Китайски капсули - 7 /за отслабване и още нещо /

  • 93 937
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 16
Имате ли безсъние от Meizitang-а?

# 61
  • Мнения: 15
Първи ден Мейсинтаг, засега се чувствам по-добре отколкото като пих Лида, но ще видим по-нататък, пожелайте ми успех, дано да посмъкна малко повече килца отколкото с Лидата  Praynig
Да кажа само за ЛИДА, че предният път като бях с нея смъкнах около 7 кг, и вече 2 месеца след последното хапче имам само 1 кг качен, въпреки, че доста си похапвам напоследък, но имам още доста да смъквам докато си върна кг от преди бременността. Успех и на всички останали.

# 62
  • Мнения: 34
Здравейте искам и аз да се похваля че след 8-те свалени килограми с лида варирам от 2 месеца с 1 кг , в понеделник чакам втората си опаковка надявам се да има ако не по голям ефект то поне същия видимо имам разлика от което съм много доволна.Стискайте палци  newsm17

следва продължение ...

# 63
  • Мнения: 15
Тодорова(старша) успех в начинанието   bouquet

# 64
  • София
  • Мнения: 221
Момичета, имам молба моля ви пишете ми на лична от къде получавате Лидата, цена , а също и от силната или слабата Лида пиете.Имам намерение да започна с нея, но искам сигурна Лида, четох в нета, че продавали "Лида" с пудра захар, за около  30лв.

# 65
  • Мнения: 4
Здравейте момичета, изчетох всички теми от край до край и хоп и аз във вашите редици.От три дни пия Лида и силно се надявам че не съм попаднала на фалшива.В предишните теми доста момичета споделяха че тяхната доставка е от Бургас а моята е от Бяла Слатина незная дали трябва да се притеснявам.Цената която платих е 43лв с доставката.За сега странични ефекти почти нямам като изключим сухотата в устата но и честно казано апетита ми не е изчезнал напълно както при повечето от вас.

# 66
  • Мнения: 94
 Hug И при мен е така.Колежките в петък гледаха опаковката - била истинската Лида,а да ви кажа- освен лека сухота в устата и леко притъпен апетит друг страничен ефект нямам!Спя като бебе,похапвам,но не с такъв хъс като преди,имам енергия,никакво сърцебиене и сухотата в устата не е силна..Резултати ще пиша след седмица.Инак Лидата е от старата - не погледнах от къде пристига,но платих 43 лева.Като се убедя,че има ефект ще ти пратя линк..Все още се чудя,    newsm78 дали е правилната ЛИда или на мен ми трябват конски дози,но пък и се радвам,че се чувствам добре-дори щастлива и спокойна  Peace
Хей и да ви питам - спазвахте ли режим за тези 7-8 -12 кила?

Последна редакция: нд, 06 фев 2011, 20:11 от Elica.

# 67
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 Здравейте и от мен, имам желанието и аз да започна с Лида, кажете като го поръчате кога ви го доставят по кое време на деня. Аз съм на работа и не искам да дам адреса в офиса ми.
 Благодаря много.   bouquet

# 68
  • Мнения: 10
здравейте, някой поръчвал ли си е ли да от тук http://buyhealth.eu/lida-nn.html ? дали има ефект от тази

# 69
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Nushinka можеш спокойно да си поръчаш доставката да ти е до най-близък офис на Еконт примерно. Много е удобно и минаваш да си вземеш доставката когато можеш. Аз така правя.

# 70
  • Мнения: 10
 искам да попитам и за страни4ните ефекти на лидата какви са то4но, защото съм 4увала най- различни гадни неща, че даже и върху психиката влияели.мерси предварително:))))

Последна редакция: пн, 07 фев 2011, 11:49 от intrigantka

# 71
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
  Поръчах си от старата формула и сега остава да чакам не само хаповете но и резултата.  Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 2 045
Имате ли безсъние от Meizitang-а?
Нямам безсъние,нито странични ефекти нито резултат след една опаковка ConfusedПоръчах го от тук -http://originalnalida.com/?page_id=33  бяха пристигнали от Пловдив,от Валентин едикой си
искам да попитам и за страни4ните ефекти на лидата какви са то4но, защото съм 4увала най- различни гадни неща, че даже и върху психиката влияели.мерси предварително:))))
Страничните ефекти са най-различни никой не може да ти каже със сигурност,ако ти се рискува взимаш и пробваш,не знаеш предварително на каква лида ще попаднеш и какво ще има вътре и в какво количество PeaceКакво очакваш за хапчета където в Китай са по 2 долара?

Последна редакция: вт, 08 фев 2011, 08:30 от danielad

# 73
  • Варна
  • Мнения: 169
Странични ефекти от мейзитанг-безсъние,сухота в устата .Лида не съм пила и няма как да правя сравнение.Свалени  4 кг за около   месец.Имам още 9 хапчета,опаковката е 36 бр,но от вчера съм ги спряла.Ударих си лошо главата и имам сътресение,трябва много да спя и лежа,затова на този етап няма да ги пия.Здравето преди всичко.

# 74
  • Sofiq
  • Мнения: 267
И от Лида и от Мейзитанг имам еднакви странични ефекти. Сухота в устата, повече енергия която води до безсъние на моменти, липса на апетит и да си призная няколко пъти вдигнах и кръвното, но от Мейзитанга страничните ефекти са по-слаби. Има и друго, като пиеш седмица примерно и постепенно спират страничните ефекти, единствено липсата на апетит си остава. При мен поне беше така.

Общи условия

Активация на акаунт