Отзиви за кухни Диалог - София.

  • 61 882
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 201
Ако ви предложат проект, който обаче не ви удовлетворява и решите да се откажете, какво се заплаща в случая?

# 61
  • Мнения: 6 362
Не знам как съм пропуснала тази тема.
Аз съм абсолютен фен на кухни Диалог.
Кухнята ни е на почти 5 години. Да, имаха изисквания за изходите за вода, канал, ток, но това аз приемам за нормално. И да, наложи се майсторите да преправят, защото не бяха съобразили изводите правилно, но това бе проблем с майсторите, а не с Диалог.
Изключително доволна съм и от външния вид, и от качеството, и от изработката. Уредите са страхотни (единствено хладилника взехме отделно, защото държах на определена марка/модел, който не е за вграждане), механизмите им също са много добри. Съобразиха се с всичките ми искания за удобства, функционалност и разпределения. Не е имало закъснение от тяхна страна - дойдоха в уречения ден, час и монтираха перфектно.
Кухнята е голямото ми бижу вкъщи.

Скрит текст:








# 62
  • Мнения: 13 206
Много е красива!!! Страшно ми харесват и гредите, плота, и изгледа!

# 63
  • Мнения: 388
Mamma, много ми харесва кухнята Ви. Наистина е като бижу  Heart Eyes. Ние в момента избираме кухня и сме се спрели на същият модел, като вратичките са от ПДЧ материал, а не от масив /както е оригиналният модел/. Вашата ми изглежда също с ПДЧ ... - така ли е или се бъркам? 
Би ли споделила на какви уреди се спряхте? Интересува ме по-конкретно фурната, плота и съдомиялна /ако има/.
Ще съм много благодарна за малко повече инфо, че сме точно на тази вълна в момента.

# 64
  • Мнения: 6 362
Vili_R, благодаря!
Масив е кухнята ни, а плотовете - гранит.
Уредите са на Bosch, но все пак са модели от преди 6 години, надали ще има полза да ги посочвам конкретно. Ще се повторя, но не е излишно - изключително доволна съм и от кухнята, и от оборудването, което ни предложиха от Диалог.

# 65
  • Мнения: 388
Чудесна е кухничката ти  Heart Eyes! А щом е и масив, още по-красива ще е на живо. Просто от снимките не може да се прецени хубаво материала ... А плота от Диалог ли ви го монтираха? И спомняш ли си точно как се казва гранита?
За уредите ме интересуваше марката само Wink. То и това, докато изберем си е зор. Пак си ми от помощ. Искам да изберем марка, от която имаме добри отзиви, та сега събирам мнения.
Иначе нямам съмнения в качеството на кухните, тъй като родителите ми си сложиха такава преди години и изобщо не е мръднала. Качеството и изработката са на много добро ниво и това прави впечатление още като ги видиш за първи път Simple Smile.

# 66
  • Мнения: 1
Възмутен съм от "Кухни Диалог".По професия съм архитект,член съм на КАБ .Отидох в пловдивския офис на кухни "Диалог" с готов проект за кухня,с всички размери дори в 3Д.
Имаше само една служителка и доста хора.Почаках,за да предам своята схема.След кратък разговор ми се каза, че ще получа оферта през другата седмица.Отидох през следващата седмица заедно със сина ми, за да му покажа мострите.Офертата не беше изобщо започната.Разговарях със същата служителка ,която ме увери,че до ден два ще е готова.Тя слушаше нашите коментари,за да постигне по пълно доближаване до желанията на клиента.
Уви до този момент(три седмици по късно)няма ни вест ни кост,няма ДИАЛОГ.
Щом на този етап е така, какво ли ще е после,когато си получат парите,а аз ще чакам монтаж?
Отказвам се от КУХНИ ДИАЛОГ-те не уважават клиентите си.

# 67
  • Мнения: 6 391
Влизам в темата за да споделя колебанието си дали да им се доверя.
В началото на темата една дама е споделила, че не желаят да направят по-висок работен плот. На мен СЪЩО ми казаха че няма начин плота да е на 93-95 см от пода. Работели по стандарт. Шкафове 72 см, плот 4 см и цокъл най-много 15. За горните шкафове-същата история. Искам по-дълбоки, като икейските, не можело.
Добре, какво да се прави ако не искаме да сме по стандарта?
Всъщност прав е потребителя, който казва, че това са си чисто и просто модулни кухни и не излизат от заложеното предварително.
Изкушават ме добрите отзиви, но не знам дали компромиса си заслужава...

# 68
  • Мнения: 3 072
Стана ми интересно от поста на Mamma - какви изисквания имат за изходите за вода, канал, ток?

# 69
  • Мнения: 121
да споделя и аз - цените са им безбожно високи. Имаме оферта от  тях за пдч кухня 3Х3 метра с блум механизми - 8 хиляди лева, механизмите са около 2 хиляди, дефакто 6 хиляди за дървения само. Да не говорим, че за всяко нещо, което не отговаря на стандартните им модули, искат допълнително - вратички нестандартен размер +30%.
За сравнение мебелист за същото пдч ни направи оферта от 3500, два пъти по-евтино, и с размери каквито ние искаме.
Всичките им аксесоари също са много скъпи. кошничката за бутилки има е 200лв, при цена в Роси 100...

# 70
  • Мнения: 5 160
Не искам да правя реклама, но същата визия с мдф може да се постигне
Скрит текст:
http://www.evrodombg.com/ имат дистрибутори. Избираш си механизми, височина на плот и т.н.

# 71
  • Мнения: 1 380
да споделя и аз - цените са им безбожно високи. Имаме оферта от  тях за пдч кухня 3Х3 метра с блум механизми - 8 хиляди лева, механизмите са около 2 хиляди, дефакто 6 хиляди за дървения само. Да не говорим, че за всяко нещо, което не отговаря на стандартните им модули, искат допълнително - вратички нестандартен размер +30%.
За сравнение мебелист за същото пдч ни направи оферта от 3500, два пъти по-евтино, и с размери каквито ние искаме.
Всичките им аксесоари също са много скъпи. кошничката за бутилки има е 200лв, при цена в Роси 100...

Какво имаш предвид безбожно високи ... Еником-М ми поискаха 4000 лева само за плот ?!
Ако погледнеш в Айко няма кухня с уредите, да уточня, на цена под 12000 лева ?

Аз в момента събирам оферти и като цяло съм изненадана от ръста на цените ... преди 8 години кухнята ми излезе около 4000 с уредите ... разбира се, не от масив .... а това е в най-високия ценови клас.

# 72
  • Мнения: 121
Безбожно високи - сравнявам еднакви материали - пдч, еднаква квадратура на шкафове и какво излиза? Диалог 6 хиляди, мебелист - 3.5 хиляди.Къде е разликата? В наем на шоуруми? Заплати на дизайнери?
А техническият камък е 400-500м на метър, не знам какво ви учудва. Дупе знае и 2 и 200, може и с плотове от бриколаж - 30лв метъра. На вилата направихме така, кухня от виденов за 600лв с подарък мивка, кара си вече 5 години без проблеми

# 73
  • Мнения: 166
Не искам да правя реклама, но същата визия с мдф може да се постигне
Скрит текст:
http://www.evrodombg.com/ имат дистрибутори. Избираш си механизми, височина на плот и т.н.
А като цени как са?

# 74
  • Мнения: 1 380
Безбожно високи - сравнявам еднакви материали - пдч, еднаква квадратура на шкафове и какво излиза? Диалог 6 хиляди, мебелист - 3.5 хиляди.Къде е разликата? В наем на шоуруми? Заплати на дизайнери?
А техническият камък е 400-500м на метър, не знам какво ви учудва. Дупе знае и 2 и 200, може и с плотове от бриколаж - 30лв метъра. На вилата направихме така, кухня от виденов за 600лв с подарък мивка, кара си вече 5 години без проблеми

Да, сега разбирам с какво сравнявате.
Всъщност зависи и къде ще монтирате кухнята, съгласна съм за вила или друго място неосновно за живеене може да се направи компромис. Но пък ако го правиш за години наред може би си струва.
Иначе от дърводелци и разни такива майсторчета съм си патила ... така че този вариант напълно го изключвам.

Общи условия

Активация на акаунт