцата , бързо да наддават и да се гушкате в къщи !
Когато се роди дъщеря ми мислите и енергията ми бяха съсредоточени върху положиттелния резултат , молех се много и вярвах в добрия край ! Не съм имала време да изпадна в депресия .
Бъди силна и вярвай в дечицата си ! Hug

# 64
  • Мнения: 676
Привет, момичета. Отдавна не съм писала, но ви чета.

Аз също съм в депресия и то страшна. Идва ми да се хвърля от някой мост.  ooooh! Cry

Криска, да са ти живи и здрави дечицата. Прекрасно знаем всички тук как се чувстваш и ако не беше в депресия нямаше да е нормално. Но ще се наредят нещата, ще видиш. Просто трябва да минете през този труден момент. Важното е, че вече се подобряват, дишат симички и растат. Ето, дори Натали съвсем скоро ще стане заветните 2 кг, а сестричката й след нея  Hug Hug Hug Всичко ще е наред.

Орхид, радвам се, че пишеш и че нещата се подобряват.   bouquet Вярвам, че нещата ще се наредят, но през това време само ти си знаеш какво ви е.  Hug

При нас лошите новини сякаш валят. Дясното краче на Софи, това с остеомиелита наистина е по-късо  smile3518 newsm45 Не знам дали ви бях писала за съмненията си, като й гледах гънките отзад на крачетата, но неонатоложката го потвърди - има изоставане с 1 см. Днес го гледам и дори ми се струва повече, а може и да си въобразявам вече, едва ли за няма и една седмица може да стане повече, но не знам... Преди отказвах да го приема, а сега го виждам. Идва ми да се гръмна.  Cry

# 65
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Либи и аз съм била с 2-3 см по къс крак, но постепенно съм наваксала.


Много се радвам на Бобо, че радва мама и нас с напредък.

# 66
  • Мнения: 3 914
Либи съжалявам че се е потвърдило скъсяването Cry
Вики също има скъсяване с 1-1,5 см.,което мен също ме притеснява,но аз отдавна свикнах с лошите новини,като че ли изобщо вече не им обръщам внимание ooooh!Но никога няма да забравя в началото когато валяха лошите новини,идвало ми е да се метна от някъде Tired
Сега положението е друго,времето наистина лекувало,макар че мъката в душата ми си стои,просто човек се научава да приема и да се бори някак по по- спокоен начин.
Дори хубавите новини не ми правят впечатление,толкова съм откачила ooooh!
Знаете през къкво минах заради зрението на Вики.Знаех че вижда и ,че сега е друго,не е като преди,но все не ми се вярва,знам ли сигурно е защитната ми функция.Скоро ходихме за подновяване на ТЕЛК.Правихме купища прегледи,изследвания,а аз дори не забелязах кой къде и какво пише,не ме и интересува както вече споменах.Обаче днес се загледах в ТЕЛК-а,представяте ли си,лявото око на Вики от пълна слепота,сега е определено като просто Амблиопия,което си е мързеливо око,а за мен означава никакъв проблем и огромна гордост и щастие.Как може изобщо да не съм забелязала какво са писали ooooh! Joy

Та така......Скъсах си задника 8 години вече,обаче трябва да ви кажа че си струва всяка сълза.Имало било смисъл и трябва да се борим,защото очевидно всичко е възможно на този свят,стига силно да го искаш Hug Hug Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 3 414
Радвам се за Бобо  Hug дано ви изуми с напредването още.
Либи а не бяхте ли ходили при Алексиев?сигурна съм че в твоите очи изглежда много повече,незнам как да те успокоя.
Ина,Вики ходили сега на у-ще?
Хелче как сте,ти?
Семирамида учи,пушилка се вдига от към ст.град
Ан защо така все по рядко пишеш?

# 68
  • Мнения: 676
Дороти, знам че до 2-3 см може да не се окаже проблем, въпросът е дали ще продължи да изостава. Моля се това да не се случи  Praynig Praynig Praynig Praynig
Ина  Hug На теб най-малко имам право да се оплаквам, предвид всичко, което сте преживели и продължавате да преживявате. Но аз не съм толкова силна като теб. Слаба съм и всеки момент ще се срина.
Ива, ходихме и той ни успокои, че всичко ще е наред, но ... не е наред. Sad
Искрено се надявам изоставането да е станало по време на активната инфекция и просто да си остане така. Февруари сме пак при Алексиев и където другаде се налага ще ходим, но до колкото разбирам до 1 годинка нищо не може да се направи.

# 69
  • София
  • Мнения: 39 847
Ан защо така все по рядко пишеш?
Ами няма нищо ново при нас Simple Smile Алекс бавно проговаря.
Аз се заех с превод на едни статии. Бодувам по 30на часа, после наваксвам. А като съм супер изморена хич не ми се пише. Но пък иначе в такова състояние съм супер добра Simple Smile Да не повярва човек Simple Smile

А и май изглед за промяна на този режим няма. Трябва да съм Наполеон, за да ме вместя в графика  Laughing

Допълнително и моите ме изнервят. Дияна ми донесе 3 по математика и полудях. И е наказана без лаптоп и излизане навън. Пуберът я тресе, ама трябва да гледам преди това аз да я тресна  Laughing
И телефон нямам, окончателно ме изостави Самсунга. Взех старата Нокиа на Дияна, но пък цялата информация е на Самсунга. Ще го занеса в сервиз, ама ако поправката е колкото нов телефон, ще се откажа.

В неделя може би ще ходим до П-в, стига времето да е хубаво.

# 70
  • Мнения: 3 914
Глупости,точно на мен имаш най-много право да се оплакваш,та нали и аз имам проблеми,ще те разбера най-лесно Hug
Не бях силна,но станах,ти също ще станеш.Няма майка ,която да е била слаба в началото и да не е станала силна после,повярвай ми.Това е едно от нещата,което задължително става,раждайки дете.То затова мъжете не раждат,щото те си остават слаби Joy Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 39 847
Орхид, радвам се за Бо.
Либи, Алексиев нали беше дал добри надежди за оздравяване? Защо не направиш консултация и с друг специалист. Алекс го водих при Драганов навремето.
ЛФК? Гимнастика? Дано има подобрение детенце.

# 72
  • Мнения: 676
Ан, определено ще потърсим и друго мнение.
Ина - права си. Не искам да ми се налага да ставам силна, но явно съдбата ми е отредила друго..... Cry

# 73
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 Либи и ако си по-спокойна, нещата при децата вървят по-добре.

# 74
  • София
  • Мнения: 39 847
Либи и ако си по-спокойна, нещата при децата вървят по-добре.
И аз напоследък се осланям на този принцип и като че ли нещата са малко по-спокойни.

Общи условия

Активация на акаунт