Хайде още малко зор да завършим ЯНУАРСКИЯ отбор тема 28

  • 26 211
  • 779
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 119
А като казаха, че заради лекарствата който взимам е много рисково да ми слагат епидурал и направо  Shocked

??? Какви лекарства си взимала,  newsm78

Разреждащи кръвта - аспирин протект и фраксипарин - и се оказа, че има голям риск от засилено кръвотечение на мястото на катетъра и образуване на хематом, от там парализа и други страхотии... Та моя мъж като чу и категорично отказа. Аз - честно казано не бях в състояние да взема решение - много ме болеше.

# 751
  • Мнения: 119
Честито на brilliantine, mamita_81,  ЧОПИ, Бианка и Дейзи! Да са ви живи и здрави бебоците и много да ви радват!

Как така бебките ви сучат по 5-10 мин? Ние се храним на всеки 2 часа и Рая суче по 40-50 мин., понякога и по цял час, после 20 мин на ръце докато премине в дълбок сън и на мен ми остава половин час, без да кърмя или да я държа.
А как разбирате, че бебчетата имат колики? Рая нито се свива, нито се напъва, нито ръмжи, но от два дена страшно много плаче - засинява се, чак дъх не може да си поеме. На мен ми става много жално, но нищо не я успокоява.

lyuba84 - и моите гърди бяха така и беше страшно болезнено, отделно, че бебка сучеше, но си стоеше гладна,  защото бяха много твърди и нищо не излизаше. Аз слагах топли кърпи и се цедях с помпата (не че имаше голям ефект), но после прочетох една техника за омекотяване на зърната, за да може бебето да ги захапе хубаво целите - лягаш по гръб и натискаш ареолата с върховете на пръстите навътре и така броиш бавно до 50. Аз така действах известно време, докато се нормализираха нещата и мисля, че това помогна.

# 752
  • Мнения: 2 631
За съжаление не ми се отваря сайта за залозите Sad
А пък тамън сомнамбулствам тука...  Rolling Eyes

Гледам на първа страница - термина на мама ALTEA е бил на 33-ти януари Grinning Grinning Grinning

# 753
  • Мнения: 11 607
Копи Пейс на един мноооого хубав смс.....

Тази нощ в 0,45ч. се роди Искрен - 3,900кг. и 52 см. Родих го вагинално, нямам шевове и разскъсвания. Нощни очи.


Честито на Нощни, жив и здрав да и е Искрен, умен, силен, добър, щастлив и с баткото само радост и хубави мигове да носи на мама  и тати!!!!!!!! Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 06:47 от Мама Цоцоланка

# 754
  • Мнения: 493
Влизам само да честитя хубавата новина Simple Smile

Най-хубавата новина  Hug Hug Hug Hug Hug
Да е жив и здрав малкия Искрен. Да носи много любов и щастие на мама Яна!!!!!  Hug

# 755
  • Мнения: 119
Тази нощ в 0,45ч. се роди Искрен - 3,900кг. и 52 см. Родих го вагинално, нямам шевове и разскъсвания. Нощни очи.

Честито Нощни - да ти е жив и здрав младежа. Да расте умен и красив Искрен - много му е хубаво името. Радвам се, че раждането е протекло както го искаше и си мечтаеше.  Hug

# 756
  • Мнения: 142
Честито нощни !!! Жив и здрав малкият голям герой!
Снуки - с теб и след теб сме. Бързо и леко раждане.

# 757
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Ееееееее Нощни честито ти Искрен!   bouquet
Ти си герой!

# 758
  • Мнения: 539
ЧЕСТИТО, Нощни!
Много хубави мигове с двамата млади мъже и татко им! Още много радости и поводи за гордост!
Бъдете много щастливи!
(И поне едно сестриче ви пожелавам!  Wink

Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 09:00 от Az i ti

# 759
  • Мнения: 488
Отдели се от реката нов поток- нека носи надежда, щастие и красота! Където потече-светла диря да оставя!

Добре дошъл на Искрен!

# 760
  • София
  • Мнения: 273
Тази нощ в 0,45ч. се роди Искрен - 3,900кг. и 52 см. Родих го вагинално, нямам шевове и разскъсвания. Нощни очи.

Честито Нощни - да ти е жив и здрав младежа. Да расте умен и красив Искрен - много му е хубаво името. Радвам се, че раждането е протекло както го искаше и си мечтаеше.  Hug
ЧЕСТИТООО  bouquet  bouquet  bouquet
Момичета от София-дайте координати на добър детски ортопед,че се чудя къде да заведа Симонка като направи 1 месец?

# 761
  • Мнения: 12
Добро утро
Копи Пейс на един мноооого хубав смс.....

Тази нощ в 0,45ч. се роди Искрен - 3,900кг. и 52 см. Родих го вагинално, нямам шевове и разскъсвания. Нощни очи.


Честито на Нощни, жив и здрав да ти е Искрен!!!

# 762
  • Бостън
  • Мнения: 13 620
Честито ви щастие, Нощни  Hug
Искрен още по-голям и добър мъж да израсте!

# 763
  • Русе
  • Мнения: 633
Нощни, Честито!     bouquet

Снуки - с теб сме  Peace

# 764
  • Мнения: 1 427
Еха, Яна да ти е жив и здрав Искрен, много да Ви слуша и обича, и Вие него  smile3525

Кой ще пуска нова тема  Party

Общи условия

Активация на акаунт