Survivor US

  • 86 552
  • 664
  •   1
Отговори
# 255
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 500
Аз съм на 13, засега не виждам нищо кой знае колко изчанчено......

Изчанчените неща почват някъде от 19 нататък с пълна сила. Макар че и в 18 се набелязват нЕкои тенденции...

До 13 все още единствената супер-глупост е именно "етническото" деление точно в този сезон.
И донякъде Островът и НІІ...
Макар че на някои колеги-почитатели именно той им е любимият сезон.
И аз го харесвах. Даже ник-нейм си имах, посветен на него, в Сървайвърския форум.  bowuu

# 256
  • Другата България
  • Мнения: 37 741
Джеф ли?

# 257
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 500
Нееее, никът не беше посветен на Джеф, а на сезон 13.  Laughing

Някой от пишещите тук може и да се сети.

# 258
  • Другата България
  • Мнения: 37 741
 Embarassed Embarassed Embarassed

# 259
  • Мнения: 2 453
Мячик, ще се радвам на инфо за новите. Аз разгледах някои визитки, но сякаш на първо четене не ме грабват, макар че, тези които ми харесват на прима виста почти винаги ме разочароват, така че не бързам със заключенията.

ПП
Ники Мартинов няма да го понеса още един път  Confused.

# 260
  • Другата България
  • Мнения: 37 741
Станахме три! Tired Tired

# 261
  • Мнения: 17
Спокойно, Мартинов няма да участва. Поискал е много пари и се е взел много на сериозно. Иначе от старите ще участват Агонцев, Дренски, двете Силвии (за малката се радвам), Бърканичков, Занев и може да има и още ама за тези се сещам на първо време.

# 262
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 500
Благодаря за инфото, tatatata !

От такъв тип поведение на Мартинов изобщо не се изненадвам.

За малката Силвия и аз се радвам. Имаше потенциал в нея, който не и позволиха да развие.
И май дотам...
Донякъде Агонцев - но само заради вероятността да направи пак някоя генерална глупост. (Поне някакво забавление да има.) Макар все още да си мисля, че той тогава наруши плановете на екипа за развитието на сезона, та ми е чудно, защо го канят пак. Може би, защото така пък им поднесе Дренски на Острова на тепсия.  Simple Smile
ЕТА - За жалост са изчезнали форумите за старите сезони. Наскоро ги търсих. Исках да си припомня напоителните си писания именно по повод на Агонцев. Бяха ми "прощъпулник" - за пръв път пишех във форум въобще в живота си.  Embarassed
Ако някой има идея, дали могат да се изкопаят от някъде, ще бъда премного благодарна!

Останалите - meeeh
Занев в частност  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil
Дренски - тоже, макар и в по-малка степен. само  Twisted Evil
(Супер-дупер сървайвъри от техния тип принципно не понасям!)
Бърканичков дори не го помня.
Голямата Силвия без Галя не съм сигурна, дали изобщо нещо би направила...

Честно казано, бих предпочела Спас. Да видим като как би могъл да изглежда в друг сценарий. Може пък да му намерят роля, различна от тази на мухльото на сезона. При това на невъзпитания мухльо.

Последна редакция: ср, 12 фев 2014, 15:48 от мячик

# 263
  • Мнения: 311
Защо по дяволите обявяват кастинг и хиляди кандидати кандидатстват с надежда ,
като  предварително са решили да е със стари участници.Защо се подиграват с хората.
Да бъдат поне честни и да го обявят като в Биг Брадър ,че ще участват само "звезди"
Няма да им го гледам , въпреки че съм фен на Сървайвър .Подло е.
Дано да им е последния , който правят .

# 264
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 500
Доколкото разбирам от публикацията на tatatata, сезон 5 на българския Сървайвър ще бъде смесен - стари и нови участници. Вероятно 50/50... Thinking

Цитат
...
Тези които не са с връзки или не са предишни участници са избрани на спортен принцип като за участие в спортно състезание.
...

Макар аз лично да очаквах да е изцяло "звезден", при положение, че знаехме предварително, че това е последният сезон, за който има платени права от предишните собственици на bTV.

# 265
  • Мнения: 17
А Jeff Probst напоследък може да се види повече в Two and a half men отколкото в Сървайвър. Така че ако на някого му е домъчняло за него...
Човека явно се преориентира.

# 266
  • София, България
  • Мнения: 2 222
продуцира или участва  newsm78

# 267
  • Мнения: 17
Участва. Той като продуцент не е интересен.

# 268
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 500
Е, ама той само в два епизода е участвал - на 14 ноември миналата година и сега на 9 януари. Да не би да има вероятност "героят" му да се появява пак? Извинете, не го гледам този сериал. Дори не знам, дали не играе себе си случайно...

Преди години е участвал и в един епизод на How I Met Your Mother

А като продуцент  Mr. Green - мда, и с ток-шоуто нищо не направи... само един сезон изкара. Виж от него гледах един-два епизода от любопитство. Наистина не беше нещо особено.

# 269
  • Мнения: 58
Така...така...така Simple Smile
Айде и аз да се включа,гледам доста сте активни напоследък.
Относно нашия 5-ти сезон,по прочетеното ясно се разбира,че отиваме към Fans vs Favorites.
Точно моя тип сезон,където бих се чувствал най-добре,но това е отделна тема.Но иначе,резонно,за последен сезон...Нормално е да търсят рейтинг.
Относно новия сезон ще гледам тоя път след кратка пауза.Ако може публикувайте наистина визитките на участниците или поне пуснете линк,че напоследък съм леко разсеян и трудно се ориентирам в интернет пространството. Laughing
Споделям мнението на мячик,че Джеф издиша и то доста като продуцент.Май е по-добре да си остане само водещ и да се върне стария екип,но много искам пък и аз. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт