англииска сол-ефикасно отслабване?!?!?!

  • 16 795
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, искам да ви попитам какви ви е мнението за англииската сол и как я пиете, тъй като  много хора ми казаха,че е много ефикасно cлабително... Вчера на обяд си купих 2 опаковки от аптеката, разтворих едната опаковка в чаша топла вода и изпих с 300 мъки почти всичко, нооо толкова много време след това няма никакъв ефект. Вечерта реших пак да си разтворя, но този път да се опитам да си изтискам малко лимон, за да убие вкуса на течен аналгин и да изпия всичко,само че след първата глътка щях да повърна !!

# 1
  • София
  • Мнения: 458
 newsm12 много смело решение!

Аз не мисля че е удачно да се пие толкова начесто и особено пък с цел отслабване! Чувала съм, че при прекомерна употреба на слабителни се появява проблема с ленивите черва.

# 2
  • SA
  • Мнения: 3 196
Ако продължаваш да пиеш английска сол, може да загубиш някой килограм за сметка на обезводняване на организма и загуба на соли, но мазнини няма да свалиш, което е на практика целта при отслабване.

# 3
  • Мнения: 0
Е, така е, но аз съм пила само веднъж, а штория път не можах да преодолея вкуса, така че няма какво да ми стане, но благодаря Simple Smile .. А относно свалянето, не знам, може и така да е, kameloth. Просто много хора са ми казвали, че е доста ефикасно, а и съм го виждала из разни форуми... Simple Smile

# 4
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
По-добре прочети за английската сол в темата за детоксите по метода на д-р Михайлов.  Peace
 По този метод освен, че се отслабва и доста  неща се лекуват.
естествено англ. сол, която се използва е в доста по-малки количества и се взима в определени дни, свързани с фазите на луната.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=544176.0

# 5
  • SA
  • Мнения: 3 196
Е, да, ако гладуваш периодично, разбира се че ще отслабнеш. Но според мен, пиенето на английска сол с цел отслабване, без промяна на хранителния режим,  е лишено от смисъл.

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
     Тази тема ми се струва дори опасна....  Английската сол трябва да се използва само за краткотрайно лечение, когато има констипация. Тя извлича вода от организма и ако се прекали с нея, може да предизвика диария, обезводняване, а от там нарушаване на електролитното равновесие на организма... Заедно с течностите се изхвърлят и много ценни минерали.... Може да предизвика нарушения в дишането и в сърдечния ритъм....  Не си прави експерименти с тялото си, има толкова много други начини човек, ако има желание, да отслабне. Без хранителен режим и физически упражнения едва ли ще имаш резултати. С такава безразборна употреба на слабителни най-много до спешното да стигнеш...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт