Звездни компромати-91

  • 53 512
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 481
Тук съм  Embarassed

http://lifestyle.ibox.bg/news/id_528755412

Колкото до Тонка Петрова, всяка маймуна с пари може да стане юрист в нашата мила родина, писна ми вече от този травестит, ти го плюеш, то си мисли, че дъжд го вали  ooooh!

# 16
# 17
  • Мнения: 11 747
не е нужно да се записвате и така да замине половината тема в записи  , натиснете бутона извести и все едно сте се записали !!
Не се получава. Известява ти, но на имейл, не ти излиза в 'нови отговори на моите публикации'. Не седя цял ден в имейла си.

# 18
  • Мнения: 408
не е нужно да се записвате и така да замине половината тема в записи  , натиснете бутона извести и все едно сте се записали !!

Дори когато съм натиснала бутона "Извести", в полето "Нови отговори на моите пубикации" не получавам известия от някоя тема освен ако не съм се разписала в нея.
Аман от всичкознайковци.

И за да не е спам, ще кажа, че на мен Анджелина за пръв път от много време насам ми харесва. Има страхотно лице и кожа и мисля, че тя е една от много малкото жени, на които точно такъв модел рокля им отива.

# 19
  • Мнения: 183
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора.

Елен Колева в 'Станция Нова" .Някой да знае каква марка са очилата й?

# 20
  • Мнения: 3 826
ох , знам ли , много е досадно с тия записи


Мишел Уилямс и тя не е случила с рокля :
http://www.huffingtonpost.com/2011/01/16/golden-globes-2011-wors … 09735.html#225148

# 21
  • Мнения: 408
Елен Колева я гледах вчера и аз.
Покъртително нагла е станала и ми приличаше на някоя лелка с този "стайлинг".

# 22
  • София
  • Мнения: 1 262
Бре, Елен ми харесва на тази снимка  Whistling

Антония по-добре да не си беше показвала къщата  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 4 435
Сутринта, съвсем случайно попаднах на "На кафе" и въпросната къща. Е, толкова кич на едно място не бях виждала, направо ме заболя главата. Фън-шуй, хахахах....егати вица.

# 24
  • Мнения: 4 275
Добре де, толкова ли е трудно и нашите "звезди" да излъчват такава класа и стил? Всичко им е претрупано и в повече - то прически, то тонове грим, накити, милион акценти по тях ... Толкова ли е трудно като видят красивото да го оценят и да се постараят да изглеждат така?

Разгледах няколко снимки от наградите. Еми, браво. Всяка една жена е със своята индивидуалност, премерен грим и накити. Красота. Да ти е кеф да ги гледаш.  Heart Eyes

# 25
# 26
  • Мнения: 183
Аз не успях да изгледам целия репортаж. Кабинета ми хареса. Но на хола/трапезария/кухня го изключих-толкова цветно беше,че чак  Sick А това с цветята в пода до стъклената маса беше повече от ужасно. Или само стъклена маса или поне да бяха на разстояние едно от друго. И пак не схванах какъв е смисъла на това в пода  newsm78

# 27
  • Мнения: 4 717
http://www.tialoto.bg/intervuta/2010/08/04/shoping-trikove-i-pri … lena-molova.11525

Случайно ми попадна това интервю с Милена Моллова, може да ви е интересно Peace

# 28
  • Мнения: 32
 Sickна мен , ама си е нейната къщЯ  Mr. Green
Свят голям вкусове много...
 и тук във форума има доооста съфорумки с точно тези цветове обзавели прекрасните си домове  Mr. Green

А с руснака се развали работата..явно интериора му е свалял либидото Joy

# 29
  • Мнения: 85
Запис.    bouquet     Sorry

Общи условия

Активация на акаунт